Jump to content

Recommended Posts

La 13.11.2021 la 14:58, heineken a spus:

Inca mai speri,bro ? 😞 

N-as zice ca sper, da ar fi mers o seara.

 

N-am o problema cu un alt server, exista asa ceva in RO? Daca Linkmania nu e in stare (sau nu e viabil...), cautam variante, nu?
Deci... servere de SAMP pe care sa joace niste oameni de prin chat-ul asta de 'batrani'?

Link to comment
Share on other sites

Acum 16 ore, Zozo a spus:

N-as zice ca sper, da ar fi mers o seara.

 

N-am o problema cu un alt server, exista asa ceva in RO? Daca Linkmania nu e in stare (sau nu e viabil...), cautam variante, nu?
Deci... servere de SAMP pe care sa joace niste oameni de prin chat-ul asta de 'batrani'?

Este in curs de dezvoltare noul server al comunitatii, incerc sa l termin cat pot de repede si sa deschid serverul pentru voi.

 

Link to comment
Share on other sites

La 15.11.2021 la 17:57, T_Boy a spus:

Fac tot posibilul. Ce mai faci, ma? 😌

supravietuiesc.. ca tine de asemenea.. mai intru si eu cu sperante ca intr-o zi voi mai sta la barfa cu voi.. dar din pacate doar haterii au mai ramas pe aici..

 

Acum 18 ore, Zozo a spus:

N-as zice ca sper, da ar fi mers o seara.

 

N-am o problema cu un alt server, exista asa ceva in RO? Daca Linkmania nu e in stare (sau nu e viabil...), cautam variante, nu?
Deci... servere de SAMP pe care sa joace niste oameni de prin chat-ul asta de 'batrani'?

eu chiar habar nu am, de obicei intram si eu p'aci sa mai stau la o vorba cu voi..

cica.. mai descarc san andreas, instalez sa:mp, recapitulez cum se mai scrie pe chat etc.. nici timp sa imi dau seama cum se mai joaca si au fugit cu server-ul si banii haterii.. 😂

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Acum 4 ore, heineken a spus:

supravietuiesc.. ca tine de asemenea.. mai intru si eu cu sperante ca intr-o zi voi mai sta la barfa cu voi.. dar din pacate doar haterii au mai ramas pe aici..

Asa si eu. Daca tot nu mai avem unde ne juca, macar la o gluma sa mai stam 😂

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

La 17.11.2021 la 17:21, BaDB0y a spus:

Este cineva care vrea sa deschidem un nou proiect, tin sa mentionez ca ma pricep undeva la 30-40% cu scriptingul si daca mai gasesc pe cineva poate readucem ceva la viata !

M-as pricepe si eu 2-3%, mai cautam cativa oameni si o scoatem noi de 100% nu-i bai. 

@nemo oo, salut memo

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Acum 10 ore, Rothschild a spus:

T_Bot 🤓

Buna ziua, stimabile! Care mai este viata?

 

Acum 2 ore, heineken a spus:

a vorbit gura peste noi

 

Suna un pic prea frumos ca sa fie adevarat, dar sa vedem. Nu au venit chestii prea frumoase din partea alora cu vechime pe comunitate. Poate vin din partea cuiva nou. Tinem pumnii. Poate ne vedem la un SAMP Remastered :))

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Acum 13 ore, T_Boy a spus:

Buna ziua, stimabile! Care mai este viata?

 

Suna un pic prea frumos ca sa fie adevarat, dar sa vedem. Nu au venit chestii prea frumoase din partea alora cu vechime pe comunitate. Poate vin din partea cuiva nou. Tinem pumnii. Poate ne vedem la un SAMP Remastered :))

cine stie.. macar asa la plictiseala.. 

l-am rugat pe @freezeR sa nu stearga sectiunea sau macar sa lase acest topic sa mai stam si noi la o vorba.. daca dispare si asta.. ne vedem in lumea cealalta.. =)) 

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Putini accepta ideia ca SA:MP-ul in România a pierdut “teren” Cu toti ne-am jucat cu acele mașinuțe făcute din fier și lemn pana când au apărut acelea electrice cu fir, ne-am jucat cu ele pana au început sa apara cele fără fir ☺️

Acceptați ideia ca LinkMania nu va mai fi niciodată ceea ce a fost cândva. 
 

P.S: Nu dați cu hate, s-au sa înțelegeți greșit cum ca eu as fi contra unui nou proiect. 

Edited by Rothschild
  • Like 2
  • Upvote 4
  • Sad 2
Link to comment
Share on other sites

La 23.11.2021 la 0:29, Rothschild a spus:

Putini accepta ideia ca SA:MP-ul in România a pierdut “teren” Cu toti ne-am jucat cu acele mașinuțe făcute din fier și lemn pana când au apărut acelea electrice cu fir, ne-am jucat cu ele pana au început sa apara cele fără fir ☺️

Acceptați ideia ca LinkMania nu va mai fi niciodată ceea ce a fost cândva. 
 

P.S: Nu dați cu hate, s-au sa înțelegeți greșit cum ca eu as fi contra unui nou proiect. 

ma perché non ti proponi come amministratore ? visto che giri solo con il bmw.. offri qualche migliaio di euro a aind.. 😄

 

doar prostii mai scrii si tu .. sunt comunitati cu mii si mii de persoane.. doar voie sa ai si poti face orice.. te pup 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Acum 51 minute, heineken a spus:

ma perché non ti proponi come amministratore ? visto che giri solo con il bmw.. offri qualche migliaio di euro a aind.. 😄

 

doar prostii mai scrii si tu .. sunt comunitati cu mii si mii de persoane.. doar voie sa ai si poti face orice.. te pup 

Scusa ma non mi interessa 😂

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...