Jump to content
lego_kid

Demisii

Recommended Posts

Nick: Orange

Rank: 4

Motivul demisiei: Pai in primul rand, dupa cum stie toata lumea nu prea am mai activat in ultima perioada. Am fost ocupat, iar putinul timp liber pe care l-am avut l-am ocupat cu alte jocuri inutile :)) In concluzie... m-am cam plictisit de SAMP. Astfel prin prezenta, aveti demisia mea.

Vreau sa va multumesc tuturor pentru ajutorul acordat de-a lungul timpului. Aceasta este factiunea mea de suflet, in care am fost peste 6 luni. Dar cu toate acestea, nu vreau sa ocup un loc degeaba, si in plus m-ar tenta sa schimb factiunea. Inca odata va multumesc pentru tot. Sanatate :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

MiXtap - Imi pare rau ca iti dai demisia, a fost alegerea ta. Mi se pare ca a fost o decizie luata prea repede, dar nu pot sa fac nimic sa te conving sa te razgandesti. Iti multumesc pentru tot ajutorul pe care ni l-ai acordat, ai fost un membru extraordinar.

Orange - Iti multumesc si tie pentru tot ajutorul, sper sa fim din nou colegi peste ceva timp.

Demisii acceptate.

Link to comment
Share on other sites

Guest Fringe.

Nick: Cora

Rank: 2

Motivul demisiei: Vreau sa incerc altceva nou!Multumesc Maya pentru tot!Succes in continuare:<:D>

Link to comment
Share on other sites

Guest Fringe.

Nick:Tzon

Rank:1

Motivul demisiei: Vreau sa incerc ceva nou si nu imi merge pc..

am facut in locul lui nu ii merge forumul..

Link to comment
Share on other sites

Nick: xYz

Rank: 1

Motivul demisiei: Vreau sa ma alatur unui gang..

Va multumesc pentru clipele frumoase pe care mi le-ati oferit si ca m-ati acceptat printre voi! Va doresc numai bine :)

Link to comment
Share on other sites

Nick: Sandokan

Rank: 3

Motivul demisiei: Vreau sa incerc si altceva

PS: M-am distrat si oriunde merg va promit ca va voi ajuta cu tot ce va sta in putiinta. :tiphat: Multumesc pentru sansa acordata.

Candva ma voi intoarce. :right:

Link to comment
Share on other sites

Nick: Sandokan

Rank: 3

Motivul demisiei: Vreau sa incerc si altceva

PS: M-am distrat si oriunde merg va promit ca va voi ajuta cu tot ce va sta in putiinta. :tiphat: Multumesc pentru sansa acordata.

Candva ma voi intoarce. :right:

Retrag demisia !

Link to comment
Share on other sites

Nick: satana

Rank: 2

Motivul demisiei: As dori sa ma inscriu in Agentie daca voi fi capabil sa trec testele , maya iti multumesc de timpul oferit cat am stat in factiune

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...