Jump to content

Recommended Posts

La 04.07.2021 la 19:26, axelutz3 a spus:

aceeasi mentalitate toxica de roman autentic :)) nici nu ai vazut prezentarea proiectului.. decat sa incerce axelutz sa faca mai bine lasa ca vin toti necunoscutii va mai aburesc inca 6-8-10 luni si tot nu ajungeti pe nicaieri

Nu e vorba de proiect, ci de omul cu proiectul, nu prea sunt asteptari mari, dar sper sa ne inselam.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Alexx said:

Nu e vorba de proiect, ci de omul cu proiectul, nu prea sunt asteptari mari, dar sper sa ne inselam.

omul cu proiectul te-a facut albastru... sau ai uitat? :)) 

 

 

nu va cer asteptari doar sustinere cat se poate iar eu o sa arat fapte 😛 multumesc!

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, axelutz3 said:

omul cu proiectul te-a facut albastru... sau ai uitat? :)) 

 

 

nu va cer asteptari doar sustinere cat se poate iar eu o sa arat fapte 😛 multumesc!

nu merge edit deoarece am prea putine posturi, imi cer scuze!


voiam sa mai adaug:
eu o sa vin cu un gamemode jucabil, cat mai unic si diferit de ce exista acum pe piata ( ai detalii in sectiunea proiecte ), pe mai departe daca o sa iasa ceva maret, depinde de ceilalti jucatori din comunitate :)) de ce sustinere o sa ofere, eu am zis ca bag bani in tot ce e nevoie ( promovari, host ) deci fac cam tot ce imi sta in putinta sa iasa bine

Link to comment
Share on other sites

La 06.07.2021 la 21:35, lessthanaFLAW a spus:

Dnb e un must, eventual si ceva factiune/i de race. 

 

La 07.07.2021 la 15:41, axelutz3 a spus:

dnb era in plan oricum... ma gandesc si la ceva rivali, in singleplayer pe story zice ceva de Butterfly Children 😄 poate o legam cumva cu doua aliante

God bless D.N.B! 🥲

  • Burn 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Acum 6 ore, axelutz3 a spus:

Probabil că te înșeli, intențiile mele sunt bune și au fost de dinainte de faza cu ultimul scripter

Sper, oricum este nevoie de ceva server aici, as fi sperat ceva GTA V RP sa prinda fiinta dar nu a fost sa fie.

Link to comment
Share on other sites

Salutare. Intru extrem de rar pe aici in speranta de a revedea postari de acum foarte multi ani. De ce nu exista oare o arhiva a lor. Pun pariu ca am regasi in arhiva mult mai multe chestii de care am si uitat.. poze.. filmulete.. certuri banale de care acum putem rade. 

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, HerrBlackMaN said:

Salutare. Intru extrem de rar pe aici in speranta de a revedea postari de acum foarte multi ani. De ce nu exista oare o arhiva a lor. Pun pariu ca am regasi in arhiva mult mai multe chestii de care am si uitat.. poze.. filmulete.. certuri banale de care acum putem rade. 

sunt total de acord.. daca imi permit baietii sa fiu in frunte, voi pune accent si pe chestia asta :)) e putin cam aiurea sa vezi n istorii care se tot schimba si care tot dispar fara sa fie o evidenta clara 😛

1 hour ago, Jigale said:

Cand pot da /joinwar?

prin august pe beta de-ar fi dupa mine :)) trebuie sa recunosc ca am mai intalnit cateva piedici dar nu voi renunta! 😄 doar de dragul de a face ceva stabil aici si sa renastem asta impreuna; mai era si o vorba care zicea ca atunci cand drumul devine mai greu inseamna ca esti pe calea cea buna 


In august BETA daca se accepta proiectul!!!!

Link to comment
Share on other sites

On 7/15/2021 at 3:24 PM, Jigale said:

Astept IP, pana atunci, vedeti ca scoate Dani Mocanu piesa noua maine pwpwpw 😘 

 pana una alta scrie si tu aici, vezi ce se discuta :)) 

 

On 7/11/2021 at 12:17 PM, kamikazee said:

 

God bless D.N.B! 🥲

vezi si tu tot acolo ca am propus si DNB si cu rivali =)) mi se pare ca o sa ii tina in priza pe jucatori

Link to comment
Share on other sites

Pana la urma o sa avem unde sa ne delectam sau ba? :))

Sincer sa fiu mie imi lipseste gamemodeul din anul  2016-2017

Nu prea vad cum poti sa combini 2 moduri aproape total diferite GodFather cu RolePlay, adica ambele moduri au sisteme total diferite cat cel de rob, cat cel de war sau masini personale. Pe urma economia pe GodFather ii total diferit fata de RolePlay. Pe un server de GodFather daca ai mats ai tot ce iti doresti, pe cand pe un server de RolePlay ai nevoie de mats, bani, level ca sa fii cineva. Ar fii multe de enumerat. Oricum eu nu prea vad cum sa combini 2 moduri foarte diferite, nu zic ca ii imposibil si chiar is curios de ce va iesi. Bafta si sper sa ne vedem cu serverul online si populat!

Link to comment
Share on other sites

@axelutz3 am vazut prezentarea la noul GM ( daca am inteles bine ) din celalat topic. Suna interesant tot ceea ce vreu sa faci dar gm-ul mi se pare putin scuffed si imi miroase a gm edit personal, Si sitemul ala de fish sigur l-am mai vazut undeva. However tho, daca tie ti se pare ok baiatul si face o treaba buna, go for it. La urma urmei tu ai interactionat mai bine cu el, macar sa apucam un beta care sa fie lansat oficial.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, lessthanaFLAW said:

@axelutz3 am vazut prezentarea la noul GM ( daca am inteles bine ) din celalat topic. Suna interesant tot ceea ce vreu sa faci dar gm-ul mi se pare putin scuffed si imi miroase a gm edit personal, Si sitemul ala de fish sigur l-am mai vazut undeva. However tho, daca tie ti se pare ok baiatul si face o treaba buna, go for it. La urma urmei tu ai interactionat mai bine cu el, macar sa apucam un beta care sa fie lansat oficial.

Te invit pe server imediat ce imi este acceptat proiectul si apoi putem discuta ce sa fie adăugat, scos in functie de ce vrea fiecare și ce alege majoritatea. Nu te contrazic, nu bag mana in foc pentru nimeni dar eu unul mizez pe faptul că e printre cele mai ok gm-uri la vânzare ( story time: in fostul proiect am achiziționat gm-ul los santos rp și din anumite motive, s-a deschis cu el serverul, prima data avea cam 46 de buguri.. și la deschidere ce crezi.. alte buguri de care nu nici nu știam; au fost 100, a mers :)) ) având în vedere că am văzut și ce scrie prin .pwn și nu mă dau eu mare cunoscător in ale scriptingului dar am mai văzut gm-uri, mie mi se pare că e bine optimizat. Dar că sa aflam cu siguranță, intram în număr mai mare pe beta daca o sa fiți destul de interesați și vedem cat ține gm-ul, un gm bun e important sa nu crape la flood iar legat de sisteme, ce considerați că sunt edituri sau ar trebui refăcute, se face topic si până la deschidere rezolvam. 🙂

 

Nici eu nu am interactionat așa de mult, ne știm de câteva zile.. am zis că scripterul pe care îl așteptam din aprilie sa isi dea bacul nu a mai fost interesat să lucreze așa că am avut nevoie de altcineva.

 

Pe deasupra, gm-ul arată așa doar pentru Beta fiindcă până la deschidere va fi modificat foarte mult ( verifica ce am scris acolo in topicul proiectului, cam alea sunt câteva din ideile mele ) doar ca până nu e acceptat proiectul, am mâinile legate fiindcă nu pot afla părerea voastră, a jucătorilor și nu are rost sa lucram ceva și sa spuneți ca e anormal pentru spiritul Linkmania. Adică putem înlocui sau adauga orice sistem chiar daca scripterul lucrează contra-cost, îmi asum orice cheltuiala necesara pentru întreținerea si dezvoltarea șervetului. Eu unul vreau ca daca tot am șansa asta sa incerc sa multumesc pe toata lumea cu ce pot și sa reușesc să aduc unitate și respect între jucători indiferent de facțiune si conflicte din trecut. 

 

PS: scuzați daca am greșeli gramaticale dar scriu de pe telefon 

Link to comment
Share on other sites

Acum 3 ore, axelutz3 a spus:

 

Nici eu nu am interactionat așa de mult, ne știm de câteva zile.. am zis că scripterul pe care îl așteptam din aprilie sa isi dea bacul nu a mai fost interesat să lucreze așa că am avut nevoie de altcineva.

 

Probabil mai da odata bacu' la toamna🤓

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...