Jump to content
lego_kid

Demisii

Recommended Posts

Nick: Ethernul

Rank: 1

Motivul demisiei: Baieti ati fost niste oameni de nota 10 . Nu pot sa va spun cat de bine m'am simtit alaturi de voi , ati fost ca niste frati pentru mine,ne-am distrat si am glumit.Dar acuma nu mai pot sa activez ca pe vremuri.Am fost si inactiv o luna in care un instructor sau chair mai multi puteau intra in locul meu sa faca o treaba mult mai buna.Orcum lideri au fost Superbi.JOS PALARIA.Si imi pare rau ca trebuie sa ies.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Calypso

Rank:5

Motivul demisiei: Mi-a placut foarte mult aceasta factiune. Sunteti cu totii de nota 10 ! Insa m-am plictisit, vreau DM. Multumesc foarte mult RobyRap pentru sansa acordata. Faci o treaba foarte buna.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest CrazyWinn

Nick: CrazyWinn

Rank: 1

Motiv: Sau scos skillurile,acuma DM scrie pe mine,scuze de probleme si bafta in continuare.

Link to comment
Share on other sites

Nick: raKneT

Rank: 5

Motiv: Baieti m-am simtit foarte bine alaturi de voi, dar a venit timp sa-mi iau ramas bun. Am petrecut clipe frumoase impreuna, aveti grija de voi. Va doresc succes in continuare, mai ales tie RobyRap, faci o treaba buna, tine-o tot asa. Daca voi avea ocazia ma voi intoarce cu cea mai mare placere.

Link to comment
Share on other sites

Guest Amarok ?! oo yeaH :X

Nick: Amarok

Rank: 5

Motivul demisiei: Pai .. nici nu stiu cum sa incep .. In primul rand sa incep cu Roby care e un lider de nota 10 ,rade cu oricine e super de treaba,in al2-lea rand as vrea sa le multumesc lui Teo,Bobitza ( patrocle :)) ) , CioCio , Trik , niste oameni cu care am comunicat si am colaborat timp de 1luna si 2 saptamani . Ce sa mai zic,daca am putut sa ajut cu ceva factiunea am facut-o cu mare drag.

Roby,sper ca nu te dezamagesc ca ies dar,motivele principale sunt inactivitatea mea si plictiseala din factiune.O sa ma mai intorc cu siguranta daca voi mai fi primit :) ..

Best regards , Ignat !

RobyRap bicycle-bully.gif Amarok

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...