Jump to content
lego_kid

Demisii

Recommended Posts

Nick: ZzooM

Rank: 5

Motivul demisiei: Nu mai e ce a fost, o mare parte din adevaratii mafioti s-au lasat si au venit tot felul de ,,playeri".Nu mai exista spiritul de echipa, acum fiecare e pe cont propriu.Pacat, pacat de tot ce a fost pana acum.

Le multumesc tuturor celor care m-au ajutat si au avut incredere in mine: JUV3NTUSSS, MaRyUsS, Deejayk8,Tudose, Vice...(scuze pentru ce omisi)

Bafta! :tiphat:

(Sper sa ramana The Mafia cea mai buna mafie ca si pana acum!)

Ai facut si asta pana la urma, a ?!! Bai nene.... sa nu te prind pe strada!

Imi cer scuze pentru "interventia" mea aici. Sanctionati'ma daca doriti :-*.

Link to comment
Share on other sites

De cand ne-am "certat" noi atunci,te-ai cam suparat si stiam ca o sa-ti dai demisia,asta e. Iti multumesc pentru munca depusa ne cauti in game.

#Valabil pentru pure si ceilalti care posteaza aiurea aici,daca mai vad un post aiurea o sa cer warn up pentru voi!

Link to comment
Share on other sites

Nick: LaZoE

Rank: 1

Motivul demisiei: Sper sa nu va suparati pe mine dar nu'i de mine mafia, vreau sa ma duc acolo unde imi este locul, in politie... multa bafta baieti. ( Vice si Andrei va multumesc pt sansa acordata si sper sa nu va suparati, multa bafata cu factiune ;) )

Link to comment
Share on other sites

Nick: Sandokan

Rank: 2

Motivul demisiei: As dori sa incerc factiunile in care nu am fost pana acum. Vicentzo iti multumesc ca ai fost domn fata de mine si m-ai luat in aceasta factiune. Am fost uniti. Stiu ca te dezamagesc , dar dupa ce imi ating telul s-ar putea sa revin. Iar daca va fi asa voi veni cu toata placerea. Multa bafta la omorat, impuscat , spanzurat si in a arata cat de tare e aceasta mafie. :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Nick: Maryca

Rank: 1

Motivul demisiei: Iarasi am ajuns aici din pacate:| parca mafia este blestemata,imi pare rau ca am luat aceasta decizie,tu vicentzo mi-ai facut toate poftele si am ajuns aici...Vicentzo stie motivele demisiei+ca nu ii mai suport pe anumiti indivizi din alianta:| , plec intr-un gang sper ca in alianta

Link to comment
Share on other sites

Nick: TinKode

Rank: 1

Motivul demisiei: Din pacate Mafia mi-a lasat un gust amar dar il voi uita,oricum mi-a facut placere sa am un asemenea lider :tiphat: multumesc colegilori si multa bafta in continuare.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...