Jump to content
lego_kid

Demisii

Recommended Posts

Nick: alinn1

Rank:2

Motivul demisiei: nu pot indeplini cerintele de activiitate. pe 15 plec in strainatate, deci ma las. Las locul altuia mai activ, mersi mult pt sansa Vicentzo si spre sa mai pot colabora cu tine. :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Picatura aia de respect la tine e aia care trebuia sa-ti dau rank up? :)),inteleg ti-am zis clar si mereu v-am zis tuturor ca daca nu veniti la sedinta nu primiti rank up,probabil tu vroiai sa te favorizez ca erai membru mai vechi,si apropo tu vroiai rank up care de pe 30 aprilie pana pe 13 mai ai activat doar 18 ore? Ma cauti in game nu am nevoie de rank-isti in factiune.

Link to comment
Share on other sites

Nick: ShaKaLoo

Rank:1

Motivul demisiei: Wanted peste wanted , jail peste jail ... cam greu de suportat sa joci putin si sa rupi jailu ... sorry ( mersi Vicentzo pentru ca mi'ai acordat acceasta sansa )

Link to comment
Share on other sites

Guest Ionut

Nick: Ionut

Rank:1

Motivul demisiei: Nu pot sa stau fara sa omor si fac rpd wanted si ajung la mititica+ca l-a bagat iar pe kid si vreau sa merg cu el in biker:P.Bafta mi-a facut placere si ms pentru sansa acrdata.

Link to comment
Share on other sites

Nick: CaTa96

Rank:1

Motivul demisiei: Wanted peste wanted...e cam nasol, oricum mi-a placut foarte mult in aceasta factiune. The Mafia va ramane cea mai tare mafie! Vicentzo iti multumesc pentru sansa acordata! Bafta tie si toti colegilor! Salutare!

Link to comment
Share on other sites

Nick: sENNNtRy

Rank:1

Motivul demisiei: nu pot face fata in mafia,mai am foarte multe de invatat......imi poate foarte rau ca ies ca uni vor sa intre si nu pot....si eo....dar mai am de invatat. Succes sa ajungeti cei mai tari:X

Link to comment
Share on other sites

Nick: George_Tone

Rank:1

Motivul demisiei:nu pot face fata war-ului ,nu cred ca ma descurc, mai am multe de invatat , The Mafia va fi mereu cea mai tare mafie si vreu sa fac loc unui prieten de pe joc Cyberul pentru ca e foarte bun la tras cu deagle si se descurca mai bn ca mine.

Ii multumesc mult lui Vicentzo pentru sansa acordata si va urez bafta la killuri.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Tone_George

Rank:1

Motivul demisiei: Wanted peste wanted..si nu pot face fata la war-uri , oricum mi-a placut foarte mult in aceasta factiune. The Mafia va ramane cea mai tare mafie!

Vicentzo iti multumesc pentru sansa acordata! Bafta tie si toti colegilor! Salutare!

Link to comment
Share on other sites

Done George_Tone

#era loc in mafia,numai ca am eu o problema cu pc-ul si nu pot intra sa dau teste etc oricum mersi pt activitatea depusa

Done Cretu_Stefan

#mersi de activitatea depusa

Done Tone_George

#acelasi motiv ca cretu? oricum mersi pentru activitate.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Gunman6

Rank: 1

Motivul demisiei: As vrea sa incerc intr`un gang , fara sa mai fac wanted , deoarece ma`m plictisit de jail tot timpul , si de cand vicentzo ai probleme cu PC`ul este cam nasol fara tine , unii mai asculta de ZzooM , restu inactivi intra cand vrea , iese cand vrea . Eu vreau sa incerc la un gang , poate din alianta , dar poate voi mai reveni si la The Mafia .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...