Jump to content

Recommended Posts

Acum 2 ore, No.Mercy93 a spus:

12 mari si lati. 

foarte mare pacat, luni de munca pentru nimic...

pacat ca nu s-a facut ceva sponsarizari.. rcs&rds este unica salvare pentru aceasta comunitate.. daca ar @41nd ar reusii sa faca ceva publicitate prin mijloacele de publicitate, sa arate comunitatea ar fi superb.. server de mu, sa:mp .. vor intra multii curiosi de gaming..

Acum 11 ore, Frank a spus:

Noi sa fim sanatosi

cel mai important lucru 😂

Link to comment
Share on other sites

Acum 2 ore, SpexHERE. a spus:

luni de munca pentru ce ? gm burned modificat putin ?

n am o problema cu asta si nu vreau sa il jignesc pe babur, dar nu prea i a iesit gm ul

Eu i-am zis inainte sa deschida sv-ul dar nu a vrut sa ma asculte...

Link to comment
Share on other sites

Nu prea au fost playeri, dar nu ma dau batut, serverul continua si va fii online pentru voi!

Acum 14 ore, SpexHERE. a spus:

luni de munca pentru ce ? gm burned modificat putin ?

n am o problema cu asta si nu vreau sa il jignesc pe babur, dar nu prea i a iesit gm ul

Este un gamemode foarte modificat, daca nu pare, te asigur. Multe functii, sisteme din gm au fost modificate sau chiar refacute, plus multe alte sisteme si protectii adaugate.

Acum 11 ore, FuK a spus:

Eu i-am zis inainte sa deschida sv-ul dar nu a vrut sa ma asculte...

La inceput de proiect am facut un poll pe forum unde am intrebat daca se vrea gamemode ul actual la care lucrez sau cel vechi, majoritatea au votat pe cel care ruleaza acum pe server, spunand ca s au saturat de cel vechi. Le dau dreptate, de fiecare data cand serverul s a deschis, a fost cu gamemode ul vechi, care sincer pare invechit .. Voi posta un nou poll pe forum sa vedem cine vrea gamemode ul vechi sau cel actual si voi face dupa voturi, eu vreau sa le placa tuturor si sa se joace din placere.

Deschiderea nu a fost una wow, dar voi continua sa lucrez la server si sa fac publicitate singur.. Eu chiar am o speranta ca serverul va merge din nou bine.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Eu am incercat sa intru Sambata, dar nu gaseam IP-ul, iar samp.linkmania.ro nu functiona (din pacate nu au fost organizate postarile).
In partea de sus a forumului nu era nici macar o reclama (neimplicare din partea celor responsabili - stiati de acest proiect si puteati sa le propuneti voi celor care se ocupa de acest server pentru ca, cel mai probabil nu stiau ca poate aparea si serverul de SA:MP acolo).
Imi pare rau pentru scripter si pentru cei care s-au implicat deoarece au pierdut timp fara a exista o sustinere pe partea de marketing (daca nu stiti nici acum: marketing = vital).
O sugestie pentru baietii care se ocupa de server ar fi sa-l inchida momentan, sa mai lucreze la el si sa faca o relansare cu multa reclama inainte de redeschiderea lui.
Imi pare rau si va doresc mult succes! :respekt: celor care se implica cu adevarat.

lmsamp.PNG

  • Like 3
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Acum 10 ore, Zergyu a spus:

Eu am incercat sa intru Sambata, dar nu gaseam IP-ul, iar samp.linkmania.ro nu functiona (din pacate nu au fost organizate postarile).
In partea de sus a forumului nu era nici macar o reclama (neimplicare din partea celor responsabili - stiati de acest proiect si puteati sa le propuneti voi celor care se ocupa de acest server pentru ca, cel mai probabil nu stiau ca poate aparea si serverul de SA:MP acolo).
Imi pare rau pentru scripter si pentru cei care s-au implicat deoarece au pierdut timp fara a exista o sustinere pe partea de marketing (daca nu stiti nici acum: marketing = vital).
O sugestie pentru baietii care se ocupa de server ar fi sa-l inchida momentan, sa mai lucreze la el si sa faca o relansare cu multa reclama inainte de redeschiderea lui.
Imi pare rau si va doresc mult succes! :respekt: celor care se implica cu adevarat.

lmsamp.PNG

 

Batranul Zergyu, ceea ce le spun tuturor de ani buni incoace.. 

Reclama si publicitatea astazi face 90% din lucrarea ta.. si daca esti prost, tot reusesti sa ai succes, pe urma depinde tine daca esti capabil sa iti tii publicul/clientii..

Personal pentru mine, avand in vedere ca aceasta comunitate este tinuta in picioare gratis, cine stie prin care motiv de RCS&RDS, cu ajutorul lui @41nd se pot gasii foarte multi utilizitori si membri pentru jocurile online, continuturi etc..

Daca se poate bine inteles, se poate face publicitate la aceasta comunitate cu ajutorul canelelor rcs/rds.. Oare cate persoane abonate sunt grafici, informatici si creaza continuri prin alte partii? 

Sustin acest lucru de ani buni incoace dar pana acuma nimeni nu ma ascultat.. nici macar un raspuns.. macar un NU, nu este posibil ceea ce ai luat in considerare rcs nu permite etc..

 

 

uite ce de implicare.. cine are grad mare in comunitate nu se implica, are functie degeaba in loc sa caute idei pentru popularea comunitatii..

comunitatea este moarta deorece nu sunt UTILIZATORI, nu are vizibilitate.. are nevoie de publicitate si un "refresh" cum se spune pe romaneste ca ma bate putin limba romana..

Edited by heineken
precizare
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...