Jump to content
lego_kid

Demisii

Recommended Posts

Nick: Cosmin

Rank: 1

Motivul demisiei: Activitatea factiunii cat si a liderilor s-a schimbat mult de la inceput , inainte aveai barem cu cine sa stai de vorba , acum nici atat.Imi pare rau , sper ca nu deranjeaza demisia mea si sper sa nu supar pe nimeni.Ma voi intoarce cand va fi momentul si sper sa fiu si primit inapoi.Bafta.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Ovidiu700

Rank: 2

Motivul demisiei: Am ajuns sa nu mai am cu cine discuta (decat vreo 2-3 membrii) si as vrea sa ma duc intr-o factiune unde mi-a placut mereu si sper sa imi placa si acum daca o sa fiu acceptat.M-am distrat alaturi de voi si va urez bafta in continuare tuturor, dar mai ales lideriilor sa aiba grija cu factiune :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Nick: ShaKaLoo

Rank: 2

Motivul demisiei: Doresc sa plec in FBI nu sunt capabil pentru aceasta factiune e vorba de dm .. nu ajung bine in LS si mor nu am bani de arme ... imi pare nespus de rau ca am ajuns la o asemenea decizie.

Edited by Guest
Link to comment
Share on other sites

Nick: InkAndreI

Rank: 1

Motivul demisiei: Vreau sa incerc altceva.Oricum m-am simtit foate bine in Mafia si multumesc Deejayk8 si Otz3larul pt sansa acordata.Sper sa ramaneti in tot deauna acolo sus unde trebuie sa fiti.

Link to comment
Share on other sites

Nick: JUV3NTUSSS

Rank: 2

Motivul demisiei: Consider ca e timpu' sa ma retrag din viata asta de mafiot, pentru moment. Dar va voi ajuta mereu din umbra...

O sa ma intorc intr-o buna zi.

Aveti grija de voi!

Respect rasa! :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Nick: bebe

Rank: 2

Motivul demisiei: pt ca mafia a devenit vanata de toti si nu mai are rost toti dupa ca iau rank mare gata incep cu figuri adica uni nu toti uni dintre ei

totusi lideri sunt foarte buni mult succes in continoare

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...