Jump to content
lego_kid

Demisii

Recommended Posts

Nick: Bulls3ye

Rank: 4

Motivul demisiei: Nu suport incorectitudinea! Nu e treaba mea dar sunt deranjat sa stiu ca eu muncesc sa primesc ce mi se cuvine si altii sa primeasca fara pic de efort.Respect! Multumesc Alexhino pentru sansa acordata,si Deejayk8 multumesc pentru ajutorul si intelegerea acordata! :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Nick: Bulls3ye

Rank: 4

Motivul demisiei: Nu suport incorectitudinea! Nu e treaba mea dar sunt deranjat sa stiu ca eu muncesc sa primesc ce mi se cuvine si altii sa primeasca fara pic de efort.Respect! Multumesc Alexhino pentru sansa acordata,si Deejayk8 multumesc pentru ajutorul si intelegerea acordata! :tiphat:

Imi cer iertare persoanelor in cauza! :crybaby: Am avut doar un moment de confuzie sa spun asa.

Sfat pentru cei ce doresc a posta aici: Ganditi-va de 2 ori inainte sa demisionati,deoarece mai tarziu e posibil sa regretati! Imi cer iertare! :crybaby: :tiphat:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick: Nae

Rank: 5

Motivul: chiar vreau sa incerc altceva. Succes Vice si sper k nu va suparati. oricum daca e sa e sa plec din parte legi ma voi alatura din nou celei mai tari factiuni din SA:MP

IUBESC THE MAFIA :*

Bafta all.

Deej, Vice sper sa intelegeti alegetre mea.

Link to comment
Share on other sites

Nick: neeeee

Rank: 2

Motivul: Imi pare rau, dar pana acum am fost in grove de 2 ori .. unde nu m-am simtit prea bine, pentru ca leaderu nu prea era on, aici m-am simtit chiar foarte bine alaturi de voi.. era bine organizat, dar dupa un timp mi s-a dus chefu de la toate bataile si chestiile de genu asta. Prefer sa ma las de sa-mp un timp .. sau sa incerc sa intru la cops .. ca ma joc de maxim 5 luni, si n-am apucat sa vad destule lucruri din joc .. Imi cer scuze. Bafta tuturor !

PS: Dj esti cel mai tare leader, iar Vicentzo in the making !

PS2: Voi incerca sa revin in viitor, daca o sa ma mai joc sa-mp ! Salut !

Link to comment
Share on other sites

Nick: Alyyn7

Rank: 5

Motivul demisiei: consider ca momentele mele bune in mafie au apus. E timpul altora sa demonstreze de ce sunt capabili si sa ajunga sus. Membrii si liderii sunt de nota 10, deci sunt sigur ca va veti descurca. Cand ma voi reintoarce sper sa gasesc factiunea tot printre cele mai frumoase de pe server, dar e timpul ca eu acum sa va parasesc. Sper sa nu supar pe nimeni. Bafta in continuare tuturor :tiphat:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...