Jump to content
lego_kid

Demisii

Recommended Posts

Nick: don_antonio

Rank: 3

Motivul demisiei: vreau sa incerc si altcv si salutari la colegi si liderilor vic si dej care sunt no.1

Nick:don_antonio

Rank:3

Motivul demisiei:vreau sa incerc si altcv si multumesc lui vic si dej pt sansa acordata salutari colegilor

done

Link to comment
Share on other sites

Nick: YaHuu

Rank: 4

Motivul demisiei : Devine chiar nasol sa faci wanted mereu , si cum mafioti trebuie sa mearga la kill mai trb si bail si se cam duc foarte repede banii

Respect cei din mafia , au fost foarte de treaba , m-am inteles foarte bine cu ei si chiar daca vreodata vom fi rivali , vom ramane prieteni , respect pentru Vice (un glumetz) cat si pt Deejay(se ocupa foarte mult de factiune) , cu ei m-am inteles cel mai bine din toti GM's.Multumesc pentru sansa acordata si voi revenii cu fiecare ocazie daca voi mai fi primit inapoi. Respect 10x

Link to comment
Share on other sites

Nick: YaHuu

Rank: 4

Motivul demisiei : Devine chiar nasol sa faci wanted mereu , si cum mafioti trebuie sa mearga la kill mai trb si bail si se cam duc foarte repede banii

Respect cei din mafia , au fost foarte de treaba , m-am inteles foarte bine cu ei si chiar daca vreodata vom fi rivali , vom ramane prieteni , respect pentru Vice (un glumetz) cat si pt Deejay(se ocupa foarte mult de factiune) , cu ei m-am inteles cel mai bine din toti GM's.Multumesc pentru sansa acordata si voi revenii cu fiecare ocazie daca voi mai fi primit inapoi. Respect 10x

done

Link to comment
Share on other sites

Guest CristiaNNNN

Nick: pErRy

Rank: 2

Motivul demisiei : Ce pot sa spun ... ? Mi-am facut o parere foarte buna despre aceasta factiune , iar liderii ei sunt doua persoane de nota 10 . Jos palaria pentru Vicentzo & Deejay . Mi-a parut bine sa imi petrec aproape o luna de zile cu voi , sincer mi-am facut prietenii noi , am cooperat cu aliata si cu colegii . Colegii , jos palaria pentru acestia ( puremagic , bombonika , bayetash , wolf , alyyn , theone , vln , hydra , collin , jandarm , inkandrei , peu , yahuu , itv ) . Dar eu nu am ajuns sa fiu facut " de parintii mei nob " si de alti membri , eu nu cred ca e o gluma , daca te cunosc pot spune ca e gluma altfel nu. Si cum a zis Bullseye copilul cu rank 5 care sufera si a luat si el pentru prima data rank 5 " exista si alte factiuni " , da exista iar pana unii membrii nu o sa plece , eu nu pot sta in aceasta factiune , iar unii prieteni au plecat din factiune ( inz , alex911 ) si s-au schimbat cam multe . Vreau sa le multumesc inca o data lui vicentzo & deejay pentru sansa acordata pentru tot ce au facut cand eu eram in factiune si daca se poate sa primesc si a doua sansa , dar aia va fii atunci cand nu vor mai fii unii membri . Sincer, mi-au dat lacrimile cand am scris acest motiv .

Bafta Deejay & Vicentzo .

Multumesc

Link to comment
Share on other sites

Nick: BoMbOnIkA.

Rank: 1

Motivul demisiei: Neintelegerea cu membrii !

Multumesc VicenTzo ai fost un lider foarte responsabil ! Deejayk8 nu prea ne-am vazut noi , dar stiu ca este si tu un lider de incredere si responsabil ca si VicenTzo !

Respect : VicenTzo / Deejayk8

Link to comment
Share on other sites

Nick:itv.dRey

Rank:3

Motivul demisiei: Chiar ma simt prost ca ies din Mafia, unde am intalnit membri de nota 10, si lideri la fel, dar se pare ca nu am timpul necesar pentru a face o activitate "buna". Mult respect VicenTzo ,Bulls, Alyyn si multi alti membri care s-au dovedit a fi niste prieteni adevarati. :tiphat: . Multumesc Deejay, Vice pentru sansa acordata.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...