Jump to content
lego_kid

Demisii

Recommended Posts

Nick: Raducu9603

Rank: 3

Motivul demisiei: Va multumesc pentru aceasta sansa , m-am simtit foarte bine aici lideri si membri de nota 10+ , dar din pacate pana imi rezolv problema cu pc'ul nu mai pot continua.

O sa ma reintorc in The Mafia daca o sa ma reprimiti !

Succes baieti si bafta la kill'uri :)

Link to comment
Share on other sites

Nick: Alex911

Rank:5

Motivul demisiei: A venit si randul meu sa ies :crybaby: dupa atata timp in Mafia mi-am facut multi prieteni si o sa imi fie dor de ei dar mai ales de lideri. Ati fost niste colegi superbi iar aceasta a fost singura factiune in care m-am simtit excelent din punct de vedere la tot ce tine de Mafie. Imi pare rau ca trebuie sa imi dau demisia dar as vrea sa intru intr-un gang si imi pare rau ca va las( mai ales lui deejay care sigur o sa se supere pe mn ) Promit ca daca nu imi place in gang o sa revin in Mafia cu cea mai mare placere. Va salut si tinem legatura, daca am gresit fata de cnv cu cv imi pare rau si sper sa fim prieteni si dupa ce ies din Mafie.

Bft tuturor si multesc pt sansa, Vice/Deejay ati fosti niste lideri superbi chiar daca va mai luati voi de mn si imi cer scuze ca va las. :crybaby:

Jos palaria sunteti niste liderii si colegi de nota 10+ :tiphat:

  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Nick: FuNKy.

Rank: 1

Motivul demisiei: Vreau sa incerc si altceva , ati fost buni cu mine respect din partea mea la toti !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...