Jump to content
lego_kid

Demisii

Recommended Posts

Model de cerere:

Nick: NuTzu

Rank: 4

Vechime (cat timp ai stat in factiune): Nu mai stiu..

Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune: A venit momentul sa ies si eu din Scoala,as vrea sa incerc altceva..

Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana: Da

Demis.

Iti urez multa bafta in continuare

Link to comment
Share on other sites

Nick: Aspec

Rank: 1

Vechime (cat timp ai stat in factiune): 2 zile

Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune: E foarte distractiv,colegi de treaba dar nu e pentru mine,scuze si mersi de sansa

Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana: Da

Link to comment
Share on other sites

Nick: Aspec

Rank: 1

Vechime (cat timp ai stat in factiune): 2 zile

Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune: E foarte distractiv,colegi de treaba dar nu e pentru mine,scuze si mersi de sansa

Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana: Da

Demis .

Link to comment
Share on other sites

Nick: Madal1n

Rank: 1

Vechime (cat timp ai stat in factiune): 1 sapt

Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune: Nu am un motiv anume , doar vreau sa ies

Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana: Da

Link to comment
Share on other sites

Nick: Madal1n

Rank: 1

Vechime (cat timp ai stat in factiune): 1 sapt

Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune: Nu am un motiv anume , doar vreau sa ies

Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana: Da

Demis .

Link to comment
Share on other sites

Nick: Hitron

Rank: 2

Vechime (cat timp ai stat in factiune): O luna

Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune: vreau sa incerc altceva.

Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana: Da

MS

Link to comment
Share on other sites

Nick: Hitron

Rank: 2

Vechime (cat timp ai stat in factiune): O luna

Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune: vreau sa incerc altceva.

Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana: Da

MS

Demis .

Link to comment
Share on other sites

Nick:negru

Rank:1

Vechime (cat timp ai stat in factiune): o saptamana

Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune:pentru ca vreawu sa fac parte intr-un gang

Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana:DA

Link to comment
Share on other sites

Nick:negru

Rank:1

Vechime (cat timp ai stat in factiune): o saptamana

Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune:pentru ca vreawu sa fac parte intr-un gang

Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana:DA

Demis .

Link to comment
Share on other sites

Nick: Xipri

Rank:1

Vechime (cat timp ai stat in factiune): 8 zile

Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune:pentru ca doresc sa incerc PD

Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana:DA

Link to comment
Share on other sites

Nick: Xipri

Rank:1

Vechime (cat timp ai stat in factiune): 8 zile

Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune:pentru ca doresc sa incerc PD

Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana:DA

Demis .

Link to comment
Share on other sites

Nick: Aquatic

Rank: 1

Vechime (cat timp ai stat in factiune): 1 saptamana si ceva

Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune: decand am fost in factiune nici macar o licenta nam acordat,toti se baga

Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana: da

Link to comment
Share on other sites

Nick: Aquatic

Rank: 1

Vechime (cat timp ai stat in factiune): 1 saptamana si ceva

Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune: decand am fost in factiune nici macar o licenta nam acordat,toti se baga

Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana: da

Demis .

Link to comment
Share on other sites

Nick:Danutzu

Rank:2

Vechime (cat timp ai stat in factiune):1 saptamana

Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune:Doresc sa aplic la F.B.I.

Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana:Da

Link to comment
Share on other sites

Nick:Danutzu

Rank:2

Vechime (cat timp ai stat in factiune):1 saptamana

Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune:Doresc sa aplic la F.B.I.

Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana:Da

Demis .

Link to comment
Share on other sites

Nick: volkswagen

Rank: 3

Vechime (cat timp ai stat in factiune): 1 an

Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune: Vreau sa incerc ceva nou, sunt membru al acestei factiuni de 1 an si cred ca e timpul sa las locul liber unui nou membru mult mai activ decat mine

Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana: da

Link to comment
Share on other sites

Nick: volkswagen

Rank: 3

Vechime (cat timp ai stat in factiune): 1 an

Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune: Vreau sa incerc ceva nou, sunt membru al acestei factiuni de 1 an si cred ca e timpul sa las locul liber unui nou membru mult mai activ decat mine

Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana: da

Demis

Link to comment
Share on other sites

Nick: Paul14

Rank: 3

Vechime (cat timp ai stat in factiune):Peste 1 luna

Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune: Maryus esti un leader foarte bun,felictari pt ce faci,dar vreau sa incerc si alceva.

Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana: DA

Link to comment
Share on other sites

Nick: Paul14

Rank: 3

Vechime (cat timp ai stat in factiune):Peste 1 luna

Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune: Maryus esti un leader foarte bun,felictari pt ce faci,dar vreau sa incerc si alceva.

Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana: DA

Done

Link to comment
Share on other sites

Nick: Brook

Rank: 1

Vechime (cat timp ai stat in factiune): 2 sapt.

Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune: nu ma integrez in aceasta factiune

Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana: Da

Link to comment
Share on other sites

Nick: Brook

Rank: 1

Vechime (cat timp ai stat in factiune): 2 sapt.

Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune: nu ma integrez in aceasta factiune

Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana: Da

Demis

Link to comment
Share on other sites

Nick: NitrO

Rank: 2

Vechime (cat timp ai stat in factiune): Aproape 2 saptamani.

Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune: Incerc altceva.

Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana: Da.

Link to comment
Share on other sites

Nick: NitrO

Rank: 2

Vechime (cat timp ai stat in factiune): Aproape 2 saptamani.

Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune: Incerc altceva.

Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana: Da.

Demis. Succes in continuare!

Link to comment
Share on other sites

Nick:Ciuky

Rank: 5

Vechime (cat timp ai stat in factiune): De peste 6 luni

Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune: Probleme familiale

Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana. Da sunt de acord

Edited by ciuky
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...