Jump to content
lego_kid

Demisii

Recommended Posts

Nick: StefaNN

Rank:1

Motivul demisiei: Stiu ca nu voi mai primi alta sansa...dar am pierdut foarte multi bani pe mats/bail...

Deejayk8 si Vicentzo sunteti doi lideri de nota 20...Va multumesc ca mi-ati acodrat aceasta sansa.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Embra

Rank: 1.

Motivul demisiei: Nu mai rezist in acesta mafie trebuie sa intru la jail si sa dau mats de N ori si am cheltuit foarte multi $$ ,oricum le multumesc liderilor au fost :tiphat: si pentru sansa acordata.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Madalyn

Rank: 1

Motivul demisiei: As vrea sa incerc si altceva . Multumesc pentru sansa acordata :D . Sunteti NR. :trophy: . Bafta la :gunsfire: si Dj , Vici , sa fiti tot cu :director: pe ei pentru a`i invata cv :D !!! Va :-*

Link to comment
Share on other sites

Guest LastKiss

Nick: Skynnnet

Rank: 1

Motivul demisiei: Am pierdut 3 milioane in nici 24 de ore,nu-mi consum eu toata averea pentru o factiune,succes vicentzo

Link to comment
Share on other sites

Nick: Radu27

Rank: 1

Motivul demisiei: Vreau sa fiu din nou om al legi , nu e de mine "viata" de gangster / mafiot , succes vicentzo si deejaky sper ca nu v-ati facut o parare proasta depsre mn atat timp cat am petrecut in factiune ... succes

:tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Nick: Bogdan

Rank: 1

Motivul demisiei: Imi pare rau ca dezamagesc si ies repede din factiune. Cand am iesit din FBI , m-a intrebat Vicentzo daca vreau sa intru si eu am zis ca o sa incerc. Nu am mai fost mafiot pana acum. Am zis sa incerc. Nu mi se potriveste deloc. Mai mult incurc. Daca se supara unul din lideri pe mine , imi pare rau .. :( Am lasat si cateva materiale la Vicentzo sa le imparta celor din factiune. Scuzati , dar o mafie/un gang .. nu sunt de mine. Mult succes cu factiunea !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...