Jump to content

Recommended Posts

Acum 10 minute, axelutz3 a spus:

panel.linkmania.ro - insa momentan au baietii de la wcode de modificat table-urile de la gm-ul vechi in cel nou, pana vineri se rezolva cel mai sigur ! ( atunci deschidem aplicatii lider )

 

 

merge si DNS-ul cam de ieri

Mie dns-ul nu imi merge, doar ip.

Link to comment
Share on other sites

La 12.10.2021 la 11:57, axelutz3 a spus:

panel.linkmania.ro - insa momentan au baietii de la wcode de modificat table-urile de la gm-ul vechi in cel nou, pana vineri se rezolva cel mai sigur ! ( atunci deschidem aplicatii lider )

 

 

merge si DNS-ul cam de ieri

 😮 aoleu 

image.png

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, JoySkeet said:

Are cineva idee de ce iau crash dupa ce dau alt-tab de prea multe ori? E posibil sa fie de la GTA? (am versiunea de pe filelist) 

Imi da not responding in task manager si trebuie sa folosesc sagetile de la tastatura + delete ca sa-l inchid.

Cel mai probabil ai ceva modificat în el, îți sugerez să-l iei de aici GTA și după Samp

Edited by Neaga Razvan
Link to comment
Share on other sites

Acum 12 ore, JoySkeet a spus:

Are cineva idee de ce iau crash dupa ce dau alt-tab de prea multe ori? E posibil sa fie de la GTA? (am versiunea de pe filelist) 

Imi da not responding in task manager si trebuie sa folosesc sagetile de la tastatura + delete ca sa-l inchid.

Am aceeasi problema de cand ma joc sa:mp. Daca astepti un anumit timp, isi revine de la sine ( 3-4-5 minute ). Eu il inchid tot din task manager dar il am pe alt ecran si imi e mai usor. Nu am gasit o solutie, sincer nici n-am cautat prea mult. 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Staiiiiiiii, @Aka parca dura serverul,nu ?

 

Cand ti-am zis ca e o prostie si de mantuiala, mi-ai zis ca ma gresesc..  din pacate linkmania a murit o data cu iceman. Nimeni in staff si nimeni in aceasta comunitatea nu are dorinta de a crea ceva interesant. Atunci cand am scris 2/3 lucruri, mi-au spus ca sunt nebun eu.. ma rog, poate asa este 

 

Bine ca mai exista forumul sa stam la o barfa..

 

Ce mai fac prietenii mei virtuali ? 

  • Like 3
  • Love 2
  • LinkMania 5
Link to comment
Share on other sites

Buna seara!

IP ul de la server?

 

EDIT: kkt, nu mai e server..

Acum 3 ore, heineken a spus:

Staiiiiiiii, @Aka parca dura serverul,nu ?

 

Cand ti-am zis ca e o prostie si de mantuiala, mi-ai zis ca ma gresesc..  din pacate linkmania a murit o data cu iceman. Nimeni in staff si nimeni in aceasta comunitatea nu are dorinta de a crea ceva interesant. Atunci cand am scris 2/3 lucruri, mi-au spus ca sunt nebun eu.. ma rog, poate asa este 

 

Bine ca mai exista forumul sa stam la o barfa..

 

Ce mai fac prietenii mei virtuali ? 

BEREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Edited by Senzo
  • Love 1
  • LinkMania 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...