Jump to content
lego_kid

Demisii

Recommended Posts

A1pnW.png

In acest topic veti posta daca doriti sa parasiti factiunea Scoala, dupa modelul de mai jos.

Model de cerere:

Nick:

Rank:

Vechime (cat timp ai stat in factiune):

Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune:

Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana:

ATENTIE!

Odata ce ati facut cererea de demisie, nu mai aveti voie sa o retrageti.

Link to comment
Share on other sites

Nick: .RazoR.

Rank: 1

Motivul demisiei: Vreau sa incerc si altceva plus ca sunt niste membrii :-j...mai bine tac ca iau warn daca injur.

Edited by Cristian
a primit ban permanent, nu mai este nevoie de demisie
Link to comment
Share on other sites

Nick: .RazoR.

Rank: 1

Motivul demisiei: Vreau sa incerc si altceva plus ca sunt niste membrii :-j...mai bine tac ca iau warn daca injur.

Defapt m'am banat eu nu am primit.Nu are rost sa mai joc.S'a dus dracu serverul.Bafta.

Link to comment
Share on other sites

Nick: MusiC

Rank: 2

Motivul demisiei: nu ai cu cine...toti stau cu mouse-ul pe refresh sa prinda licente pt a face bani,mai ales cei intrati acum de cateva zile...

Edited by MusiC
Link to comment
Share on other sites

Nick: EleMeNt

Rank: 1

Motivul demisiei: Decat sa fiu demis mai bine plec singur.. Vine vara si nu o sa mai am asa mult timp de samp + ca am si alte responsabilitati.. In plus am inteles ca trebuie sa dai minim 8 licente pe saptamana pentru a nu primi rank down / uninvite .. deci mai bine imi dau eu demisia.. Mult succes in continuare

Edited by EleMeNt
Link to comment
Share on other sites

Nick: Cristian

Rank: 3

Motivul demisiei: Mi s-a oferit sansa sa intru in Politie, factiune unde am fost si inainte de wipe, dar nu am putut intra acum din cauza crimelor si pentru faptul ca nu se pot anula de moment. In plus de asta, de moment nu am activitatea necesara pentru a face minimul de licente cerute de catre lider.

Link to comment
Share on other sites

Nick:k0sty

Rank:1

Motivul demisiei: M-am simtit foarte bine langa voi dar nu am deloc clienti si nu prea fac bani+ca vreau sa incerc si altceva.

Ai facut o treaba extraordinara cat timp am fost in LF Robbin. Tine-o asa!

Link to comment
Share on other sites

Nick: Jones

Rank: 3

Motivul demisiei: Certurile nu-mi stau in caracter iar in Scoala este o cearta intre membrii si o dusmanie foarte mare doar din cauza licentelor date,mersi mult robbin pentru ca ai decis sa-mi acorzi o invitatie in factiune,succes

Link to comment
Share on other sites

Nick: Jones

Rank: 3

Motivul demisiei: Certurile nu-mi stau in caracter iar in Scoala este o cearta intre membrii si o dusmanie foarte mare doar din cauza licentelor date,mersi mult robbin pentru ca ai decis sa-mi acorzi o invitatie in factiune,succes

Demis.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Hori_Pop

Rank: 5

Motivul demisiei: A venit timpul sa ma retrag dupa 2 luni si ceva ... Vreau sa ma intorc la factiunea mea de suflet,grove!Va urez bafta si ma bucur ca am fost colegi atata timp!Bafta Smiley!Poti sa mentii factiunea in topul 3 de pe server.Bafta

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...