Jump to content
Babur

Vreti sa schimbam gamemodeul?

Schimbarea gamemode-ului  

20 members have voted

1. 1. Cu ce gamemode vreti sa continue serverul?

• Cel actual
      10
    • Cel a lui Spoker
      9
    • O varianta noua de gamemode
      1

Recommended Posts

Va salut!

Deoarece am auzit ca nu prea sunteti multumiti de gamemode ul actual, am zis sa va intreb din nou cum vreti sa continue serverul, cu gamemode ul actual, cel a lui Spoker sau o alta varianta de gamemode.

Cum am spus de la inceputul proiectului, eu tin cont de parerea jucatorilor si vreau sa le fac pe plac tuturor!

• Like 1

Salutare, pentru mine nu conteaza modul, imi place si acesta, imi doresc doar sa se populeze serverul. Daca schimbarea de mod aduce si oameni este perfect, dar nu cred 🙂

Acum 7 ore, PeTRo a spus:

Personal nu ma deranjeaza modul. E ok , dar luati decizia care o sa va aduca mai mult trafic pe server.

Salut trafic aducem pe server  dar trebuie si  un pic de inplcare de la fiecare membru macar cu un 5 % .
Insa de la conducerea linkmaniei ar trebui sa  informeze si ei ca au atatea grupuri  care mai aduc si ei un 15%

Cat tine de conducrea  staf-ului  ei se vor ocupa de restul 

• Upvote 1

Posted (edited)

Majoritatea jucatorilor de aici sunt de moda veche, nu zice nimeni ca o imbunatatire ca aspect/sistem si tot ce mai este relevant sigur ar fii atras din ei, idea este ca si jucatorii din ziua de astazi doresc lucruri foarte misto facute si interesante dar tot o data nu vor batai de cap.

De asta nu dau nume serverele mari, au reusit sa ramane in TOP, luam exemplu rusii, nu au sisteme foarte complexe dar au foate multe ce le permite sa aibe activitate zilnica, imaginatia/creativitatea poate duce la lucruri mari.

Din punctul meu de vedere un gamemode ce a durat luni bune trebuia sa fie unu de la 0 si trebuie creat exact dupa inima LINKMANIA, trebuia creat un topic si postat zilnic cu intrebari cu ce doresc si cum isi mai aduc aminte ei ca era in trecut.

Un edit efectiv a fost o decizie foarte ne-placuta pentru comunitate si din ce observ oamenii de pe youtube care au primit reclama de la youtuberii respectivi, idea este ca mai bine aveam jucatorii LINKMANIA in spate ca pana la urma pentru ei trebuie sa facem un gamemode in cat sa ne distram noi si sa avem noi drag sa ne jucam.

Munca cat si timpul este pierdut.

Edited by StrikerM
  • Like 1