Jump to content

Recommended Posts

Acum 21 minute, 41nd a spus:

Am renunțat la grupurile de vanitate care promovau inactivitatea pe forum. Cine are totuși timp pentru comunitate e invitat să citească topicurile de recrutare de aici:

https://www.linkmania.ro/forum/1710-important/

Păi și la managerii inactivi când renunțați? Dacă tot e vorba de asta. Grupurile alea nu îți cereau de mâncare. Erau grupuri create pentru oamenii care au făcut ceva aici și cred eu că nu îți trebuie activitate pentru așa ceva. Și ce activitate se cere pentru un forum care nu are așa ceva? Uită-te puțin, de curiozitate, pe marea majoritate a forumului, când au fost create ultima dată topicuri și câte răspunsuri s-au făcut în respectivele. 

Pe forum se postează doar în 3-4-5 locuri și aia la câteva zile, iar tu ceri activitate la grupuri care nu au asta în "fișa postului"? Eu cel puțin așa văd lucrurile. 

Ai vrut tu să demonstrezi ceva la băieți, dar nu prea ți-a reușit. Stai liniștit, oricum nu prea interesează pe nimeni de lucrurile astea, nu mai avem 13 ani pentru culori pe forum, dar e o chestie de bun simț pentru oamenii care au făcut ceva real pentru comunitatea asta. 

Rămâneți sănătoși cu voluntarii roșii, foarte muncitori și activi.

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

La 07.11.2022 la 10:46, 41nd a spus:

Am renunțat la grupurile de vanitate care promovau inactivitatea pe forum. Cine are totuși timp pentru comunitate e invitat să citească topicurile de recrutare de aici:

https://www.linkmania.ro/forum/1710-important/

Tarziu 4ind, foarte tarziu actionat, forumul e mort de 2 ani 😄 

@Kitte Va incadrati la pilonul 2 de pensie pentru anii astia de manageriat pe forum? 😂

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Seara buna, cât tine de linkmania mai durează 2 ani și se desființează  de tot, asta tine de brigada veche cât mai ținem topicurile active și mai ales de prietenul meu @Frank care a decis sa mai ajute cumva comunitatea linkmania cu toate ca am fost și eu linkmaster dar am decis sa îmi asum tăcerea sa vad cum evaluează lucrurile dar păcat de oameni vechi  care  au depus foarte mult efort de ani de zile si au  tot respectul meu pentru  ca sa inplicat in comunitatea linkmania îmi este și mie greu sa renunț la comunitatea linkmania !

Dar cu timpul o voi face.

Link to comment
Share on other sites

Acum 10 ore, kamikazee a spus:

Mi-ati sters V.I.P-ul.... Ati uitat ca D.N.B SUNA BINE.

 

Pacat. Sper ca toti oamenii cu care m-am intersectat prin comunitatea asta sa reuseasca tot ce si-au propus 🙂 Ne-am trait o bucata din viata impreuna, asa ca mult succes tuturor!

Chiar ma gandeam acuma vreo 3 zile cand am pus ultimul meu post..

am cunoscut si strans "prietenii virtuale" cu multii dintre voi, cu cine mai mult cu cine mai putin, am ras ca prostii, ne-am injurat si certat..la urma urmei totii am fost copii si totii am trecut prin asta.. ma uit in spate si cand observ ca aceasta comunitate este in gol, imi  cade cate o lacrima..

parca mai acum chiuleam de la scoala sau ma durea burta sa intru sa ma joc ca un nebun.. ce anii frumosii..

Edited by heineken
  • Like 2
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Acum 7 minute, heineken a spus:

am cunoscut si strans "prietenii virtuale" cu multii dintre voi, cu cine mai mult cu cine mai putin, am ras ca prostii, ne-am injurat si certat..la urma urmei totii am fost copii si totii am trecut prin asta.. ma uit in spate si cand observ ca aceasta comunitate este in gol, imi  cade cate o lacrima..

parca mai acum chiuleam de la scoala sau ma durea burta sa intru sa ma joc ca un nebun.. ce anii frumosii..

Cu toții am trecut prin perioada aia... Acum chiar daca ar fi un server in picioare n-am mai avea timp de jucat atatea ore ca atunci, am petrecut o perioada buna impreuna 🥲

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

La 17.11.2022 la 11:54, kamikazee a spus:

Mi-ati sters V.I.P-ul.... Ati uitat ca D.N.B SUNA BINE.

 

Pacat. Sper ca toti oamenii cu care m-am intersectat prin comunitatea asta sa reuseasca tot ce si-au propus 🙂 Ne-am trait o bucata din viata impreuna, asa ca mult succes tuturor!

 

Când suna bine ? 🤣

La 01.12.2022 la 10:17, Frank a spus:

Gata vacanța?

 De când îl știu eu numai în vacante sta 🤣

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

La 17.11.2022 la 10:54, kamikazee a spus:

Mi-ati sters V.I.P-ul.... Ati uitat ca D.N.B SUNA BINE.

 

Pacat. Sper ca toti oamenii cu care m-am intersectat prin comunitatea asta sa reuseasca tot ce si-au propus 🙂 Ne-am trait o bucata din viata impreuna, asa ca mult succes tuturor!

Măcar am rămas cu amintirile și cu amprentele lăsate pe aceasta comunitate, nici acum nici in 100 de ani nu or sa facă ceea ce am făcut noi acum 10 ani 😒🙏

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

La 14.12.2022 la 19:14, Vicentzo a spus:

 

Când suna bine ? 🤣

 De când îl știu eu numai în vacante sta 🤣

De parca The Mafia a sunat mai bine 😂😂

Acum 22 ore, Jigale a spus:

Mai sunt cops disponibili? Vreau sa fac iar o parada din asta ca pe vremuri.

 

image_2022-12-22_214517660.png

Te băteam și cand aveai wanted și la war 😂😂😂

La 20.12.2022 la 16:11, Rothschild a spus:

Măcar am rămas cu amintirile și cu amprentele lăsate pe aceasta comunitate, nici acum nici in 100 de ani nu or sa facă ceea ce am făcut noi acum 10 ani 😒🙏

Adevărat, tu oricum cred ca ai venit mai târziu, mulți dintre noi suntem aici din 2008-2009 cand vindeam arme la gara din SF, nu pot sa uit cand stăteam ca ciulinele in chirie 😂😂 

Link to comment
Share on other sites

Acum 21 ore, Ionut a spus:

De parca The Mafia a sunat mai bine 😂😂

Te băteam și cand aveai wanted și la war 😂😂😂

Adevărat, tu oricum cred ca ai venit mai târziu, mulți dintre noi suntem aici din 2008-2009 cand vindeam arme la gara din SF, nu pot sa uit cand stăteam ca ciulinele in chirie 😂😂 

Parca suna un pic mai bine.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...