Jump to content
lego_kid

Demisii

Recommended Posts

Nick: PureMagic

Rank: 2

Motivul demisiei: Nu e unul chiar asa de intemeiat dar simt ca nu fac ceea ce imi place! Respect pentru tot ce s'a intamplat aici. Poate candva am sa revin daca o sa mai fiu primit. :tiphat:

Mi'a facut placere :X

EDIT: Chiar a'ti crezut? Nu imi dau demisia! Glumeam! Merit warn UP pentru' +1. Multumesc :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Nick: HaWeN

Rank: 1

Motivul demisiei: Am foarte multe teste si sunt a 8-a deci nu pot sa fiu activ si decat sa intru la inactivitate mai bine demisionez mi-a placut in mafia dar nu pot sa intru decat putin in weekenduri

Link to comment
Share on other sites

Dupa cum banuiesc ca ati observat,mie imi cam place job-ul de reporter de aceea nu prea mai pot participa la kill'uri,si nu doresc ca ceilalti mafioti sa imi copieze greselile.De asemenea doresc sa incerc ceva nou,deoarece The Mafia a fost (si va ramane) prima factiune de pe LinkMania in care am fost acceptat,si acum doresc sa incerc F.B.I

Doream mai de mult sa ies,dar am incercat sa nu fiu nesimtit,sa va parasesc cand era mai greu de organizat factiunea datorita lipsei de experienta a playerilor(acum nu ca eu as fi avut),insa acum sunt membrii capabili de a administra factiunea (si rank 4 si rank 5),si cu ocazia aceasta doresc sa imi indeplinesc si eu visul:D

Deejayk8 sincere multumiri pentru acordarea celei de-a II-a sanse pe care sper ca prin acest reply sa nu o irosesc de pomana.

VicenTzo , astemenea multumesc pentru tot sprijinul acordat,si sper ca am lasat o impresie buna in aceasta factiune macar pentru tine(exceptand ultimele 2 saptamani:( ).

Membrii ,ati fost niste colegi cu care m-am putut intelege,sper ca nu am lasat o impresie proasta nimanui,daca cumva am facut-o,scuzele mele!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest ciprian88

Nick:ciprian88

Rank:1

Motivul demisiei:Motive personale dar ori cum Mafie e o factiune de nota 10 .Va urez bafta in continuare ,imi pare bine ca vam cunoscut

Link to comment
Share on other sites

Nick: wOrSeN

Rank: 1

Motivul demisiei: Darius14 si-a dorit atat de mult sa ies incat ii indeplinesc dorinta . Asa ceva nu se mai poate sa cad de prost in fata unui copil !

Sunteti o echipa extraordinara da din pacate sunt nevoie sa fac asta pt ca nu ma suport.Multumesc mult

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...