Jump to content

Recommended Posts

Acum 1 oră, moody a spus:

Hmm, what about old_man? 09 shit

Mai stie cineva ceva de el? ori mai are cineva un contact de la el? 🙂
Erau multe de invatat de la Gabi_Gabitu (aka old_man), dar eram prea tanar ca sa nu spun altfel. 😅

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

La 11.05.2022 la 19:37, PlasticTube a spus:

Eeee, daca isi aduce cineva aminte cum era cu @Perpripiulider la Hitman , 70 de aplicatii - 3 acceptate pentru teste si restul respinse, alea vremuri !

Era mic ce spui tu, nu ai prins lider pe Extaz cand erau și teste super grele, la purpuriu intrau adminii și șmecherii, extaz pica și admin dacă era slab, mi se pare normal :))

Edited by Ionut
Link to comment
Share on other sites

Acum 1 oră, Zergyu a spus:

Mai stie cineva ceva de el? ori mai are cineva un contact de la el? 🙂
Erau multe de invatat de la Gabi_Gabitu (aka old_man), dar eram prea tanar ca sa nu spun altfel. 😅

Cred ca își petrece timpul cu nepoții in parc 😅

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

 Principalul motiv pentru care multe persoane nu mai joaca este timpul, inclusiv noi toti am renuntat din functii din cauza timpului. Acum daca s-ar deschide server-ul nu cred ca as face mai mult de 3 ore saptamanal.  Au fost multe wipe-uri intr-un timp foarte scurt, certuri pe GM, care acum ruleaza pe N servere. Am vazut multe anunturi GM LM de vanzare. Panel LM  de vanzare. De la ultima conducere GM-ul il are cam oricine. Nu mai am rabdarea sa aplic intr-o factiune sa merg la wanted si etc, etc. Aveam factiunea cu jumatate din prietenii mei care acum sunt la casa lor cu copii. Nu ar mai fi la fel, ce sa mai spun de noptile pe discord cu Andrei Finetze, Sevraj, Dragos, Rebecca, si multi altii. Pentru mine nu ar mai fi la fel. Ma rezum doar la amintiri  🙂 

  • Like 3
  • Love 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

La 09.05.2022 la 17:16, Frank a spus:

Ar trebui facut un plan mai complex, iar voluntarii din staff cu mai multa experienta sau dornici macar sa invete. 

Nu stiu daca nu gasiti voluntari pe care chiar sa-i intereseze, dar sincer cu persoanele actuale nu miscati un pai. No hate, dar ca sa construiesti un imperiu trebuie sa fie implicare mai mare. Daca ai sub nume Moderator, nu inseamna ca ti-ai atins scopul si nu mai faci nimic. 

Imi aduc aminte ca cand eram in staff erau 4 grupuri pe Whatsapp in care ajungeau cate 100 de mesaje pe ora, nu stiu cum sunteti organizati dar eu vad implicare 0 din partea tuturor, sa nu mai zic ca sunt total contra anumitor persoane actuale. Eu mereu am zis ce nu mi-a convenit asa ca, mai bine o critica constructiva decat una negativa. 😉 

Mă, cine?

Link to comment
Share on other sites

La 09.05.2022 la 7:44, DONETSK a spus:

E momentul sa renuntati frate, daca ma facea Sevraj owner cand aveam 15 ani azi eram 1000/1000 vina lu @Sevraj si a lui @Hamsikca toata viata lui a dat cu v4 in grove iar @heinekentrebuia banat din prima zi.

grasutule, inca mai respiri in pnm ? 

Te-am crescut si pe tine cat si pe Cosmin Televizor si tot la mine te dai ? 🤣

  • Love 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/10/2022 at 12:17 PM, DONETSK said:

Babur, 

Cand eu am inceput sa ma joc pe linkmania in 2012 aveam 13 ani, 90% din jucatorii de atunci aveau 20 de ani+. Suntem in 2022, eu acum am 23 iti dai seama ce varste au ceilalti? Chiar daca ai reusii imposibilul de a aduce jucatori si a forma ceva, jucatorii vechi nu ar accepta niciodata comportamentul jucatorilor noi de samp. Eu personal nu as intra pe samp sa vad pe chat-ul factiunii "re cotei" sa apas TAB sa vad nickname "adi.PUTEREA" si "catalin.SEXSALBATIC"

Nu stiu in ce circumstante ai ajuns aici, nu stiu cine esti si nici nu prea ma intereseaza, dar cand am vazut pe freechat "Mane daca se dau functii la deschidere intru si eu" pur si simplu m-a scarbit, stiind cate ore am stat online si cate aplicatii am facut sa primesc Lider la un pisat de factiune.

Iti urez multa bafta, si nu pune la suflet nimic din ce am spus, mereu am fost mai rautacios. 
Zi faina 😉

Plecam de afara la 7 jumate sa prind sedinta de la 8 seara, si la teste cand ma accepta dupa 4-5 aplicatii tremura tot biroul cu mine cand scriam raspunsurile. Acum 2 intrebari si cand vorbim de tras nu mai are rost ca oricum intrii.

Link to comment
Share on other sites

La 12.05.2022 la 21:59, Ionut a spus:

Era mic ce spui tu, nu ai prins lider pe Extaz cand erau și teste super grele, la purpuriu intrau adminii și șmecherii, extaz pica și admin dacă era slab, mi se pare normal :))

asta era prin 2009 cand m-am apucat eu.

 

 

* inca imi amintesc cum a fost prima zi pe samp  , imi sunam prietenul cu care am inceput spunandui "ba , este unu GRI(era afk) , il bat cu bata si nu moare, are coduri ?)

**  in caz de redeschidere nu am sa ma mai apuc, este o nostalgie sa urmaresc ce se mai intampla pe aici dar sa ma reapuc iar slabe sanse, ultima data mi-a "frecat" capul @FuK si din 3 propoziti de povesti am ajuns la 20 de pagini 🤣 nu-i asa cumetre? 😂

Edited by PlasticTube
Link to comment
Share on other sites

La 16.05.2022 la 6:40, zReloaD.Revenirea a spus:

Plecam de afara la 7 jumate sa prind sedinta de la 8 seara, si la teste cand ma accepta dupa 4-5 aplicatii tremura tot biroul cu mine cand scriam raspunsurile. Acum 2 intrebari si cand vorbim de tras nu mai are rost ca oricum intrii.

Cand am dat prima data teste de lider aveam 170 puls la final, ca mi-a dat @Zergyu tot regulamentul.

Link to comment
Share on other sites

La 17.05.2022 la 13:53, Liviubaws a spus:

Cand am dat prima data teste de lider aveam 170 puls la final, ca mi-a dat @Zergyu tot regulamentul.

eu mereu am luat pe pile fara sa citesc regulamentul.. 😞 

 

 

Acum 15 ore, Rothschild a spus:

Tu măcar nu ai avut și proba practica pe Hydra și Hunter … 😒🤣

nu l-ai prins tu pe soulseeker cand faceai ture de area 41.. vai de curul tau

Link to comment
Share on other sites

Câtă ranchiună și amintiri lăsate pe aici. Mulți vorbesc despre vremurile ce au fost odată pe acest server. Este corect, între anii 2012-2016 a fost apogeul, chiar și în acele momente când am intrat cu toții în carantină, unde Sevraj a reușit să atragă mulți jucători. 

Tind să cred că jocul ăsta moare ușor, iar cei care activează și o vor face în continuare sunt copilașii ce sunt născuți după anul 2005-2006, cei pe care i-au prins mai marele comunități. Cât despre LinkMania, a noastră comunitate, aș spune că majoritatea jucătorilor vechi o să predomine, mă refer la ăia care au prins acele vremuri frumoase. 

Înțeleg termenul de inovație, de a aduce ceva nou acestui server, dar ce e prea mult și nou strică. Ar trebui să vă gândiți la cam ce tip de jucători o  să aveți pe server, la ce ar prefera aceștia. Sondajele prind bine, așa puteți să vă faceți o idee despre ce ar trebui implementat. Vă spun eu din propria experiență, am jucat puțin timp pe celălalte comunități. Copilașii, noul val, își dorește foarte mulți bani, să aibe nu știu câte mașini, nu știu câte sisteme. 

Totul depinde de conducere acum. O să vedem ce o să urmeze. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 5/18/2022 at 2:28 PM, heineken said:

eu mereu am luat pe pile fara sa citesc regulamentul.. 😞 

 

 

nu l-ai prins tu pe soulseeker cand faceai ture de area 41.. vai de curul tau

Poate uiti ca si in NG la mine au fost unii de au facut ture de Area 51 cu m4 in mână. 

 

😁😁

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...