Jump to content
lego_kid

Demisii

Recommended Posts

Iti multumesc si eu pentru daruirea cu care ti-ai facut treaba si pentru tot ceea ce ai facut in aceasta factiune. Ai fost un om de baza, iti vom simti lipsa.

Multa bafta in continuare.

Cu parere de rau, demisie acceptata.

Link to comment
Share on other sites

Guest Al1n..

Nick:Al1n..

Rank:1

Motivul demisiei: vreau sa merg in Armata...ms teo pt sansa oferita si scz daca ti-ai format o parere gresita despre mine:P

Link to comment
Share on other sites

Nick:MiXtap

Rank:4

Motivul demisiei:Am muncit degeaba pentru factiune si nu am ajuns nicaieri unde in continuare sunt considerat un amarat de rank1.Am pus prea mult suflet si prea munca munca in factiune si din cate vad asta a daunat.Consider ca locul meu nu este aici si nici nu a fost.Prin gestul si atitudinea cu care m-ati tratat m-ati facut sa inteleg ca am fost degeaba in aceasta factiune.Am incercat sa va demonstrez ca gresiti dar, nu am reusit.Odata ce incepeti sa apreciati munca altuia si sa faceti balansu intre lucruri bune facute in factiune, lucruri facute pentru sine si lucruri pentru binele factiunii.Eu am incercat sa duc factiunea mai departe dar vad ca sunt considerat un incepator.Las stafeta altora care se "pricep" sau stie mai bine ce face decat mine si stie ce este bine pentru factiune.Mi-a facut placere sa muncesc alaturi de voi si sa am parte de asemenea colegi care m-au inteles si ne-am inteles de minune.Cu parere de rau dar totusi foarte sigur, parasesc factiunea.:bye:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...