Jump to content
FuK

Proiect server de SA:MP

Recommended Posts

Salut,

 

 

Pregatiti de nostalgie?
Impreuna cu @Error404 (Stocker) vrem sa readucem la viata acest server de SA:MP,
Stiu ca este probabil destul de tarziu dar cine stie?  niciodata sa nu spui niciodata, probabil o sa vad comentarii gen: " Jocul este vechi, cine o sa mai joace?" chiar si in ziua de astazi SA:MP-ul este destul de jucat.

Stiu si ca am avut si acest comentariu la Freechat acum aproximativ 1 an:
 image.png.04833bdfe14edeaef32480741cb55cfa.png


Proiectul a fost doar stopat, nu am renuntat la el, doar ca nu am avut timp nici eu  si nici @Error404

Nu am vrut sa facem ceva de moment si sa dam fail la fel cum a fost facut in trecut de ce-i care au mai incercat.


Noi venim cu acelasi GameMode cu care sunteti obisnuiti, problemele rezolvate in proportie de 90% fara mici modificari, aceste mici modificari urmand sa fie rezolvate/modificate in scurta perioada de Beta, aceasta perioada Beta urmand sa inceapa imediat dupa ce proiectul va fi acceptat de @41nd

 

 

 

Stima si respect pentru toti Linkmaniaci!
 

  • Like 8
  • Upvote 1
  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

Bro, va urez succes, în limita timpului, dacă pot ajuta o voi face cu mare drag. Sper sa revină ceva lume, măcar de nostalgie, sa dam un war! 🤗

  • LinkMania 1
Link to comment
Share on other sites

Nu stiu cum, dupa atata timp de cand s-a inchis serverul, azi m-am gandit sa intru putin pe forum.. sa vad ce mai e si aparent nu doar mie imi e dor de linkmania. 

Eu zic sa facem un server de discord si sa discutam acolo chestii legate de server, cine este interesat desigur!

Va astept si va sustin!

Link to comment
Share on other sites

Acum 4 minute, iLegend. a spus:

Nu stiu cum, dupa atata timp de cand s-a inchis serverul, azi m-am gandit sa intru putin pe forum.. sa vad ce mai e si aparent nu doar mie imi e dor de linkmania. 

Eu zic sa facem un server de discord si sa discutam acolo chestii legate de server, cine este interesat desigur!

Va astept si va sustin!

https://discord.gg/VFTTYGdY desigur, va puteti alatura toti pe server-ul nostru de discord.

Link to comment
Share on other sites

Ideea este genială, mai ales că acum există un nou trend de revenire la serverele clasice de sa-mp.

O singură sugestie aș avea: încercați să faceți economia cât mai hard posibil, astfel încât să nu mai fie episoade de inflație care să ducă în cele din urmă la moartea server-ului. O economie în care și 50.000$ să conteze. Asta ar asigura un viitor decent (chiar dacă majoritatea nu mai avem așa mult timp) server-ului. Eu doar propun...

 

Oricum, mă bucur că există cineva cu inițiativă și vom mai putea face câte o reuniune pe această comunitate istorică.

Link to comment
Share on other sites

Salutare!

Felicitări, fak “you”!

Nu mă așteptam la tine dar ai făcut o mișcare frumoasă, era și timpul, mai bine să nu se mai piardă timpul și să dea acceptul  @41nd 

Cu puțin noroc poate își revine toată comunitatea, este o activitate destul de “moartă” de când nu avem server de Samp…

Acum 18 ore, Liviubaws a spus:

Abia astept sa va bag la bulau 👮‍♂️

Cand eram eu renumit pentru asta, tu fugeai de bau-bau(baws) :))

  • LinkMania 1
Link to comment
Share on other sites

@FuK Nu putem sa cumparam un GM gata facut doar sa ii dam drumul la treaba? Punem mana de la mana si sigur strangem... Asa scutim din timp, asa o sa dureze prea mult sa scriptam si sa facem de la 0. Poate gasim unul super bun fara buguri si cu update`uri de 2024. Ce zici?

Link to comment
Share on other sites

La 21.03.2024 la 18:43, Liviubaws a spus:

Abia astept sa va bag la bulau 👮‍♂️

Stai cuminte că "National Guard, oriunde oricând suntem mereu pregătiți" ! 😏

La 22.03.2024 la 13:31, Ionut a spus:

Salutare!

Felicitări, fak “you”!

Nu mă așteptam la tine dar ai făcut o mișcare frumoasă, era și timpul, mai bine să nu se mai piardă timpul și să dea acceptul  @41nd 

Cu puțin noroc poate își revine toată comunitatea, este o activitate destul de “moartă” de când nu avem server de Samp…

Cand eram eu renumit pentru asta, tu fugeai de bau-bau(baws) :))

Yakuza încă te mai caută pe turf... 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...