Jump to content
lego_kid

Demisii

Recommended Posts

Nick: SwEeT.gIrL

Rank:1

Motivul demisiei: Deejayk8 as vrea sa vorbim pentru absenta si inactivitatea mea si mai este ca nu am fost nici la sedinta ! Dar totul cu un motiv ! Am fost demisa din lipsa de activitate si inteleg asta dar am un motiv de care am inactivitat si as vrea sa fiu iarasi membru al factiunii The Mafia , as vrea sa vorbim personal despre motivul inactivitatii mele . :crybaby:

Link to comment
Share on other sites

Nick: iLeGaL

Rank: 2

Motivul demisiei: Prea mult jail si m-am saturat de triade care mereu ma omoara si cand cer cuiva ajutorul nimeni sa nu raspunda si sa fim 2-3 on toata ziua, sa numai zic de sedinta unde din 20 on doar 3 au vnt la warr. Vreau sa intru SFR, oricand aveti nev de cv va ajut cu ce pot. :* . Succes in continuare.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Flippy

Rank: 1

Motivul demisiei: Motivul este acela ca la antranamente suntem 4 cu tot cel cu rank 4-5 care face antrenamentu si stiu da is nou dar am crezut ca sunt mai organizati pe aici sau poate ca nu stiu eu mai multe detalii despre voi....ma rog motivul e ca doresc sa incerc ceva mai serios gen pd/fbi etc. Si imi cer scuze pentru neplacerile create si ca am aplicat la voi si nu am stat asa mult.

Link to comment
Share on other sites

Guest CristiaNNNN

Nick: perry

Rank:1

Motivul demisiei:Nu mai am timp de samp :D , oricum gg Deej si Vic pt factiune >:D< ( + ca am pierdut niste kk )

Link to comment
Share on other sites

Nick: unragon

Rank: 2

Motivul demisiei: momentan timpul nu prea imi permite sa mai joc sa-mp , poate mai tarziu ( nu stiu o data exacta ) , dar decat sa fiu inactiv si sa ocup un loc dijeaba mai bine fac loc unui alt viitor mafiot. Nu ma ingropa prea adanc dupa uninvite uninvite, deej :D

Link to comment
Share on other sites

Nick: El3mEnT

Rank: 2

Motivul demisiei: Vreau sa reintru inapoi in FBI. Unii poate vor interpreta, dar eu sper ca nu, ca am luat rank si ca ies, nimic nu are legatura cu asta, s-a vazut si in demisia trecuta in care m-am razgandit ca am vrut sa raman, dar acum chiar vreau sa ma reintorc in FBI. Mi-a facut placere si chiar m-am simtit bine in factiunea aceasta. Mereu The Mafia va fi deasupra Triadelor, si sper ca pe viitor daca ma voi reintoarce, sper sa ma primiti, in special Deejayk8. Respect tuturor membriilor si multa bafta pe viitor :right: :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Nick:Wapo<br style="line-height: 19px; text-align: -webkit-left; ">Rank:1<br style="line-height: 19px; text-align: -webkit-left; ">Motivul demisiei:Prea putini playeri on, din care jumate is afk, iar un sfert is in jail....la antrenamente vin numai cati'va, iar la waruri nu vine aproape nimeni din mafie...trb sa ma descurc cu aliantele sfr sau ballas.

Imi pare rau daca am creat probleme sau neintelegeri pe timpul cand am fost in mafie, dar nu am mai putut sta in aceasta fanctiune.

Si imi doresc sa mai vad si alte fanctiuni.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...