Jump to content
lego_kid

Demisii

Recommended Posts

Nick: Darius14

Rank: 1

Motivul demisiei : Am petrecut momente extraordinare in The Mafia si vreau sa va multumesc tuturor.Multumesc Vicentzo/Deejayk8 pt sansa acordata si sper ca nu vam dezamagit.Voi reveni in The Mafia daca voi mai fi primit.Multa bafta cu factiunea si sper sa castigat supremacy.Craciun Fericit ! :D

Link to comment
Share on other sites

Guest BlackSwordd

Nick:Amarok

Rank: 4

Motivul demisiei: worsen .. am tot incercat sa il potolesc da nu se poate...din cauza lui cad eu de prost.

Vice,scuze ca joc bambilici cu demisiile,trebuia sa o las pe cea veche si sa-l fac fericit.Ma revansez fata de tine oricum.Nu e vorba de rank,stai calm ... oricum nu ma avantaja cu nimic.

<3 THC <3VicenTzo <3PureMagic <3Don_Antonio .. Baieti de nota 10,bafta in mafia :-*

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick: Axxo

Rank: 1

Motivul demisiei : Am petrecut momente extraordinare in The Mafia dar vreau sa incerc si in politie plus ca sunt multe ore pierdute in jail.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Hydravision

Rank: 4

Motivul demisiei: Old_man...Degeaba are 30 si nuj cat ani, familie, experienta pt ca dupa ce a luat rank 5 aproape pe degeaba mai face si pe shefu si imi strica mie antrenamentul. Asa il las sa faca pe shefu pe altcineva. Atata timp cat este un joc nu merita sa-mi bat capu cu asa ceva...

5 zile DP

hai sa ne rezumam la joc te rog.

hai sa nu implicam familiile.

Edited by Old_Man
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...