Jump to content
JerryBlue

Aion Online

Recommended Posts

Ce pot sa spun ... Am terminat si cu mmorpg-ul asta. Nu stiu cum e pe retail, dar pe Infinite Aion dau la fiecare pas de cate ceva buguit, ca sa nu mai spun ca eu fiind ranger atunci cand atac un mob si am ghinionul ca relieful hartii sa nu fie plat, mobul intra sub harta si eu nu mai pot sa trag in el, dar el poate sa ma atace. Drept urmare am renuntat sa ma mai chinui.

Link to comment

Ce pot sa spun ... Am terminat si cu mmorpg-ul asta. Nu stiu cum e pe retail, dar pe Infinite Aion dau la fiecare pas de cate ceva buguit, ca sa nu mai spun ca eu fiind ranger atunci cand atac un mob si am ghinionul ca relieful hartii sa nu fie plat, mobul intra sub harta si eu nu mai pot sa trag in el, dar el poate sa ma atace. Drept urmare am renuntat sa ma mai chinui.

Iti dai seama ca pe retail NU e asa.

de pe 24 pana pe 31 martie, se reactiveaza TOATE CONTURILE PE RETAIL . Cred ca o sa ma reapuc daca ma incanta indeajuns ^____^

Link to comment

Stie careva cum e faza cu retail?E cu plata lunara?daca da , cat platesti pe luna..sau daca nu e cu plata lunara , cat e jocu...? nu de alta, dar m-am plictisit pe Infinite , pe Elyos am un sin de 43 , chanter 33 , ranger 33 , templar 33

si pe Asmo mi-am facut ieri un Sorc de 15 , si merg , pac bug...de ex pe Elyos era ala Balaur Conspiracy..care iti dadea Telemachus Dagger , ceva mai bun decat Dagger of the judge , avand in vedere ca stateam in FT cu orele sa`mi pice Kromede's Dagger da cucu , numai Dagger of the Judge...la fel si cu monstrii aia care a zis cineva de mai sus , daca relieful nu e plat , de ex eu fiind un Sin , ala imi da 500-600 dmg si eu nu pot " You need a clear draci maci"...Nyuu am vazut ca tu joci pe retail , imi dai si mie niste detalii? ma refer la faza cu plata nu despre joc

Link to comment

19.99 euro costa jocul (pe steam) cu o luna inclusa.

Taxa lunara este de 14 euro.

awleu , chis pe el prea scump ...revin la infinite:))) care aveti char pe Asmo , Greed , cautati-ma pe numele " Dumnezeu " (da am vazut e un user pe forum cu numele Dumnezeu da nu sunt el;) )

Link to comment

19.99 euro costa jocul (pe steam) cu o luna inclusa.

Taxa lunara este de 14 euro.

awleu , chis pe el prea scump ...revin la infinite:))) care aveti char pe Asmo , Greed , cautati-ma pe numele " Dumnezeu " (da am vazut e un user pe forum cu numele Dumnezeu da nu sunt el;) )

Prea scump? La lansare costa 50 euro :|

Link to comment

E mult pentru cei care nu au. Nu toata lumea are jumatate de milion sa dea pe luna pentru un joc :P . Te gandesti ca dai cam 6 milioane pe an. Totusi, as vrea sa ma re-apuc la vara :-? dar inainte de toate sa bage patchul nou (2.5) si apoi 2.6 ( cand maresc pentru a II-a oara drop rate'ul ) . N-am apucat sa joc pe retail de cand au marit drop rate'ul de prima oara si fiindca o sa-l mareasca a II-a oara insemna ca s-au plans destui ( aici ma includ si pe mine, fiindca d-asta am incheiat "colaborarea" cu ei)

Link to comment

Infinte e the best deocamdata dupa parerea mea . Are ceva buguri dar sigur le vor rezolva adminii . Eu joc pe Greed de vreo 2 saptamani , am gladiator de 54 si un assasin de 21 :-?? dar am inceput sa ma plictisesc . Acum good luck to find another fucking game ! :))

Link to comment

am inceput si eu de ceva timp sa joc aion... dupa ce am jucat wow mult timp...mi se parea cam aiurea la inceput dar acuma am prins gustul si mi se pare chiar ok jocul , joc pe www.aviara.ro/aion am un gladiator si un assasin..:) inca n.am ajuns sa vac instante :D chiar sunt curios sa vad ce e de capu lui

Link to comment

Salut. Am inceput de ieri sa joc pe InfiniteAion si am o nedumerire. Cum imi schimb armura si armele, de la ce level si de unde le cumpar?

Vrei sa spui ca ai inceput sa joci MMo'uri in general :))

De la shop'uri...evident. Fiecare item are cate un level requirement.

Link to comment

Impreuna cu cativa prieteni am facut o legiune numai de romani pe InfiniteAion. RoManiacs se numeste legiunea si pana acum suntem 10 membrii. Daca doriti sa intrati in legiunea noastra dati-mi whisper pe Ryyan si va dau invitatie cu cea mai mare placere.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...