Jump to content
JerryBlue

Aion Online

Recommended Posts

am si eu o intrebare "existentiala". Cand se va lansa aion 3.0, va fi tot in colaborare cu gameforge? Sau vor fi 2 aion-uri distincte, Adica Aion free to play [gameforge+nc soft] si Aion Truly free [nc soft]. Altfel nu le pot numi hehe. Stiu ca pare o idiotenie sa fie 2 feluri de aion dar vad ca parerile sunt impartite pe facebook.

P.S. nu prea folosesc facebook ca nu imi place dar asta zic tovarasii care mai joaca aion

Link to comment

Tocmai m-am bagat si eu pe Nexus, am lvl 5, momentan. Il joc cam de 1h. Am o intrebare.. ambele rase pot avea aripi? De la ce lvl, si de unde se procura?

Aripile le primesti la lv 10 , sunt la ambele rase. Le primesti la questu de alegerea rolului . Diferenta e ca la Elyos sunt aripile albe si la Asmo sunt negre.

Link to comment

Vreau sa ma apuc si eu , am intrat pe site`ul lor cel Freetoplay aion , joaca cineva pe acolo ? daca da , ce server / factiune ,sa nu joc singurel ? vreau sa intreb , te tine legat jocul de pc sau ..... vreau ceva pentru long play .... mentionez ca am jucat wow vreo 4 ani ca maniacul :))) si m`am plictisit de el ... as dori sa incerc ceva nou :P

Link to comment

Vreau sa ma apuc si eu , am intrat pe site`ul lor cel Freetoplay aion , joaca cineva pe acolo ? daca da , ce server / factiune ,sa nu joc singurel ? vreau sa intreb , te tine legat jocul de pc sau ..... vreau ceva pentru long play .... mentionez ca am jucat wow vreo 4 ani ca maniacul :))) si m`am plictisit de el ... as dori sa incerc ceva nou :P

si eu pe nexus :P nick Alexxys

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...