Jump to content
lego_kid

Demisii

Recommended Posts

Nick: CosmiNNN

Rank: 1

Vechime (cat timp ai stat in factiune): 3 iulie

Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune: Am niste treburi de rezolvat si nu mai pot intra cateva zile + vreau sa incerc si alta factiune cand ma intorc.

Link to comment
Share on other sites

Nick: ZooYork.

Rank: 2

Vechime (cat timp ai stat in factiune): din 4 iulie

Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune: Vreau sa incerc ceva nou

Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana: Da

Link to comment
Share on other sites

Nick: UnBaNNN

Rank: 1

Vechime (cat timp ai stat in factiune): din 15-16 iulie

Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune: Vreau sa incerc ceva nou

Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana: Da

Ii multumesc lui Ina Pentru sansa acordata

Link to comment
Share on other sites

Nick:Andrei_nr1

Rank:1

Vechime (cat timp ai stat in factiune):1 saptamana

Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune:Vreau sa incerc ceva nou

Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana:da

Link to comment
Share on other sites

Nick:[blackAnGeeLL]

Rank:1

Vechime (cat timp ai stat in factiune):1 saptamana

Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune:vreau sa incerc cv nou bafta voua si imi pare bine ca am fost alaturi de voi respect pt toate factiunea in special ina si drg :D multumesc ina pt sansa acordata bafta cu licentele !!

Sunt de acord ca voi sta CIVIL pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Scoala minim 1 saptamana:da

Link to comment
Share on other sites

Nick: SaKaLuX

Rank: 1

Vechime (cat timp ai stat in factiune): din 13 iulie

Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune: pai tot timpu numai eu sunt on si ii urat nici lider on am zis sa incerc ceva mai nou

Wow... dar tu nu faci parte din aceasta factiune. Cred ca ai gresit sectiunea...

Link to comment
Share on other sites

andrei_nr1 - Demisie acceptata.

Scz mam razgandit vreau sa raman in schoala ma inteleg foarte bine cu colegi :D

Si ce facem aici? Ne jucam de-a demiterea?

Sa nu se mai intample asa ceva.

Link to comment
Share on other sites

Nick:sENNNtRy

Rank: 1

Vechime (cat timp ai stat in factiune): 1saptama

Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune:Vreau sa incerc intru gang parca ma atrage mai tare !Sry....Succes Dessire in continuare cu factiunea !!

Link to comment
Share on other sites

Nick:sENNNtRy

Rank: 1

Vechime (cat timp ai stat in factiune): 1saptama

Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune:Vreau sa incerc intru gang parca ma atrage mai tare !Sry....Succes Dessire in continuare cu factiunea !!

Serios? Ai tu 1 saptamana?! WARN UP!!!!!

sENNNtRy - Demisie acceptata + blacklist.

Link to comment
Share on other sites

Guest Myster

Nick: sPx

Rank: 1

Vechime (cat timp ai stat in factiune): 4 zile

Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune:Vreau sa incerc intru gang parca ma atrage mai tare.

Link to comment
Share on other sites

Nick: RaZzZzoR

Rank: 1

Vechime (cat timp ai stat in factiune): 4 zile

Motivul pentru care doresti sa parasesti aceasta factiune: As dori sa intru in Gang pentru ca imi place viata de gangster , mersi mult ca mi-ai acordat aceasta sansa , succes pe mai departe.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...