Jump to content
lego_kid

Demisii

Recommended Posts

Nick: KenVelo

Rank: 1

Motivul demisiei: Pai... Vreau sa ma duc in PD, a luat lider FullSpeed (Ne cunoastem in RL) si vreau sa ma duc la el... Ares, Teo, va multumesc pentru ca a-ti avut incredere in mine si mi-ati dat o sansa si scuze ca va dezamagesc iesind asa devreme. Ares, esti un nub, sper sa ma mai inveti si in continuare sa zbor ca imi place :). Stiu ca am dezamagit pe majoritatea din aceasta factiune minunata... Candva o sa revin, sper ca o sa fiti tot voi doi lideri, niste lideri de nota 20. Respect pt: Teo, Ares, Cio, Lynx, Varuso, is.insane, Broker dar si pentru ceilalti, chiar daca nu ne cunoastem asa de bine.

Link to comment
Share on other sites

De ce nu zici ca esti rank-ist? Din moment ce ai gresit, ai primit rank down, la cel cum a primit si Ciocio. Sincer, eu nu mai tin minte de cate ori v-am spus si eu si teo sa fiti atenti.

Demis + blacklist o saptama Scoala

Link to comment
Share on other sites

De ce nu zici ca esti rank-ist? Din moment ce ai gresit, ai primit rank down, la cel cum a primit si Ciocio. Sincer, eu nu mai tin minte de cate ori v-am spus si eu si teo sa fiti atenti.

Demis + blacklist o saptama Scoala

Rank-ist?=)))...va bateti joc de oameni, la prima greseala ii sanctionati...Si nici macar nu va aduceti aminte sa dati rank cand trebuie...aveam printre cele mai bune activitati si voi nu vrei sa admiteti asta...invata sa fi un lider!

P.S. bat la pariu ca dupa o saptamana si tot pe blacklist o sa fiu pt ca uiti mereu =)))

Link to comment
Share on other sites

Rank-ul il decid liderii cand il meriti, iar eu si Teo v-am zis de atatea ori sa verificati daca respectivul client mai are dreptul la vreo licenta. Credeai ca noi nu va verificam? Cum Ciocio, care a avut rank 5, a fost sancionat, asa sunteti toti sanctionati, ca sa fiti mai atenti data viitoare. Maya sau Orange de ce nu gresesc? Pt ca stiu ce trebuie sa faca! Demisia a fost alegerea ta si te rog sa nu mai postezi aici, continuam pe PM daca vrei

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...