Jump to content
JerryBlue

Aion Online

Recommended Posts

Ce bine ca o sa fie free to play,o sa joace mai multa lume si o sa ajunga renumit,este un joc destul de lung avand in vedere ca are 3.600 de questuri sunt destul de multe...

Sunt destul de multe si in sfarsit lumea o sa vada adevarata valoare a jocului,unde merge orice...nu ca pe toate privatele.

Si banuiesc,cand se va face f2p,se va mai implementa un server nou?

Link to comment

Ce bine ca o sa fie free to play,o sa joace mai multa lume si o sa ajunga renumit,este un joc destul de lung avand in vedere ca are 3.600 de questuri sunt destul de multe...

Sunt destul de multe si in sfarsit lumea o sa vada adevarata valoare a jocului,unde merge orice...nu ca pe toate privatele.

Si banuiesc,cand se va face f2p,se va mai implementa un server nou?

jocul e deja renumit. Cred ca o sa il "reinvie" dupa 3.0 si da vor fi vreo 2 servere noi unu in franta si unu in germania. Se vor pastra si cele vechi

Link to comment

mam uitat pe site ala ... si am vzt niste chestii semi nasoale ... poate ma lamureste careva ... in ce sens o sa fie limitate urmatoarele ... la conturile free ?

Trade limited

Personal shop limited

Mailbox limited

Trade broker limited

Legion limited

Gathering limited

Item extraction limited

Link to comment

mam uitat pe site ala ... si am vzt niste chestii semi nasoale ... poate ma lamureste careva ... in ce sens o sa fie limitate urmatoarele ... la conturile free ?

Trade limited

Personal shop limited

Mailbox limited

Trade broker limited

Legion limited

Gathering limited

Item extraction limited

Adica sunt limitate : D

Sunt explicate pe larg pe site, nu stau sa caut link fiindca asta poti face si tu.

Eg: Legiune - Limited - Conturile free nu pot sa faca o Legiune, pot doar sa joineze in una.

Extraction Limited - Maxim 10 puncte pe zi de extraction (nu stiu daca 10 p general sau 10 p pe aether (air gathering) / 10 p ground gathering) dar e OK fiindca la levele mari de gathering abia creste oricum...

Mailbox limited- Nu poti pune atasamente pe mailuri (parca) - din nou, explicatie pe larg e pe site

Trade Broker - Limitare la cat poti sa pui ?

etc

Link to comment

Cred ca mi-au murit vreo doi neuroni cand am citit posturile de mai sus.

wtf+_365b959baed59d8512c8f8ef9da3c547.jpg

Pur si simplu nu pot intelege posturile fara semne de punctuatie.

Eu o sa fiu tot pe tele, probabil ca o sa-mi fac caracter nou, trebuie sa ma hotarasc ce...ma gandeam la un priest sau un chanter. Am un SM dar nu prea mai ma incanta atat de mult mai ales ca am jucat cu el acum mult timp si practic nu mai stiu ce se intampla pe la levele mai mici...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...