Jump to content
lego_kid

Demisii

Recommended Posts

Nick: T.Michael

Rank: 5

Motivul demisiei: Baieti ati fost niste oameni de nota 20 . Nu pot sa va spun cat de bine m'am simtit alaturi de voi , insa trebuie sa imi depun demisia. One este ca un frate pentru mine si nu am cuvinte pentru tot ce a facut pentru mine. De cand am intrat in factiune am si spus ca voi fi alaturi de el mereu si imi respect promisiunea. Promit ca voi reveni in aceasta factiune cu urmatoarea ocazie .

Link to comment
Share on other sites

Nick: Calypso

Rank: 5

Motivul demisiei: Clipele alaturi de voi au fost minunate. Insa daca TheOne nu mai e lider nu mai e nimic. Sper sa nu te superi RobyRap ai fost un super lider. Insa TheOne este unul dintre cei mai buni prieteni si nu vreau sa-l parasesc. Aveti grija de voi . Sper ca nu v-am dezamagit. Respect maxim si jos palaria pentru toti membrii in special RobyRap. Multumesc! :*

Link to comment
Share on other sites

Guest raKneT

Nick: raKneT

Rank: 1

Motivul demisiei: Au iesit foarte multi prieteni, doresc sa incerc ceva nou. Multumesc pentru sansa acordata !

Link to comment
Share on other sites

Guest raKneT

Nick: raKneT

Rank: 1

Motivul demisiei: Au iesit foarte multi prieteni, doresc sa incerc ceva nou. Multumesc pentru sansa acordata !

Retrag, imi cer scuze pentru deranjul provocat.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Sayid

Rank: 2

Motivul demisiei: Tot timpul cand intru pe sv numai pe mine ma vad on,imi pare rau ca au iesit ceilalti si imi pare rau ca voi iesi si eu , dar nu pot face fata singur + ca am rank mic si nici licente nu pot acorda..chiar nu fac fata de unul singur..cand intram pe sv imi doream sa glumesc cu cei din factiune dar nu am cu cine doar cu tine roby cand erai on,chiar imi pare rau ca a trebuit sa imi postez demisia,toate cele bune si iti multumesc pentru sansa acordata !

Link to comment
Share on other sites

Nick: sLm

Rank: 2

Motivul demisiei: Imi cer scuze roby, stiu ca nu ai membri destui dar am primit o invitatie in ng, unde este si varmiu. Au plecat cam toti cu care ma integeam bine si nu e aceeasi atmosfera de dinainte. Imi cer scuze din nou.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...