Jump to content
lego_kid

Demisii

Recommended Posts

Nick: George_Tone

Rank: 3

Motivul demisiei:VA MULTUMESC PENTRU TOT! ,ramaneti factiunea mea de suflet !,am ales sa ies deoarece am chef de ceva actiune sa intru intr-o factiune guvernamentala sau un gang ,vreau ceva nou.

Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Nick: George_Tone

Rank: 3

Motivul demisiei:va multumesc pentru sansa acordata! ,ramaneti factiunea mea de suflet !,am ales sa ies deoarece am vreau sa am parte de ceva actiune intr-o factiune guvernamentala sau un gang .

Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Nick: Kansas

Rank: 5

Motivul demisiei: vreau sa incerc ceva nou.

Va multumesc tuturor, atat colegilor cat si liderilor pe care i-am avut de-a lungul sederii in aceasta factiune, m-am simtit foarte bine alaturi de voi.

Bafta in continuare tuturor !

Link to comment
Share on other sites

Nick: Teo_730

Rank: 5

Vechime (cat timp ai stat in factiune): 10 luni (din 18 septembrie 2011 pana in 03 iulie 2012)

Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune: M-am lasat de mult de acest joc.

Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana: Bla bla bla..ce ar trebui sa zic aici? Este o rubrica total inutila. Faceti modificari doar ca sa va aflati in treaba. In loc sa puneti pe cei cu experienta in aceasta factiune lideri puneti pe altii ca sa isi bata joc de acesta factiune. Oricum ma doare in pl ce faceti voi aici. S-a dus dracu comunitatea asta. Imi pare rau pentru voi. Multa bafta!

disable posting 10zile pentru limbaj.

Edited by DRG
Actualizari.
Link to comment
Share on other sites

Teo_730 - Demisie acceptata. Nu te-a intrebat nimeni parerea ta. Un lider bun, e bun la orice factiune, spre informarea ta! Cand o sa ai vechimea mea in aceasta comunitate, mai discutam.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Ewze

Rank: 3

Vechime (cat timp ai stat in factiune): 05-Iunie -> 06-Iulie

Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune: Motive personale.

Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana: Da

Link to comment
Share on other sites

Nick: Hit

Rank: 1

Vechime (cat timp ai stat in factiune): o saptamana

Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune: Nu prea ma reprezinta aceasta factiune.

Link to comment
Share on other sites

Nick: T_Boy

Rank: 1

Vechime (cat timp ai stat in factiune): 5.07.2012 - 12.07.2012

Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune: Nu prea sunt jucatori care au nevoie de licente, putini colegi activi, vreau sa incerc ceva nou.

Link to comment
Share on other sites

Nick: MRS.

Rank: 1

Vechime (cat timp ai stat in factiune): O saptamana, de Duminica trecuta 8/07/2012-16/07/2012

Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune: Doresc sa incerc ceva nou + ca nu prea am cu cine sa vorbesc in factiune, mai mereu sunt singur online...

Link to comment
Share on other sites

Nick:WeeZ90

Rank:1

Vechime (cat timp ai stat in factiune):o saptamana si ceva....daca nu 2:)

Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune:Doresc sa parasesc factiunea deoarece as dori sa intru in alta

Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana:Da

Imi pare bine ca v-am cunoscut!!Bafta! :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...