Jump to content

Recommended Posts

Acum 19 ore, axelutz3 a spus:

Te invit pe server imediat ce imi este acceptat proiectul si apoi putem discuta ce sa fie adăugat, scos in functie de ce vrea fiecare și ce alege majoritatea. Nu te contrazic, nu bag mana in foc pentru nimeni dar eu unul mizez pe faptul că e printre cele mai ok gm-uri la vânzare ( story time: in fostul proiect am achiziționat gm-ul los santos rp și din anumite motive, s-a deschis cu el serverul, prima data avea cam 46 de buguri.. și la deschidere ce crezi.. alte buguri de care nu nici nu știam; au fost 100, a mers :)) ) având în vedere că am văzut și ce scrie prin .pwn și nu mă dau eu mare cunoscător in ale scriptingului dar am mai văzut gm-uri, mie mi se pare că e bine optimizat. Dar că sa aflam cu siguranță, intram în număr mai mare pe beta daca o sa fiți destul de interesați și vedem cat ține gm-ul, un gm bun e important sa nu crape la flood iar legat de sisteme, ce considerați că sunt edituri sau ar trebui refăcute, se face topic si până la deschidere rezolvam. 🙂

 

Nici eu nu am interactionat așa de mult, ne știm de câteva zile.. am zis că scripterul pe care îl așteptam din aprilie sa isi dea bacul nu a mai fost interesat să lucreze așa că am avut nevoie de altcineva.

 

Pe deasupra, gm-ul arată așa doar pentru Beta fiindcă până la deschidere va fi modificat foarte mult ( verifica ce am scris acolo in topicul proiectului, cam alea sunt câteva din ideile mele ) doar ca până nu e acceptat proiectul, am mâinile legate fiindcă nu pot afla părerea voastră, a jucătorilor și nu are rost sa lucram ceva și sa spuneți ca e anormal pentru spiritul Linkmania. Adică putem înlocui sau adauga orice sistem chiar daca scripterul lucrează contra-cost, îmi asum orice cheltuiala necesara pentru întreținerea si dezvoltarea șervetului. Eu unul vreau ca daca tot am șansa asta sa incerc sa multumesc pe toata lumea cu ce pot și sa reușesc să aduc unitate și respect între jucători indiferent de facțiune si conflicte din trecut. 

 

PS: scuzați daca am greșeli gramaticale dar scriu de pe telefon 

Cu mare placere cand o sa am timp, intru. 

Vazusem ce ai mai scris, si de-asta sunt pro trecand de gm. Ideile sunt bune daca vor fi implementate. Oricum, vorba ta. Pana cand nu se va incepe un beta, tot ceea ce facem acum e sa ne dam cu parerea/presupusul si atat. Cat despre script, la 19k linii, tind sa cred ca e ok. In trecut, cel ma mult am reusit sa scad cu 20k linii un gm pentru a fi decent, acum, nu stiu cum se mai practica. 

Link to comment
Share on other sites

La 12.03.2021 la 11:26, filtzeR a spus:

Acum totul se bazeaza pe avere virtuala, pe functii, pe copii de 14 ani smecheri de le crapa monitoarele.

 

Sanatate, Mihai.

Salut!

Problema e ca nu mai sunt copii de 14 ani, acum sunt "copii" de 20+ care sunt, probabil, mai frustrati ca la 14... 
Cred ca daca staff-ul si majoritatea jucatorilor ar avea pana in 18 ani, lucrurile ar sta putin altfel; e totusi un joc, hai sa nu-l mai luam asa in serios.

Link to comment
Share on other sites

Acum 18 ore, axelutz3 a spus:

Va astept pe Discord pana rezolva @freezeR cu forumurile iar de pe 10 ne apucam de treaba!


Discord-ul a fost modificat complet sub numele si stema comunitatii Linkmania!



Link catre invitatie ( 25 de folosiri 😞
https://discord.gg/5ZxQHBGUqr

 

Done, hai sa intram mai multi sa mai discutam daca aveti placere.

@axelutz3poti sa faci si roluri pe canal.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Aka said:

Done, hai sa intram mai multi sa mai discutam daca aveti placere.

@axelutz3poti sa faci si roluri pe canal.

Ma ocup. 

 

 

6 hours ago, CrazyWinn said:

Cum merge treaba cu noul proiect ?

Astăzi au fost adăugat Russian Mafia și Mexican Mafia, cel mai probabil până mai pe seara o sa avem și Insomnia dar și Midnight și apoi alianțele. Pe 10 august o sa fie open beta, până atunci va aștept pe grupul de pe Discord și imediat ce avem si forumul, o să puteți face topicuri cu sugestii + o sa va cer părerea tuturor jucătorilor la actualizările pe care le-aș vrea eu pentru gamemode. 

34 minutes ago, Deea95 said:

Bunaa.

@axelutz3 cand poti, astept raspuns la ce ti am scris in PM.

 

Zi frumoasa tuturor 😎❤️

O zi bună și ție, imediat

 

 

Link to comment
Share on other sites

Salutare,

Pe data de 10 August se va deschide serverul in varianta Beta, va asteptam pe server, avem nevoie de VOI!

Toate sugestiile voastre o sa fie luate in considerare, orice ajutor adus in perioada BETA, ne va ajuta la conturarea serverului cat mai bine. ( @axelutz3 )

Multumesc,

Alin,

 

P.S: Adresa serverului de discord in caz ca vreti sa ne auzim si acolo https://discord.com/invite/5ZxQHBGUqr 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

cam astia am fost la deschiderea beta.. un numar bun! nu ma asteptam! multumesc pentru prezenta!

wzqhkjn.png


am postat si asta: RPG.LINKMANIA.RO - Open Beta 10 August - 18:30 / Deschiderea oficiala in Septembrie! - Publicitate Server - San Andreas Multiplayer România (sa-mp.ro)




in aceasta seara sau maine va voi transmite care o sa fie urmatorii pasi pentru parcurgerea perioadei Beta!! 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Acum 5 minute, axelutz3 a spus:

cam astia am fost la deschiderea beta.. un numar bun! nu ma asteptam! multumesc pentru prezenta!

wzqhkjn.png


am postat si asta: RPG.LINKMANIA.RO - Open Beta 10 August - 18:30 / Deschiderea oficiala in Septembrie! - Publicitate Server - San Andreas Multiplayer România (sa-mp.ro)




in aceasta seara sau maine va voi transmite care o sa fie urmatorii pasi pentru parcurgerea perioadei Beta!! 

❤️ 

Link to comment
Share on other sites

Pe Linkmania se lucreaza chiar si seara tarziu... 

4sOqzzq.png



@Roxor isi pierde accesul pe server ( primeste ban ) pe perioada beta pentru ca a acordat vreo 3 banuri aiurea + a fost scos gradul de admin al  tuturor.. cine vrea sa ajute si sa se implice, va merge de acum cu masina nu cu /fly 😛  imi pare rau, am vrut sa fac sa fie mai usor dar nu se prea poate :)) nu ma asteptam, oricum intr-o saptamana - o saptamana jumate s-ar fi scos toate adminele + level 1 tuturor + banii pe 0 ca sa testam totul calumea insa s-au grabit putin lucrurile 


PS: Urmeaza update!

 

  • LinkMania 1
Link to comment
Share on other sites

Acum 7 ore, axelutz3 a spus:

Pe Linkmania se lucreaza chiar si seara tarziu... 

4sOqzzq.png



@Roxor isi pierde accesul pe server ( primeste ban ) pe perioada beta pentru ca a acordat vreo 3 banuri aiurea + a fost scos gradul de admin al  tuturor.. cine vrea sa ajute si sa se implice, va merge de acum cu masina nu cu /fly 😛  imi pare rau, am vrut sa fac sa fie mai usor dar nu se prea poate :)) nu ma asteptam, oricum intr-o saptamana - o saptamana jumate s-ar fi scos toate adminele + level 1 tuturor + banii pe 0 ca sa testam totul calumea insa s-au grabit putin lucrurile 


PS: Urmeaza update!

 

:))))

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Casio said:

Vreau si eu sa ma joc sa-mp :firing:

O.o.. mai tii minte cu OSM? :)) 😄 parca tu ai fost celalalt moderator pe vremea aia.. te salut! sa revina toti batranii!





Stam super bine pe statistici.. 70 de conturi create in 2 zile si nici-o promovare, multumim pentru prezenta! Va asteptam pe Discord pe cei care nu au intrat deja, link: 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...