Jump to content

Recommended Posts

La 24.10.2021 la 13:47, axelutz3 a spus:

voia ca la 100-200 sa ramana el cu serverul... ce sa faci 😄 intentiile au fost bune din partea noastra! 


daca Linkmania nu ar fi avut manageri cred ca ar fi fost peste celelalte comunitati din tara ( doar daca era condusa de utilizatori ) dar managerii in stare vegetativa si cu pretentii omoara proiecte dar si sperante


sanatate! eu am incercat 

PS: ms @SenSei. si @kamikazee pentru implicare la solutionarea problemei... ati fost cei mai buni, ati inteles totul =)), poate va baga frizar admin pe noul gm

Bai animalule, se pare ca am avut din nou dreptate. Ti-ai cautat un motiv sa pleci cu serverul din comunitate si l-ai gasit, acelasi lucru l-am spus si la intern.  DOAR ca sa nu spui public ca ti-ai luat mare FAIL cu aceasta deschidere, dar asa sunteti voi, niste animale care iesiti la freechat cu minciuni. Spune-ti ca v-a dat lumea afara din comunitate din alte motive, nu ca si cum ati fii niste incapabili de orice(la fel ca si aia laudati mai sus). Oricum succes in orice vrei sa faci, dar nu aici.

  • Like 1
  • Upvote 1
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Acum 43 minute, Fonz a spus:

Salut !

se pare ca s-a întâmplat ceva aici. San Andreas - 2004 - noi - 2021.

Mai bine ieșiți la un fotbal în sală

Salut. De ce crezi ca lumea nu are si alte activitati in afara de samp? Pana la urma si jocurile sunt un mod de relaxare indiferent de varsta daca iti permite timpul.

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Acum 2 ore, Fonz a spus:

Salut !

se pare ca s-a întâmplat ceva aici. San Andreas - 2004 - noi - 2021.

Mai bine ieșiți la un fotbal în sală

Aleargă tu și pentru noi, aici la mine sunt închise toate 😞

Acum 1 oră, Ryan a spus:

Salut. De ce crezi ca lumea nu are si alte activitati in afara de samp? Pana la urma si jocurile sunt un mod de relaxare indiferent de varsta daca iti permite timpul.

Sincer sa ți spun și pe mine ma relaxau 2-3 ore de Samp, mai ales in ultimii ani cât am stat pe waruri, erau interesante și competiția ok, aia este.

Axelut, nu am spus nimic cu răutate, dar niciodată nu s a lucrat luni de zile la un gm și după sa începi, ștergi tot și pleci cu gm vechi, nefăcând nimic la el.

Sincer sa spun eu preferam gm asta care l ai avut ultima oară cumpărat de la cei dinainte ca-l Cunoșteam, asa a fost sa fie…

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

La 23.10.2021 la 16:48, heineken a spus:

Staiiiiiiii, @Aka parca dura serverul,nu ?

 

Cand ti-am zis ca e o prostie si de mantuiala, mi-ai zis ca ma gresesc..  din pacate linkmania a murit o data cu iceman. Nimeni in staff si nimeni in aceasta comunitatea nu are dorinta de a crea ceva interesant. Atunci cand am scris 2/3 lucruri, mi-au spus ca sunt nebun eu.. ma rog, poate asa este 

 

Bine ca mai exista forumul sa stam la o barfa..

 

Ce mai fac prietenii mei virtuali ? 

Cred ca sunt ultimul om care isi dorea un esec, avand in vedere cat am tras pentru fiecare proiect, sa devina realiate.

Problema este ca nu mai gasesti oameni care pot sa sustina cu adevarat un proiect pentru SAMP.

Este nevoie de fonduri, dedicare, seriozitate si foarte mult timp.

Eu impreuna cu @freezeR cred ca am incercat de nu stiu cate ori sa gasim oameni sa putem face acest proiect, au fost atatea incercari dar din pacate au esuat toate.

Chiar poate sa ma judece oricine, dar putini stiu cate incercari au fost in urma acestor esecuri..

  • Thanks 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Cred ca discutia ar fi mai productiva daca ar spune fiecare in parte ce ar face daca ar avea "puterea suprema". Toti am adus si aducem si plusuri si minusuri de fiecare data cand "deschidem gura" pe forum. "E vina lu` ala!", "Pe vremea lu` ala...", "Daca eram eu..." acestea sunt subiectele care rasuna in "peretii" Linkmaniei de cativa ani incoace, daca va uitati un pic in urma o sa constatati ca asta nu ridica cu nimic Linkmania, mai mult se transforma in "scandal monden".

Insist sa isi puna fiecare dintre noi intrebarea: "Ce as face daca as avea puterea sa schimb ceva aici?" si sa punem in practica, ca si o echipa. Comunitatea este formata dintr-un grup de persoane care desfasoara activitati impreuna, nu din "sefi", "culori", "dictatori", "vinovati" sau "nevinovati" si alte balari. Sa fim seriosi, cine e perfect? Daca se crede vreunul perfect, mananca c@c@t, nu exista asa ceva!

Va salut!

  • Like 1
  • Love 4
Link to comment
Share on other sites

Acum 20 ore, TheOne a spus:

Cred ca discutia ar fi mai productiva daca ar spune fiecare in parte ce ar face daca ar avea "puterea suprema". Toti am adus si aducem si plusuri si minusuri de fiecare data cand "deschidem gura" pe forum. "E vina lu` ala!", "Pe vremea lu` ala...", "Daca eram eu..." acestea sunt subiectele care rasuna in "peretii" Linkmaniei de cativa ani incoace, daca va uitati un pic in urma o sa constatati ca asta nu ridica cu nimic Linkmania, mai mult se transforma in "scandal monden".

Insist sa isi puna fiecare dintre noi intrebarea: "Ce as face daca as avea puterea sa schimb ceva aici?" si sa punem in practica, ca si o echipa. Comunitatea este formata dintr-un grup de persoane care desfasoara activitati impreuna, nu din "sefi", "culori", "dictatori", "vinovati" sau "nevinovati" si alte balari. Sa fim seriosi, cine e perfect? Daca se crede vreunul perfect, mananca c@c@t, nu exista asa ceva!

Va salut!

Gresit, comunitatea este formata din aia cativa de la samp care au mai ramas pe aici si pe la mu, atat. Cei care au functii inalte sunt trecuti de 30-35 majoritatea si probabil nu mai au dorinta de a face ceva. Sunt tot aceeasi oameni cu rosu de multi ani care nu au reusit sa faca nimic. Daca esti "manager samp" te implici, cauti, investesti, aduci scripter, faci reclame, etc., nu stai sa pretinzi chestii cand tu nu ai nici o implicare, nici nu investesti, nici nu intri pe server, nici nimic. La fel si la mu, ca vad ca si acolo se incearca de mult timp. La ambele categorii au venit tot felul de oameni care au dat fail, dar "managerii" sunt tot aceeasi. La cine e problema? Linkmania nu a mai avut servere de ani de zile, a avut doar afiliati, ca asa se numesc cei care au venit cu proiectele.

In legatura cu intrebarea "ce as face daca...." , raspunsul e: NIMIC. Simplu, nu ai ce sa faci, propui proiect, ca domnii manageri nu pot sa isi faca singuri proiectul sau macar sa arate ca isi dau interesul sa caute scripteri/oameni etc., astepti cu zilele sa isi aduca aminte ca au acces pe forum, arunca un ochi pe ce ai propus, mai stai cateva zile "sa se discute intern termenii", daca se aproba mai stai alte cateva zile sa il prinda cheful sa iti faca subforumuri si categorii si cam aia e, in rest descurca-te. 

E propus un proiect de miercuri, i-a raspuns cineva la baiat? Hai sa urmarim cate zile trec pana primeste un raspuns.

Comunitatea e moarta si asa va ramane, obisnuiti-va cu ideea.

#Greseala de la ultima "deschidere" a fost ca s-a grabit tot procesul fara sa se testeze totul in detaliu si asa a rezultat un mega fail buguit si fara anticheat. Iar ca sa stai sa repari tot si sa adaugi/modifici dura prea mult, asa s-a ales varianta gm-ului vechi. Urma sa fie modificat ala, dar lui freezer ii trebuia acces ftp cu 0 implicare, axelutz l-a refuzat si colaborarea a incetat. Nu stiu cum s-au inteles ei si ce termeni si conditii au stabilit, dar cam asta a fost.

Daca s-a simtit cineva jignit, nu-mi pare rau, dar asta e adevarul.

Edited by moses
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, moses said:

comunitatea este formata din aia cativa de la samp care au mai ramas pe aici si pe la mu, atat. Cei care au functii inalte sunt trecuti de 30-35 majoritatea si probabil nu mai au dorinta de a face ceva.

O concluzie pripită din lipsă de informație pentru că mă îndoiesc că există voluntari care nu aduc o contribuție la comunitate. Chiar și "Cei care au functii inalte" au rolul lor bazat pe încredere, experiență și pricepere acolo unde au acces.

50 minutes ago, moses said:

E propus un proiect de miercuri, i-a raspuns cineva la baiat? Hai sa urmarim cate zile trec pana primeste un raspuns.

Dacă tu ești mai atent acolo poți să ajuți cu etichete cu numele persoanelor care ar putea ajuta la proiect. E ușor să stai pe margine și să nu faci nimic așteptând să facă alții.. te asigur că dacă dai și un simplu tag la cine ai tu încredere că poate ajuta înseamnă mult pentru comunitate.

52 minutes ago, moses said:

Comunitatea e moarta si asa va ramane, obisnuiti-va cu ideea.

Mnah, fiecare crede ce dorește despre propria perspectivă asupra lucrurilor.

53 minutes ago, moses said:

Daca s-a simtit cineva jignit, nu-mi pare rau, dar asta e adevarul.

Părerile sincere sunt cele mai apreciate chiar dacă nu se potrivesc cu opinia altora.

  • Like 1
  • Upvote 2
  • LinkMania 1
Link to comment
Share on other sites

Acum 49 minute, 41nd a spus:

O concluzie pripită din lipsă de informație pentru că mă îndoiesc că există voluntari care nu aduc o contribuție la comunitate. Chiar și "Cei care au functii inalte" au rolul lor bazat pe încredere, experiență și pricepere acolo unde au acces.

Dacă tu ești mai atent acolo poți să ajuți cu etichete cu numele persoanelor care ar putea ajuta la proiect. E ușor să stai pe margine și să nu faci nimic așteptând să facă alții.. te asigur că dacă dai și un simplu tag la cine ai tu încredere că poate ajuta înseamnă mult pentru comunitate.

Mnah, fiecare crede ce dorește despre propria perspectivă asupra lucrurilor.

Părerile sincere sunt cele mai apreciate chiar dacă nu se potrivesc cu opinia altora.

Care sunt acele contributii din partea voluntarilor? Daca te rog si poti sa imi dai niste exemple, pentru ca eu cel putin nu observ nimic, nici macar o incercare de a se face ceva si aici nu e de azi de ieri, e de ani asa. Nu cred ca nu ai observat cum a fost comunitatea asta acum cativa ani in materie de servere, utilizatori etc. si cum e acum. 

Degeaba au rolul pe incredere ca experienta nu se vede, arata-mi te rog pe cineva care chiar incearca sa faca ceva. Oricine poate fii manager si sa stea sa astepte propuneri de proiecte, daca e de acord sau nu cu cine le propune si sa creeze niste subforumuri, in rest sa nu faca nimic.

Trebuie sa fie tag-uiti de utilizatori in topicuri ce au legatura cu proiectele? Nu e treaba lor sa se uite pe forum? Nu am stat pe margine, la ultima "deschidere" de server samp am facut parte din staff si am fost cel mai activ din toate punctele de vedere.

Esti de acord cu mine ca daca nu venea freezer cu pretentia sa aibe acces ftp la un server la care nu a contribuit cu nimic, serverul era si astazi in comunitate?

Si ca o ultima intrebare din partea unui utilizator, care e parerea ta in legatura cu ce a ajuns comunitatea? Fara servere, fara utilizatori, ce e de facut? 

Multumesc.

Edited by moses
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nu mai sunt de mult la curent cu ce se întâmplă pe aici dar mă doare faptul că nu mai e spiritul acela din trecut... Consider că ce a spus @41nd este foarte rațional. Vorbind strict de SAMP imi este foarte greu să cred că se mai poate face ceva. Cei tineri (cum eram și noi odinioară) preferă jocurile noi, e greu sa îi aduci la un joc din 2004.

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Salutare, am zis sa revin si eu cand am auzit ca s-a redeschis serverul, dar din pacate pana am reusit eu, s-a si inchis... Imi pare rau sa vad ca e din nou aceeasi problema, nu a fost nimic clar dinainte de a se deschide. S-a mers mai mult pe ideea, sa incepem ceva de dragul de a incepe si vedem pe parcurs,. Sunt convins ca de persoane mature, competente si cu dorinta de implicare nu ducem lipsa pentru a alcatui un staff competent. Daca se vrea se poate, dar cu sacrificii din partea tuturor. Nu sa ne ridicam cu pretentii daca nu e cazul. O zi faina tuturor si poate candva o sa avem unde sa revenim sa ne jucam de dragul nostalgiei. Va pwps 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Acum 8 ore, 41nd a spus:

 

Mnah, fiecare crede ce dorește despre propria perspectivă asupra lucrurilor.

 

Nu sunt cine stie pe-aici dar imi place sa vad discutiile si argumentele. De ce zici asta? Pentru ca eu mai degraba il sustin pe @moses in ceea ce a spus. Mai tot intru pe forum de dragul vemurilor vechi, in principiu am fost jucator de SA:MP, cand avea comunitatea servere de 1.6 din pacate ma jucam pe alta comunitate. Dar de ceva timp ( vorbim de ani aici ), nu am vazut un plus nicaieri. Nici cand a avut Sevraj serverul de SA:MP ( si nu, nu dau vina pe conducere cat pe lipsa update-urilor, scriptului si poate altele dar e cu totul alt subiect deja ). 

Nu vreau sa dau in cap, vreau sa inteleg de ce nu ar fi moarta comunitatea. 

Link to comment
Share on other sites

La 27.10.2021 la 17:58, Ryan a spus:

Salutare, ma bag si eu ca musca dar mi-ai atras atentia cu ceva si nu o puteai spune mai bine. "Linkmania a murit o data cu iceman". Eh, cam asa e, a fost ceva frumos candva si desi multi s-au chinuit sa mai tina serverul n-au mai reusit si nici nu cred ca vor mai face ceva de acum incolo. E pacat pentru ca noi, jucatorii care am invatat acest joc aici tot aici o sa revenim tot timpul. 

Salutari din partea MApN 😎

Link to comment
Share on other sites

On 10/25/2021 at 11:22 AM, Ionut said:

De cand a plecat sevraj este amintire, tentativa asta care a prelungit cu gm lor nu prea a fost nimic wow, nu înțeleg de ce nu a cumpăr Linkmania gm asta, ca se putea, nu cred ca au reparat ceva la el la prima vedere…

Care sa fie, era momentul tău sa iei gm ballas și s a stins…

Mersi mult, apreciez si respect.

On 10/25/2021 at 9:12 PM, Ionut said:

Nu știu ce ai avut tu de împărțit cu el, Sevraj chiar este un băiat de nota 10, eu ma certam mereu cu el cand ne-am apucat in 2009, am pierdut funcția de gm la Triads cand făcusem facțiunea aia top tot dintr o cearta cu el pe /g si tot nu sunt asa ca tine, adică aia este frate, oricine mai greșește, dar a tras pentru Linkmania cum a putut el mai bine, fata de alții care au doar funcții si nu ridica comunitatea asta cu nimic. Cu el, Sergiu si mulți din generația noastră de Samp(2008-2009), nu am văzut pe server sub 100, doar noaptea, asa ca merita puțin respect, zic si eu…

 

 

Respect din nou. Chiar nu ma asteptam sa dai dovada de asa caracter, mai ales acum multi ani cand m-am pizdit eu si m-am plans de tine cand erai lider la triade. Pe scurt, erai un lider mult mai bun ca mine si nu aveam sanse cu mafia mea impotriva mafiei tale. Chiar regret situatia de atunci.

On 10/27/2021 at 12:47 PM, axelutz3 said:

cand era sevraj, se faceau 250 dintre care 100 boti 😄 cel putin cand eram admin =))) 

problema e ca e jocul vechi si nu multa lume mai are tragere de suflet sa stea ca inainte 50 de ore.. sau daca are, trag si ei spre 300-400+ nu in 50-60 !

hai ca a gresit conducerea serverului la ultimul proiect ca nu a vrut sa ii dea acces ftp lui freezer + sa faca back up saptamanal la cont =)))) ca aia ne mai trebuia 😄 😄 in 3 luni  intrat de 2 ori maxim pe server si alea afk =)))) 



"manager samp" csf guys

propun sa o lasati pe @Deea95 a.k.a casalot sa deschida serverul, am auzit ca are un gamemode cu 30-40-50 de factiuni si vreo 10 scripteri... poate poate asta te lasa ba freezer sa faci ce vrei cu serverul =)))

Am tot zis ca nu iti dau o replica, ca nu te bag in seama sa-ti creasca si tie gradele, dar avand in vedere ca iar ai ajuns la gradu de mizerie pe aceasta comunitate, o sa fac o fapta buna sa te mai ridic din moloz.

Dintotdeauna ai fost un terminat, un nimeni care plangea dupa atentie. Toata lumea te lua in ras, facea misto de tine, ai fost, esti si vei fi o non valoare "virtuala" pe comunitatea asta, indiferent cat o mai tine ea. 

De la inceput de cand ai vrut sa te ocupi de proiect, singuru tau atu a fost sa arati cu degetu spre "fosta conducere" sa spui ca tu o sa faci si o sa dregi, ca noi am gresit, ca tu nu o sa faci asa. Ai ajuns sa ai un grad mizer pe forum (nici nu mai stiu ce era, ca manager nu ti-au dat, probabil s-au gandit ca daca ajungi tu manager chiar e rock bottom al comunitatii si se inchide) doar pe carca mea. Din 3 postari, 2 erau despre fosta conducere, te-ai folosit de numele meu doar ca sa te lase astia sa iti faci server, probabil singura data in viata ta de gamer repetent cand ai avut admin pe server. (ca la mine nu ai avut nicioadata)

De cand l-ai injurat pe smoker de nevasta-sa si fi-sa atunci, trebuia sa te baneze astia si tot atunci am auzit si eu de tine, aia fiind singura ta actiune "notabila" si nu in sensul bun, in sensul ca astia ca tine sunt fix genu de copii care merg pana la paine cu gluga in cap si privirea in jos.

Tot vorbiti de mine si tu si alti repetenti in viata, ca Sevraj avea boti, ca sevraj lua bani, ca sevraj facea, dar voi mai mult de 50 de jucatori nu ati avut si nu o sa aveti niciodata. Ca sa intru putin in subiectu boti, sa iti explic diferenta, nu s-a intamplat niciodata cat timp am avut eu serverul ca azi sa fie 100 de jucatori si maine 30, cum a fost in cazul tau. Nici macar 3 luni nu a avut serveru asta viata cu tine si tu visai sa faci lucruri, sa dregi, etc. Trezeste-te si mars la munca ca o sa ajungi sa iti prosteti partenera sa faca onlyfans in ritmu asta. Te caci pe tine ca ai platit promovari, ca ai facut, cand stim cu totii (care au avut putin insight in trecut) ca nu are nici o treaba asta.

Vad deja ca ti-am scris cam mult si nu vreau sa te ridic de tot din rahat, te mai las acolo unde ti-e locul.

Pana una alta, toti penibilii care inca nu stiu ce sa zica decat "fosta conducere a stricat comunitatea" sau "sevraj e de vina", tineti minte ca de la iceman incoace, serverul a mai avut 300 de jucatori o singura data (cu crs) si inca de 2 ori cu mine. 350 de jucatori nu a vazut serveru asta decat cu mine la conducere si nu o sa mai vada niciodata.

In incheiere, va urez un weekend placut, ca mizerabile sunt vietile astora care dupa 2 ani tot stau cu gandu la mine.

Link to comment
Share on other sites

1 oră în urmă, Sevraj a spus:

Mersi mult, apreciez si respect.

Respect din nou. Chiar nu ma asteptam sa dai dovada de asa caracter, mai ales acum multi ani cand m-am pizdit eu si m-am plans de tine cand erai lider la triade. Pe scurt, erai un lider mult mai bun ca mine si nu aveam sanse cu mafia mea impotriva mafiei tale. Chiar regret situatia de atunci.

Am tot zis ca nu iti dau o replica, ca nu te bag in seama sa-ti creasca si tie gradele, dar avand in vedere ca iar ai ajuns la gradu de mizerie pe aceasta comunitate, o sa fac o fapta buna sa te mai ridic din moloz.

Dintotdeauna ai fost un terminat, un nimeni care plangea dupa atentie. Toata lumea te lua in ras, facea misto de tine, ai fost, esti si vei fi o non valoare "virtuala" pe comunitatea asta, indiferent cat o mai tine ea. 

De la inceput de cand ai vrut sa te ocupi de proiect, singuru tau atu a fost sa arati cu degetu spre "fosta conducere" sa spui ca tu o sa faci si o sa dregi, ca noi am gresit, ca tu nu o sa faci asa. Ai ajuns sa ai un grad mizer pe forum (nici nu mai stiu ce era, ca manager nu ti-au dat, probabil s-au gandit ca daca ajungi tu manager chiar e rock bottom al comunitatii si se inchide) doar pe carca mea. Din 3 postari, 2 erau despre fosta conducere, te-ai folosit de numele meu doar ca sa te lase astia sa iti faci server, probabil singura data in viata ta de gamer repetent cand ai avut admin pe server. (ca la mine nu ai avut nicioadata)

De cand l-ai injurat pe smoker de nevasta-sa si fi-sa atunci, trebuia sa te baneze astia si tot atunci am auzit si eu de tine, aia fiind singura ta actiune "notabila" si nu in sensul bun, in sensul ca astia ca tine sunt fix genu de copii care merg pana la paine cu gluga in cap si privirea in jos.

Tot vorbiti de mine si tu si alti repetenti in viata, ca Sevraj avea boti, ca sevraj lua bani, ca sevraj facea, dar voi mai mult de 50 de jucatori nu ati avut si nu o sa aveti niciodata. Ca sa intru putin in subiectu boti, sa iti explic diferenta, nu s-a intamplat niciodata cat timp am avut eu serverul ca azi sa fie 100 de jucatori si maine 30, cum a fost in cazul tau. Nici macar 3 luni nu a avut serveru asta viata cu tine si tu visai sa faci lucruri, sa dregi, etc. Trezeste-te si mars la munca ca o sa ajungi sa iti prosteti partenera sa faca onlyfans in ritmu asta. Te caci pe tine ca ai platit promovari, ca ai facut, cand stim cu totii (care au avut putin insight in trecut) ca nu are nici o treaba asta.

Vad deja ca ti-am scris cam mult si nu vreau sa te ridic de tot din rahat, te mai las acolo unde ti-e locul.

Pana una alta, toti penibilii care inca nu stiu ce sa zica decat "fosta conducere a stricat comunitatea" sau "sevraj e de vina", tineti minte ca de la iceman incoace, serverul a mai avut 300 de jucatori o singura data (cu crs) si inca de 2 ori cu mine. 350 de jucatori nu a vazut serveru asta decat cu mine la conducere si nu o sa mai vada niciodata.

In incheiere, va urez un weekend placut, ca mizerabile sunt vietile astora care dupa 2 ani tot stau cu gandu la mine.

M-am chinuit sa imi caut contul si sa resetez parola, doar sa iti zic ca esti nr. 1 😂

  • Like 1
  • LinkMania 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

La 30.10.2021 la 11:28, Sevraj a spus:

Mersi mult, apreciez si respect.

Respect din nou. Chiar nu ma asteptam sa dai dovada de asa caracter, mai ales acum multi ani cand m-am pizdit eu si m-am plans de tine cand erai lider la triade. Pe scurt, erai un lider mult mai bun ca mine si nu aveam sanse cu mafia mea impotriva mafiei tale. Chiar regret situatia de atunci.

Am tot zis ca nu iti dau o replica, ca nu te bag in seama sa-ti creasca si tie gradele, dar avand in vedere ca iar ai ajuns la gradu de mizerie pe aceasta comunitate, o sa fac o fapta buna sa te mai ridic din moloz.

Dintotdeauna ai fost un terminat, un nimeni care plangea dupa atentie. Toata lumea te lua in ras, facea misto de tine, ai fost, esti si vei fi o non valoare "virtuala" pe comunitatea asta, indiferent cat o mai tine ea. 

De la inceput de cand ai vrut sa te ocupi de proiect, singuru tau atu a fost sa arati cu degetu spre "fosta conducere" sa spui ca tu o sa faci si o sa dregi, ca noi am gresit, ca tu nu o sa faci asa. Ai ajuns sa ai un grad mizer pe forum (nici nu mai stiu ce era, ca manager nu ti-au dat, probabil s-au gandit ca daca ajungi tu manager chiar e rock bottom al comunitatii si se inchide) doar pe carca mea. Din 3 postari, 2 erau despre fosta conducere, te-ai folosit de numele meu doar ca sa te lase astia sa iti faci server, probabil singura data in viata ta de gamer repetent cand ai avut admin pe server. (ca la mine nu ai avut nicioadata)

De cand l-ai injurat pe smoker de nevasta-sa si fi-sa atunci, trebuia sa te baneze astia si tot atunci am auzit si eu de tine, aia fiind singura ta actiune "notabila" si nu in sensul bun, in sensul ca astia ca tine sunt fix genu de copii care merg pana la paine cu gluga in cap si privirea in jos.

Tot vorbiti de mine si tu si alti repetenti in viata, ca Sevraj avea boti, ca sevraj lua bani, ca sevraj facea, dar voi mai mult de 50 de jucatori nu ati avut si nu o sa aveti niciodata. Ca sa intru putin in subiectu boti, sa iti explic diferenta, nu s-a intamplat niciodata cat timp am avut eu serverul ca azi sa fie 100 de jucatori si maine 30, cum a fost in cazul tau. Nici macar 3 luni nu a avut serveru asta viata cu tine si tu visai sa faci lucruri, sa dregi, etc. Trezeste-te si mars la munca ca o sa ajungi sa iti prosteti partenera sa faca onlyfans in ritmu asta. Te caci pe tine ca ai platit promovari, ca ai facut, cand stim cu totii (care au avut putin insight in trecut) ca nu are nici o treaba asta.

Vad deja ca ti-am scris cam mult si nu vreau sa te ridic de tot din rahat, te mai las acolo unde ti-e locul.

Pana una alta, toti penibilii care inca nu stiu ce sa zica decat "fosta conducere a stricat comunitatea" sau "sevraj e de vina", tineti minte ca de la iceman incoace, serverul a mai avut 300 de jucatori o singura data (cu crs) si inca de 2 ori cu mine. 350 de jucatori nu a vazut serveru asta decat cu mine la conducere si nu o sa mai vada niciodata.

In incheiere, va urez un weekend placut, ca mizerabile sunt vietile astora care dupa 2 ani tot stau cu gandu la mine.

cand vi la bucuresti... daca vi si tu si zmoker dati un semn ca v-ati batut cu pumnul in piept ca veniti dupa mine din 2019 .... still waiting grasutule 😉


******(edited)

Edited by Kitte
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...