Jump to content

Recommended Posts

1 hour ago, moody said:

Cand planuiti sa deschideti serverul? Legat de skinurile masinilor, veti avea probleme cu ele?

In Septembrie, intre 10 si 25, depinde cum suntem cu gamemode-ul, fondurile si promovarile ce urmeaza sa fie facute, va tinem la curent! O sa mai apara cateva topicuri pe aici. Avem grupul de Discord daca doriti sa comunicam direct sau sa mai schimbam o vorba.

 

Daca nu afecteaza gameplayul in vreun fel, sunt in regula.

Link to comment
Share on other sites

Serverul de beta a fost listat pe tsarvar.com, nu fac un topic oficial deoarece nu are rost sa votati ip-ul asta pentru ca o sa schimbam hostul inainte de deschiderea oficiala! Acolo o sa avem nevoie de voturi si sa ne rankam calumea! Probabil o sa cumpar un boost de o luna doua la ei sa il avem activ si vedem ce mai luam de pe youtube.


beta.linkmania.ro / Working; Septembrie - deschide 193.203.39.151:7777 - SAMP informațiile și statisticile serverului (tsarvar.com)

Link to comment
Share on other sites

On 8/15/2021 at 7:43 AM, moody said:

Toti spun asta pentru ca nu stiu sa raspunda..

o sa vezi in regulament batrane, in principal, cele care te ajuta la controlatul masinilo ( vehicle handling ) sunt
interzise dar voi mai fi si altele.. e putin devreme sa vorbim despre regulamente acum!






baietii isi storc capul cu idei 😄 + testeaza ce au lucrat @DanielSy si @irinel77

Cq2pvz4.png

Link to comment
Share on other sites

Acum 57 minute, axelutz3 a spus:

o sa vezi in regulament batrane, in principal, cele care te ajuta la controlatul masinilo ( vehicle handling ) sunt
interzise dar voi mai fi si altele.. e putin devreme sa vorbim despre regulamente acum!






baietii isi storc capul cu idei 😄 + testeaza ce au lucrat @DanielSy si @irinel77

Cq2pvz4.png

Capitane, stii foarte bine la ce ma refer, skinul f1 pe care oricum l-am facut public si cred ca deja il mai au inca 50. Putin imi pasa mie de averi sau de bani chestii, io as intra pur si simplu sa imi fac stunturi si sa ma relaxez dupa o zi de munca atunci cand am timp alaturi de altii vechi care vor mai intra. Renuntati complet la ideea de moduri pentru ca in alte parti nu se tine cont de asa ceva. Restul..nu am treaba cu altceva.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

In urma sondajului legat de testarea sistemului de turf, am decis sa aducem urmatoarele modificari ( o sa fie postate de un scripter in topicul "Actualizari server" imediat ce o sa fie disponibile pe in joc ) :

 

1. Best killer of the turf sa primeasca si el un premiu in $$ din partea casei
2. De delimitat turfurile si numerotat 
3. De afisat un mesaj atunci cand parasesti turful: "Mai ai 3 secunde sa revii pe turf" si daca nu revii pana se duce timerul, sa primesti respawn si -1 kill ( +1 death )
4. Sa cada o arma random cu 100 gloante + o inima cu 10 hp atunci cand moare un jucator pe turf
5. Atunci cand este un turf, sa arate toti jucatorii din mafiile participante aflate in interiorul turf-ului
6. Atunci cand este un turf in desfasurare si iesi din HQ, sa te spawneze direct pe turf
7. /attack de la rank 4 +
8. /changerank sa devina /giverank si sa nu mai mearga daca jucatorul a intrat in factiune prin /setleader ( in actual, daca ii dau leader unui jucator si mai e inca un leader, ii poate scoate rankul )
9. De adaugat la /setorder - Drugs -> sa mearga folosita doar o data pe war ( per membru ) si sa primesti 15 grame
10. La fiecare numar de materiale consumate din HQ ( pentru turf ) la fel si droguri, gangsterilor sa le arate pe /raport cate mats/drugs au de pus la loc pana la finalul saptamanii + numarul de turfuri participate
11. /warstats pentru toata lumea de pe server sa arate ce ganguri/mafii se lupta + timpul ramas + scorul 
12. /top pentru a arata cate turfuri detine fiecare gang/mafie in parte
13. Sa nu le poti face damage colegilor!

Edited by axelutz3
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...