Jump to content
lego_kid

Demisii

Recommended Posts

Nick: ReDDoGs

Rank: 4

Motivul demisiei: Dupa aproape un an in Mafia a venit momentul sa plec si eu. Ii multumesc lui Deejayk8 pentru sansa acordata si lui Vicentzo pentru ca m-a reprimit. In aceste 11 luni am trecut prin multe momente frumoase. Poate un singur regret am, ca nu am castigat nici un Supremacy. Salvatore si Andrei, sunteti niste lideri de nota 10. Sper sa mentineti Mafia pe locul 1. Mereu Mafia va ramane factiunea mea de suflet si nu voi uita niciodata de unde am plecat.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Haisis4

Rank: 3

Motivul demisiei: Vreau sa plec deoarece in mafie am intrat pentru ca imi placea echipa , acum nu mai e asa echipa s-a spart si vreau sa ma duc in ballas sau in fbi. O sa ma reintroc daca ma primiti.

Link to comment
Share on other sites

Nick: MaRyUsS

Rank: 5

Motivul demisiei: Nu este chiar o demisie ci o retragere sau o pensionare mai bine zis :)) din ale jocului deoarce atat serviciul cat si alte probleme personale nu imi mai permit sa am timpul necesar de a juca acest game la capacitatea lui , si aici spun de organizarea familiei , factiunii si a altor atributii pe care le am datorita rankului si ca sa intru la 2-3 zile jumatate de ora nu isi are rostul , asa ca m-am decis asa cum au facut si alti playeri poate mai vechi ca mine sau cu atributii mai importante , sa ma retrag din lumea sampului . Pentru toti cei care intrati in mafie respectati si mentineti mafia la adevarata sa valoare asa cum am facut noi iar prietenii mei cu , care am jucat de-a lungul anilor vom tine legatura prin alte cai , in schimb in joc succes !!! La revedere mi-a parut bine ca v-am cunoscut !!!

Link to comment
Share on other sites

Nick: Mitza

Rank: 1

Motivul demisiei: Salvatore imi cer scuze ca ies nu vreau sa ma intelegi gresit sau sa crezi ca am iesit ca suntem putini nu conteaza cantitatea ci calitatea , ideea este ca nu imi place sa stau in puscarie cum e scoala joc 4 5 ore pe zi din care 2 is in puscarie ca omor si eu mai un cop mai 4 5 rivali ca altfel ma plictisesc... e si scoala joc si putin si jumate stau in puscarie sincer numi place Triads sau Mafia nu sunt de mine in timpul scoli vara da ca activez 8-9 ore si stau 2 3 in puscarie dar asa nu ma pot distra de loc 4 ore on si 2 - 3 jail . Bafta cu factiunea si imi cer scuze ca ies sper sa nu fi suparat pe mine Mersi pt sansa acordata . Respect Salvatore . Nu uita .. nu Cantitatea conteaza ci Calitatea , calitate este in mafia multa sugerez la toata lumea sa intre daca ii place wanted-ul si ii place jail nu sa intre asa ca mine 1 sapt si sa dezamageasca liderul , bafta cu factiunea ! scuze

Link to comment
Share on other sites

Nick: DeXyY

Rank: 2

Motivul demisiei: Ma las de samp nu mai am timp sa ma joc, cea mai tare mafie cu cei mai buni playeri si cei mai glumeti cu care poti sa vorbesti absolut orice. spor in continuare va urez multa bafta!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...