Jump to content

Recommended Posts

Salutare tuturor si bine v-am regasit din nou🙏

Pentru cei ce ma cunosc si pentru cei ce nu ma cunosc eu sunt Daniel👋

Am decis sa ma reintorc pe samp dupa o perioada foarte lunga de inactivitate. Insa m-am reintors si primul lucru pe care il vad este o totala lipsa de respect din partea managerilor fata de comunitatea Linkmania. Nu vrreau sa arat cu degetul pe nimeni, sincer sa fiu nici nu stiu ce s-a intamplat pe aici cat timp am lipsit. Insa am simtit o totala lipsa de respect atunci cand am incercat sa intru pe forum, sa ma loghez... Contul meu nu mai exista, la fel si topic-urile, a fost sters absolut tot. De ce faceti asta si cine face asa ceva? Cum puteti bai fratilor sa aduceti o comunitate de la 10 la 0 fara sa va pese macar un pic de munca altora timp de atatia ani si fara sa va pese de atatia jucatori care si-au dat interesul si cu toate ca au fost sute de probleme cu serverul de la inceput, intotdeauna am ramas, nu am dat bir cu fugitii pe alte servere si alte comunitati. Cine a facut asa ceva isi merita locul ca si manager. Nu vreau sa fiu rau, insa asa ceva nu a existat niciodata. In fine, lasand asta la o parte, am aflat aseara de serverul lui Erica, si am decis sa intru pe el. Daca inca mai este cineva care isi doreste sa readucem amintirile inapoi la viata, lasati un mesaj aici sau imi puteti da un mesaj pe discord si o sa va dau detaliile serverului. Ne putem aduna toti pe serverul lui Erica sa recuperam anii pierduti (4fun) cum obinsuiam sa zicem.

Si cu astea fiind spuse, va astept cu drag pe discord 🙂

Discord: _isdid_ #0195 

Discord link: https://discord.gg/qDcuavTj

https://youtu.be/sOjH_UrctEM

 

 

Edited by Dani4EveR.POWER
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...