Jump to content

Recommended Posts

La 16.02.2024 la 9:15, iFordawin a spus:

nu poti face ceva fara gazduire (server + db), asta pana cineva vrea sa-si expuna ip-ul public 🙂

Am eu tot platit pana in februarie 2025 ( 188.212.103.100:7777 ) acum cine stie sa il puna la punct ma refer pe partea de scripting este un gm cumparat de pe internet nustiu prea multe decat ca este gf gen celui din 2010 !

 

Link to comment
Share on other sites

Acum 23 ore, GriGoRaS a spus:

Am eu tot platit pana in februarie 2025 ( 188.212.103.100:7777 ) acum cine stie sa il puna la punct ma refer pe partea de scripting este un gm cumparat de pe internet nustiu prea multe decat ca este gf gen celui din 2010 !

 

atunci putem sa inciercam cu gamemode-ul de care am zis doar 4 fun 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

La 20.02.2024 la 9:20, Nelson a spus:

Parcă suntem într-un cimitir, lângă un mormânt pe care este inscripționat numele LinkMania și data decesului, iar noi toți stăm și plângem, încercând să-l aducem înapoi.

------

problema este că nu mai putem face asta, niciodată, acesta este adevărul.

Din pacate am crescut cu totii, este normal sa vezi astfel de situatie.. Totusi am petrecut cu totii anii de copilarie si nu numai..


Nu am fost destepti sa acordam celor noi si tineri ceea ce ne-a fost noua acordat de cei batranii.. am mers mereu pe "relatii".. 

Foarte mare pacat.. 

Link to comment
Share on other sites

Un server de RAGEMP nu s-ar putea face?

E mai orientat spre viitor, ai avea nevoie de un scripter... 

Ma bate rau nostalgia, ar fi ca un vis devenit realitate daca as putea fi online din nou cu o parte din jucatorii de pe aici 🙂

 

Altfel - daca nu mai exista niciun plan de niciun fel pe comunitatea asta, de ce mai e in picioare?

Bagati la naftalina totul si cu asta basta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@ExTrEm stii cum se spune. In lumea asta nu esti niciodata singur.

 

Eu unul subscriu si la ideea de gamemode vechi pe un server. Dar fara ceva nume Linkmania in spate si ceva reclama, nici macar playerii vechi n-o sa intre cele 5 minute, cat sa ne auzim putin :))

 

Cum zicea unul intelept acum ceva pagini mai in spate. A fost frumos dar ca tot ce urca, trebuie sa si coboare - si a coborat.

Eu unul tocmai am trecut printr-o serie de mesaje de cand aveam 19 ani, nu mai dau scroll pana la 14 ca deja imi e rusine de mine.

Deci amintiri bune avem cu totii, ramanem cu ele. (iar cu putin noroc, le povestim candva pe vreun server, altul decat asta ca nu il vad bine 🙂 )

  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

 Chiar azi mi a aparut un videoclip pe Yt legat de samp si m a luat o nostalgie.. mai mult ca sigur va ramane jocul meu favorit care m a marcat, cate amintiri.. avem cu totii deja o varsta, avem cu siguranta alte prioritati dar cred ca multora ne ar placea sa putem sa ne vedem pe un server clasic ceva macar la o poveste.. un event ceva :))

 Am intrat din curiozitate pe forumul LM sa vad daca mai exista ceva topicuri legate de samp si am zis sa las si eu aici un mesaj. Au fost vremuri frumoase..

Va urez numai de bine tuturor!

"Re all!"

  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...