Jump to content

Recommended Posts

La 19.08.2023 la 12:03, heineken a spus:

Problema esta alta.. din pacate ma lupt de mult timp sa ii explic lui @41ndca timpul a trecut si trebuie o mare revolutie in comunitate si asta sar putea face doar prin serviciile RCS/RDS.. avand in vedere ca are un rol destul de important la firma, ar putea face reclama cu aceasta comunitate.. creat un fel de "documentar" despre ea si sa apara pe acolo pe undeva intr-un loc chiar nu foarte mare imaginea comunitatii si despre ce am avea nevoie pentru renastere... informatici, programatori, disegniri(daca se scrie asa pe romaneste) bineinteles totul si in interesul lor, ar face experienta.. 

 

ma bate putin limba romana, nu ma injurati, pls..

de acord, dar interesul pt comunitate overall cred ca tinde spre 0... nu e vizibil niciunde cum ca, comunitatea asta e subsidiar RDS. sa zicem ca eu as putea sa ma "implic" cu cateva ore pe saptamana sa avem un server; este adaptat la noua versiune de open.mp, cu toate dependintele (scripturi) la zi... insa, din nou, nu cred ca ar fi reach pt asa ceva. 🙂

Edited by iFordawin
  • Like 3
  • LinkMania 1
Link to comment
Share on other sites

La 07.11.2023 la 19:04, 41nd a spus:

Tocmai am prelungit cu 40 $ suportul forumului până în mai 2024..

Dacă are cineva idei, chef de scriptare jocuri..

Salutare,

Se pot face vizibile topicurile vechi de la SA:MP si MU (97d mai ales) pentru a ne mai rascoli amintiri?

pwp SA:MP-istilor :5grouphug::respekt:

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Zergyu said:

Se pot face vizibile topicurile vechi de la SA:MP si MU (97d mai ales) pentru a ne mai rascoli amintiri?

Eu n-am absolut nimic împotrivă dar cred că @Lancelot și @morf știu cel mai bine ce anume pot scoate din recycle sau topicurile ascunse și să le facă vizibile pentru membrii înregistrați..

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Acum 1 oră, 41nd a spus:

Eu n-am absolut nimic împotrivă dar cred că @Lancelot și @morf știu cel mai bine ce anume pot scoate din recycle sau topicurile ascunse și să le facă vizibile pentru membrii înregistrați..

Super. 👍

@Lancelot & @morf stiu ca este putin de munca, insa ce ziceti? ne faceti aceasta bucurie? :fo-bouncing:

Sunt convins ca jucatorii de la Mu, cat si cei de la SA:MP ar fi mai mult decat bucurosi. 🙂

  • Upvote 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Morning, 

Pana acum am gasit doar MU season 2 (2009 and up), din pacate mai vechi de 2009 inca nu am reusit sa gasesc.

La GTA, momentan, LinkMania SA:MP Lands (OLD) , ceva de prin 2014.

O sa vad zilele astea cand prind un moment, sa vad ce pot face vizibil.

Mersi.

  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

La 07.11.2023 la 18:04, 41nd a spus:

Tocmai am prelungit cu 40 $ suportul forumului până în mai 2024..

Dacă are cineva idei, chef de scriptare jocuri..

Cum am mai scris prin alte locuri..

 

Nu exista posibilitate la o reclama prin intermidul RCS/RDS? Cautam scripteri pentru gaming/moderatori ecc ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...