Jump to content
JerryBlue

Aion Online

Recommended Posts

baaaa da nimeni nu mai jaoca pe official?????????????????????

Nu ca nimeni numai joaca pe oficial.

Nimeni nu prea mai joaca Aion.

Jocul la inceput e foarte 'amuzant' ,te atrage,mai vrei sa joci,si mai mult,si mai mult,insa vine o vreme cand chiar te plictisesti de el si iti dai seama ca jocul este foarte scurt,iar dupa un anumit nivel numai are rost sa te bati in Abyss ,sa faci caverne(sau cum dracu' se numeau alea ...).

Aion e un joc foarte frumos,insa te tine maxim 2 luni,apoi te plictisesti rapid de el.

tu nici nu sti ce inseamna aion prietene...iauzi 2 luni si te plictisesti :))) inseamna ca tu joci mario 3 luni si tot ai mai juca,acum fara glume....sa ti faci un caracater pe aion cum ar fi infinite iti treb cel putin 5 luni.....dar caracter care sa bati 5 odata nu pistol cu apa :)))esti glumetz nu are rost sa iti expli ce e ala aion...ca poate tu joci mario

Amice crede-ma,cu assasinu meu de pe demonii aia(numai stiu cum se numesc) aveam un set de-ti bateam 3 SM si un Sorc de-odata.

prietene poate bateai 2 sm chiorii,unu beat si un sorc lvl 40 odata......aici sunt de acord cu tine....hai ca nu are rost sa iti explic,pe bune acum.

Link to comment

baaaa da nimeni nu mai jaoca pe official?????????????????????

Nu ca nimeni numai joaca pe oficial.

Nimeni nu prea mai joaca Aion.

Jocul la inceput e foarte 'amuzant' ,te atrage,mai vrei sa joci,si mai mult,si mai mult,insa vine o vreme cand chiar te plictisesti de el si iti dai seama ca jocul este foarte scurt,iar dupa un anumit nivel numai are rost sa te bati in Abyss ,sa faci caverne(sau cum dracu' se numeau alea ...).

Aion e un joc foarte frumos,insa te tine maxim 2 luni,apoi te plictisesti rapid de el.

tu nici nu sti ce inseamna aion prietene...iauzi 2 luni si te plictisesti :))) inseamna ca tu joci mario 3 luni si tot ai mai juca,acum fara glume....sa ti faci un caracater pe aion cum ar fi infinite iti treb cel putin 5 luni.....dar caracter care sa bati 5 odata nu pistol cu apa :)))esti glumetz nu are rost sa iti expli ce e ala aion...ca poate tu joci mario

Amice crede-ma,cu assasinu meu de pe demonii aia(numai stiu cum se numesc) aveam un set de-ti bateam 3 SM si un Sorc de-odata.

Daca nu sti cum se numeste factiunea :) e normal sa te plictisesti in 2 luni :)

Link to comment

doar ca probabil va fi gratis asta nu inseamna ca afecteaza serverele private, nu uita XP rate, drop rate etc.

Sau tu nu stii ca sunt o gramada de jocuri gratis la care exista servere private

Parca la silkroad erau? Si la L2...Acuma nu stiu statutul serverelor private de L2, macar alea mergeau 90%.

Dar serverele de Aion niciodata n-au mers cum trebuie, ma refer aici la unele questuri specifice, mobi care plutesc (exagerez) sau trec prin pamant (cand nu e drept) etc. Ca sa nu mai spun ca una e economia unui server retail ce e echilibrata, alta e ce intalnesti pe private, sunt atat de multe diferente pe care nu le vezi decat daca joci pe retail. Fiecare face cum vrea pana la urma, insa, sa nu uitam ca Aion e f2p doar pentru europa nu si pentru NA ori KR etc

Se pare ca Aion F2p va aparea cu noul update.

Me Me Me Me GUsta!

Link to comment

da-ti o palma cu linku tau cu tot :| ala nu e trailer de la Aion 3.0 . Hai sa nu mai dezinformam lumea, shall we? Si in plus NU SCRIE ABSOLUT NICAIERI CA AION FREE TO PLAY VA FI VERSIUNEA 3.0 CAND SE VA LANSA

Singura stire oficiala e asta:

Yes, update 3.0 will also be installed on the European server. However, the localisation of the new content will take some time.

Asa ca va rog, inainte sa postati precum niste copii ce au un sindrom al deficientei de intelegere, cautati stiri oficiale si nu mai dezinformati aiurea.

Link to comment

da-ti o palma cu linku tau cu tot :| ala nu e trailer de la Aion 3.0 . Hai sa nu mai dezinformam lumea, shall we? Si in plus NU SCRIE ABSOLUT NICAIERI CA AION FREE TO PLAY VA FI VERSIUNEA 3.0 CAND SE VA LANSA

Singura stire oficiala e asta:

Yes, update 3.0 will also be installed on the European server. However, the localisation of the new content will take some time.

Asa ca va rog, inainte sa postati precum niste copii ce au un sindrom al deficientei de intelegere, cautati stiri oficiale si nu mai dezinformati aiurea.

http://www.level.ro/stiri/26390-aion-va-trece-la-modelul-free-to-play.html

Link to comment

Daca redactia revistei Level sufera de un anumit grad de handicap, asta nu inseamna, ca noi, cititorii, trebuie sa ne uitam in gura lor. Ala nu e trailerul de la Aion 3.0...e trailerul de "enhanced graphics" (ce s-a pus deja) si ce vor adauga in viitor (siege-uri imense si doua aspecte din updateul 3.0 anume mount-uri si housing).

Hai ca o luam logic, sa vad daca esti capabil sa ma urmaresti, videoul a fost postat in "Uploaded by Acrofan on Nov 23, 2009" . Ce firma anunta un patch care se va aplica peste 3 ani?

asta e trailerul corect, pus acum cateva luni. Doare sa gandesti?

Link to comment

Daca redactia revistei Level sufera de un anumit grad de handicap, asta nu inseamna, ca noi, cititorii, trebuie sa ne uitam in gura lor. Ala nu e trailerul de la Aion 3.0...e trailerul de "enhanced graphics" (ce s-a pus deja) si ce vor adauga in viitor (siege-uri imense si doua aspecte din updateul 3.0 anume mount-uri si housing).

Hai ca o luam logic, sa vad daca esti capabil sa ma urmaresti, videoul a fost postat in "Uploaded by Acrofan on Nov 23, 2009" . Ce firma anunta un patch care se va aplica peste 3 ani?

asta e trailerul corect, pus acum cateva luni. Doare sa gandesti?

Ok.Imi cer scuze pentru dezinformare.

Link to comment

Careva de pe aici care se joaca deja ori are de gand sa se apuce pe oficial, mai exact serverul Telemachus ?

Ori daca are careva de gand sa se apuce pe unul din serverele noi ce vor fi adaugate, ar fi interesant cateva luni pana face toata lumea 55 si incep zerg-urile.

Astept raspuns.

:tiphat:

Link to comment

Careva de pe aici care se joaca deja ori are de gand sa se apuce pe oficial, mai exact serverul Telemachus ?

Ori daca are careva de gand sa se apuce pe unul din serverele noi ce vor fi adaugate, ar fi interesant cateva luni pana face toata lumea 55 si incep zerg-urile.

Astept raspuns.

:tiphat:

eu am nivel 50 pe telemachus astept transferul pe ftp . Place ? http://uk.aiononline.com/livestatus/character-legion/search?charID=123704&serverID=32

Link to comment

Careva de pe aici care se joaca deja ori are de gand sa se apuce pe oficial, mai exact serverul Telemachus ?

Ori daca are careva de gand sa se apuce pe unul din serverele noi ce vor fi adaugate, ar fi interesant cateva luni pana face toata lumea 55 si incep zerg-urile.

Astept raspuns.

:tiphat:

eu am nivel 50 pe telemachus astept transferul pe ftp . Place ? http://uk.aiononline.com/livestatus/character-legion/search?charID=123704&serverID=32

Binisor, dar se pare ca te-ai lasat de ceva vreme.

Pai cand te reapuci, vorbim.

Asta e al meu http://uk.aiononline.com/livestatus/character-legion/search?charID=258766&serverID=32

:tiphat:

Link to comment

Closed Beta se termina pe 20 Februarie ( Initial a fost 16 dar au modificat data ).

Dupa Closed Beta se va trece la Open Beta ? Nu tin minte sa fi vazut asta la ei pe site , totusi jocul e deja testat , prin CB se cautau erori la sistemul free-to-play.

Dupa ce se termina Closed Beta se gandeste cineva de aici sa intre pe serverul free ?

Link to comment

Nu mai sunt Key.......Gm de pe freetoplay a zis ca pe 28 feb va da drumu....cu 1 zi sau 2 in +/-, sunt foarte multi romani care joaca....eu am vreo 20 de prieteni care o sa intram pe UK server ELYOS :D,o sa facem o legiune HellsArmy, a fost si pe Infinite Aion,se vorbeste numai limba engleza,care vrea sa vina PM ...BaalPeor....ne auzim pe acolo :D

Link to comment

Nu mai sunt Key.......Gm de pe freetoplay a zis ca pe 28 feb va da drumu....cu 1 zi sau 2 in +/-, sunt foarte multi romani care joaca....eu am vreo 20 de prieteni care o sa intram pe UK server ELYOS :D,o sa facem o legiune HellsArmy, a fost si pe Infinite Aion,se vorbeste numai limba engleza,care vrea sa vina PM ...BaalPeor....ne auzim pe acolo :D

S-ar putea sa intru si eu cu voi,va stiu de pe infinite de la niste oameni super de treaba si ei.

Am sa revin si eu pe aion pe la jumatatea lu martie.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...