Jump to content

Recommended Posts

La 10.05.2022 la 12:17, DONETSK a spus:

Babur, 

Cand eu am inceput sa ma joc pe linkmania in 2012 aveam 13 ani, 90% din jucatorii de atunci aveau 20 de ani+. Suntem in 2022, eu acum am 23 iti dai seama ce varste au ceilalti? Chiar daca ai reusii imposibilul de a aduce jucatori si a forma ceva, jucatorii vechi nu ar accepta niciodata comportamentul jucatorilor noi de samp. Eu personal nu as intra pe samp sa vad pe chat-ul factiunii "re cotei" sa apas TAB sa vad nickname "adi.PUTEREA" si "catalin.SEXSALBATIC"

Nu stiu in ce circumstante ai ajuns aici, nu stiu cine esti si nici nu prea ma intereseaza, dar cand am vazut pe freechat "Mane daca se dau functii la deschidere intru si eu" pur si simplu m-a scarbit, stiind cate ore am stat online si cate aplicatii am facut sa primesc Lider la un pisat de factiune.

Iti urez multa bafta, si nu pune la suflet nimic din ce am spus, mereu am fost mai rautacios. 
Zi faina 😉

Bravo!

Link to comment
Share on other sites

Acum 4 ore, Cosmintv a spus:

@heineken am inteles ca m-ai cautat....

ce fac baietii ?

au vtm, te-a cautat grasutu.. @DONETSK

v-am crescut in pana mea pe amandoi... unicul care va luat in factiune impreuna cand nimeni nu va primea 🤣

La 11.07.2022 la 17:07, afroMAN a spus:

Ba, care-i treaba cu serverul ca nu inteleg. Imi iau si eu SAMP dupa 2 ani si-mi iau tzeapa.. Clifford here.

mare teapa ti-ai luat.. mare implicare.. pacat mare de comunitate

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Acum 22 ore, forT a spus:

Am intrat sa vad daca mai exista ceva pe aici

am ajuns intr-un hal absurd.. pacat ca nu exista implicare din partea nimanui.. ce a fost si ce a ajuns linkmania.. cand erau 3-4-5 servere de cs, mu, sa:mp roleplay si godfather etc etc..

trist deoarce cine a fost sus, nu a avut incredere in cei tineri.. sa recuperezi acuma poti sa o faci doar prin ajutorul celor de la rcs&rds cu o mare publicitate si cautare in primul si primul rand de utilizatori..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...