Jump to content
lego_kid

Demisii

Recommended Posts

Nick:Dakar

Rank:1

Motivul demisiei: Motivul este ca vreau sa incerc ceva nou (ng).Sper ca nu va veti supara, dupa o perioada sper sa pot revenii .In tot acest timp voi fi de partea aliantei.Multumesc de intelegere.

Link to comment
Share on other sites

Nick: MostKiller

Rank: 1

Motivul demisiei:Imi pare rau Vicentzo ma intelegeam bine pana cand a intrat un player Okapi pana a inceput sa ma injure si sa se creada el smecher dar imi pare foarte rau , dar nu mai pot sta in aceasta factiune

Link to comment
Share on other sites

Nick: Dill3r

Rank: 1

Motivul demisiei: Serveru imi da prea multe probleme, este prea mare lag si eu, care locuiesc in Italia se simpte si mai mult problema asta si ma deconecteaza prea des, asa ca am decis sa iau o pauza cu linkmania.

Link to comment
Share on other sites

Nick: deathsaw

Rank: 2

Motivul demisiei: Momentan nu prea mai am timp de jucat Sa:Mp si nu as vrea sa tin locul ocupat. Mersi pentru sansa acordata.

Ati fost niste colegi pe cinste :X. Succes mai departe.

Link to comment
Share on other sites

Nick: kENNyyy

Rank:2

Motivul demisiei: Va multumesc de sansa acordata,felicitari Andrei (KENN),nu mai stiu sa trag cu arma,nu are rost sa tin un loc in -,poate doresc si altii in locul meu.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Radu

Rank: 3

Motivul demisiei: Nu este vina nimanui ca-mi dau demisia, doar a unui singur si acela sunt eu. Multumesc Vicentzo pentru sansa acordata m-am simtit foarte bine la voi. M-am cam saturat sa stau toata ziua in jail din cauza wanted-ului facut pe rivali + ca vreau sa mai incerc si alt ceva. Apropo, nu o sa scapati de mine, ma reintorc daca ma mai primiti. Multa Baflta.

Edited by DroG_RaDu
Link to comment
Share on other sites

Nick: ZzooM

Rank: 5

Motivul demisiei: Nu mai e ce a fost, o mare parte din adevaratii mafioti s-au lasat si au venit tot felul de ,,playeri".Nu mai exista spiritul de echipa, acum fiecare e pe cont propriu.Pacat, pacat de tot ce a fost pana acum.

Le multumesc tuturor celor care m-au ajutat si au avut incredere in mine: JUV3NTUSSS, MaRyUsS, Deejayk8,Tudose, Vice...(scuze pentru ce omisi)

Bafta! :tiphat:

(Sper sa ramana The Mafia cea mai buna mafie ca si pana acum!)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...