Jump to content

Recommended Posts

La 20.05.2021 la 15:36, Claudiu a spus:

nu se stie nimic inca

 

"inca" poate niciodata.. nu vad mari sanse pentru deschidere.. as vrea sa ma gresesc dar nimeni nu mai da semne de viata. 

 

Ce mai fac prieteni mei virtualii ? @Jigale tigaaaaaaieeeeeee, se nu te prind prin joc ca dau cu digal dupa tine.. 😄 

Link to comment
Share on other sites

La 24.05.2021 la 22:20, CodeBlack a spus:

Observ ca serverul este offline, noutati nu mai avem, sa speram ca va veni cineva pe bune cu un gamemode de durata si demn de comunitatea LinkMania!

Deocamdată întradevăr serverul este offline, voi reveni cu un răspuns în cel mai scurt timp, deoarece s-au întâmplat câteva mici neplăceri la nivel intern. Mulțumesc pentru înțelegere.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

La 21.05.2021 la 19:18, heineken a spus:

 

"inca" poate niciodata.. nu vad mari sanse pentru deschidere.. as vrea sa ma gresesc dar nimeni nu mai da semne de viata. 

 

Ce mai fac prieteni mei virtualii ? @Jigale tigaaaaaaieeeeeee, se nu te prind prin joc ca dau cu digal dupa tine.. 😄 

Pana in iulie nu intru berica, sesiune, practica.. greu sa devii inginer😄🤣  

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Kane_Lewis said:

Salut , sunt sanse ca un server roleplay light sa si faca aparitia pe linkmania .Asteptam aprobarea managerilor si confirmarea oficiala .

deasemenea... sanse de un godfather ca la carte prin vara 🤣🤣 ceva old school cum era lands/godfather in 2009 - 2013 dar cu idei unice la absolut orice.. un gm potrivit pentru LM 😛 😛 am discutat cu freezer, trebuie doar sa termine scripterul gm-ul, suntem undeva la 2-3%, dupa ce termina cu bacul o sa ii dea forta iar prin iulie-august venim cu open beta daca nu se mai suceste altcineva cu ceva dar a fost ok totul in principiu

PS: un follow??? e pagina mea noua 

@crypto.thinker • Instagram photos and videos

Edited by axelutz3
Link to comment
Share on other sites

Nu stiu despre ce godfather e vorba , dar daca e asa noi ne retragem ..am auzit ca scripterul vostru e Dennis12 si chiar am placerea sa spun ca acum 6 luni a fost platit cu 200 euro pentru a nu face absolut nimic .Cu siguranta mai tine minte...cu asa membri in comunitate sa tot colaborezi .

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kane_Lewis said:

Nu stiu despre ce godfather e vorba , dar daca e asa noi ne retragem ..am auzit ca scripterul vostru e Dennis12 si chiar am placerea sa spun ca acum 6 luni a fost platit cu 200 euro pentru a nu face absolut nimic .Cu siguranta mai tine minte...cu asa membri in comunitate sa tot colaborezi .

vorbesti aiureli, scripterul meu e aquario, a detinut codeup.ro cu bunny si nebunii aia cu web developing si scripting ( nu e reclama ca nu aveau servere de samp doar postau scripturi ), la mine intai se lucreaza si apoi platesc.. la 200 de euro ma duce gm-ul cu totul facut + vreo 4-5 luni de updates 🤣🤣🤣 nici nu stiu de unde sariti cu preturile astea pe scriptat.. nu se pune problema de gherla pe la mine

Edited by axelutz3
Link to comment
Share on other sites

On 6/4/2021 at 5:47 AM, Kane_Lewis said:

Ok..vorbim despre persoane diferite si despre cu totul altceva .O zi frumoasa iti doresc .

asemenea si tie... Doamne ajuta sa mai inviem ceva pe aici :)) eu sunt din 2009 chiar daca am facut ceva prostioare si mi-a fost sters contul

Link to comment
Share on other sites

Persoana care va promis acel server s-a dovedit a fi o persoana care a stiut doar sa profite de pe urma persoanelor care si-au pus baza in el.Aceasta persoana numai face parte din echipa Linkmania.

Am venit cu un nou proiect roleplay care cu siguranta o sa va placa.Gasiti mai multe detalii in sectiunea Linkmania SA:MP Roleplay.Server-ul din punct de vedere tehnic / estetic si functional 100%.

Edited by Kane_Lewis
  • LinkMania 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Kane_Lewis said:

Persoana care va promis acel server s-a dovedit a fi o persoana care a stiut doar sa profite de pe urma persoanelor care si-au pus baza in el.Aceasta persoana numai face parte din echipa Linkmania.

Am venit cu un nou proiect roleplay care cu siguranta o sa va placa.Gasiti mai multe detalii in sectiunea Linkmania SA:MP Roleplay.Server-ul din punct de vedere tehnic / estetic si functional 100%.

poate ca prin vara o sa se faca ceva si cu godfatherul, Doamne ajuta :)) 

mult succes cu rp-ul, a mai fost server in 2009-2011 perioada aia si mergea decent cu un 35-50 constant daca imi amintesc bine 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...