Jump to content

Recommended Posts

La 24.11.2023 la 0:31, Zergyu a spus:

Intr-adevar este greu, dar majoritatea serverele mor din cauza indiferentei scripterului si a membrilor din staff.

Am jucat pe OG timp de un an+, si de cand se axeaza pe mizeria aia de GTA 5 nu au mai facut nimic pe SA:MP, drept urmare, de la 800 de jucatori cand m-am apucat eu, acum sunt ~100, din care ~80 sunt conturi secundare pe /sleep in speranta ca mai revine candva ceva.

Stiu ca si restul serverelor mai mari (Ruby si Bugged) au suferit scaderi, dar probabil din aceleasi motive.

In schimb, B-Hood au o data la cateva seri 1000/1000. Cum se poate? Prin daruirea staff-ului parerea mea, si chiar sunt copiii si de 10-11 ani care joaca acolo, nu doar 18+.

Cat despre alte jocuri... am incercat mai multe in ultimul timp, dar nu ma prinde nici macar unul si tot ALT+TAB dau pe SA:MP (ca mereu sunt AFK ^_^). Ce mai joc extra ar fi WoT, dar atat.

Hai mă Sergiu, lasă vrajeala asta în multe cuvinte, știm cu toții ca ești dependent de /rob 🤣

Și eu de free kill, suntem în aceeași barcă 🤣

Miss u boyz, sărbători fericite să aveți 

Edited by Liviubaws
Enter prea rpd
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Liviubaws said:

Hai mă Sergiu, lasă vrajeala asta în multe cuvinte, știm cu toții ca ești dependent de /rob 🤣

Și eu de free kill, suntem în aceeași barcă 🤣

Miss u boyz, sărbători fericite să aveți 

Noua nu ne este dor de tine liviu. Sarbatori fericite! Hai facem ceva sa mai intram si noi la o joaca?

Link to comment
Share on other sites

La 09.01.2024 la 10:44, filtzeR a spus:

Păi când s-a zis că se face? 
ToV recrutează! 🫡

daca dormi..  pierzi ce se scrie p'aci..

 

nu inteleg de ce un server cu ceva zone au peste 700 de playeri costant.. am intrat sa vad de curiozitate serverul.. ca sa faci cativa dolari mai putin trebuie sa mori.. intr-un fel sau altul e distractiv deoarece nu faci bani imediat ceea ce imi aminteste timpurile 2008-2010 cand umblam ca disperatul la facut materiale pentru Mafie si Gangsteri. 


Aici ceea ce sa gresit din primul moment a fost valoare banilor, in putin timp, toti au avut ocazie sa castige o groaza de bani si in putin timp serverul sa stricat.. daca stati bine sa va ganditi. 

Link to comment
Share on other sites

Parcă suntem într-un cimitir, lângă un mormânt pe care este inscripționat numele LinkMania și data decesului, iar noi toți stăm și plângem, încercând să-l aducem înapoi.

------

problema este că nu mai putem face asta, niciodată, acesta este adevărul.

Edited by Nelson
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...