Jump to content
JerryBlue

Aion Online

Recommended Posts

Salut romanilor, am deschis un server de aion daca doriti sa intrati, nu va faceti iluzii ca va disparea dupa 2 zile pentru ca nu e asa, serveru e hostat pe un dedicat si nu se plateste nimic pentru el, practic nu exista donatii pe serveru meu. Daca doriti sa intrati poftiti un site Play - Aion si ca sa nu vada vreun moderator un weblink am dat direct portalu, Intrati daca mai jucati aion pe server private, Serveru e deschis de 2 zile asa ca sper sa va gasesc acolo. Daca aduceti o guilda intreaga va dau honorable set la toata guilda.

Link to comment

Off: Hai salut, am facut si eu un cont aici, probabil o sa sa-l folosesc pare interesant forumul.

 

On topic: Caut o persoana disponibila ( sau mai multe nu este nici o problema ) care sa aiba skype ( +microfon ) care joaca pe serverul Siel. Astept un reply / un pm.. Mersi mult pentru ocazia de a posta asta aici.

 

EDIT:  Nickname pe Aion: geoshuaa

Edited by geoshua
Link to comment

Salut !

Daca va apucati de jocul asta,  va sugerez sa nu jucati pe serverele americane (Aion NA : Tiamat, Siel,etc) , pentru simplul fapt ca veti avea o latenta de 150-500 ms. Jucati-va pe cele de Europa (Telemachus, Perento, Nexus,etc.), serverele sunt localizate in Germania si va puteti juca avand un ping de ~50ms sau mai mic daca aveti noroc.

Jocul este acelasi, fie ca e pe NA sau EU, sunt doar publisheri diferiti. Exista si serverele rusesti, administrate de Inova, dar o sa aveti dificultati in comunicare acolo si nici latenta nu scade sub 80-100 ms.

 

Daca se joaca, sau se apuca cineva pe Telemachus, dati PM aici.

 

Spor la lvl si omorat adversari :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...