Jump to content
JerryBlue

Aion Online

Recommended Posts

Am facut cleric :P lvl 24 deja ^^

intr-o zi ai facut 11 level?how?

# a ,cred ca nu joci pe Infinite

m-am reapucat de aion , spiritmaster level 16 , 2 pokemoni =)) : Yulanda ( Wind Spirit ) si Jufaira ( Fire Spirit ) , auziti , la spirit master e skillu ala de , il bagi pe unu intr-un glob , il ridici asa sus , si ii dai raid-uri de fulgere , am vazut la cineva mai mare mai demult dar n-am dat importanta sa vad ce clasa e

Link to comment

intr-o zi ai facut 11 level?how?

# a ,cred ca nu joci pe Infinite

m-am reapucat de aion , spiritmaster level 16 , 2 pokemoni =)) : Yulanda ( Wind Spirit ) si Jufaira ( Fire Spirit ) , auziti , la spirit master e skillu ala de , il bagi pe unu intr-un glob , il ridici asa sus , si ii dai raid-uri de fulgere , am vazut la cineva mai mare mai demult dar n-am dat importanta sa vad ce clasa e

Pe InfiniteAion joc, server Lumiel, acuma sunt lvl 55 :P

Link to comment

cum ai crescut asa repedE?

adica sunt mai nub in Aion , dar imi place...am Spirit Master level 16 , acum sunt in mapa aia Brush..ma bat cu testoasele alea mici , cu greu dar le bat :bananadance2:

in primu rand fa questurile de la Campaign, apoi alealalte. Nu bate la monstri numa asa, pt lvl, ca iti ia mai mult timp...

Link to comment

m-am bagat si eu pe IA am un scout level 7

ps. ce ziceti sa imi fac Assassin sau Ranger?

Depinde.Eu am un Assasin ( Nu mai joc pe el , o sa joc cand fac 55 pe SM ) si mi-a placut foarte mult , viteza pac pac ...in schimb Ranger asta e nesimtit , asta daca te prinde de la distanta si n-ai timp sa ajungi la el esti ca si mort...

Baaaa e full Lumiel-u , inebunesc:))

iti dau un sfat. Daca esti la inceput ,mai intai joaca cu ce iti place , eu m-am bazat pe asasin ca am zis " Las ba ma fac mare rup PVP " si am vazut ca ma plictisesc usor de el , in schimb SM ... skilluri multe ... pokemoni :)) asa le zic eu , sunt pet-uri care le faci din spells. Eu am : Wind Spirit , Fire Spirit si Earth Spirit....Wind Spirit e cavaleru meu , numai pe el il scot la lupta , ii ademenesc pe aia cu el si pac dead...

# stie cineva pt ce clasa e skillu ala? De te baga in glob , te ridica in genul asta: homer-sleep1.gif :)) , si dadea cu raid-uri de fulgere in tine ( parca asa era )

Link to comment

am gasit skillul pe care il caut , era pt Sorcerer...

bai , aia care spuneti ca spiritmasteru e prost in PVP , muscati-va dintii

eu SM - 21 vs Templar 27

N-aveam iteme bune ca nu imi recumparasem , Frozen Jewel , Semi-Set Wanderer n-aveam shoes wanderer , weald helm... bla bla...

bai am rupt Templaru , mai aveam cred 10-15 HP , da l-am rupt asta e iMP , acum cu itemele noi , cred ca o sa imi mai ramana vreo 40-50 HP cu aproximitate...

Tactica mea pt spiritmaster : Pune pet-u sa dea in el , si o sa omoare petu sa nu il mai streseze , cat da in Pet , DAI CU SKILLURILE PANA ...NUMAI POTI , bagi Stone Skin , si fugi tata , mai bagi Erosion aia , ii ia hp....daca apuci sa fugi repede bagi un Ice Chain sau ceva skill de incetinire si ii dai...asa am rupt eu , jegosu avea skill deala de ma prindea cu sabia si ma aducea langa el ca nu cred ca imi lua mai mult de un sfert daca nu avea skillu ala jegos

#absorb vitality ala ii ia HP-u lui si mi`l da mie?e skill facut din Stigma

Link to comment

mi-am facut ranger, momentan nu pot spune nimic de el dat fiind ca am doar 2 skilluri pentru bow ,dar oricum mi-au spus unii ca rupe in pvp singurul lui minus fiind ca e varza la luptele face to face ,dar bag niste skilluri de slow si gata

ce fel ar trebui sa pun pe ranger evasion sau critical?ma gandeam la evasion dar astept parerea voastra

Link to comment

baieti , care ma ajutati si pe mine la questul Scout It Out?trebuie sa "Omor" O caruta de level 1 , da a naibi , dau cu cel mai bun spell al meu si ii ia 1 HP dao`n pana mea de treaba... asa ma gandeam poate are cineva de 55 , ii da un capac de`i tiuie ...

p.s: Asmondians :] , serverul Lumiel

Link to comment

baieti , care ma ajutati si pe mine la questul Scout It Out?trebuie sa "Omor" O caruta de level 1 , da a naibi , dau cu cel mai bun spell al meu si ii ia 1 HP dao`n pana mea de treaba... asa ma gandeam poate are cineva de 55 , ii da un capac de`i tiuie ...

Esti newbie si faci aici pe mare doct. Dmg'ul asa e si pe retail. Spre exemplu, la questul asta e exact la fel. Acele "spawners" primesc doar 1 dmg, deci e ok sa le ataci cu DOT'uri si DPS ca sa se distruga mai repede. Mai e un exemplu pe care il tin minte, la un quest din lantul de Xenophone - undeva in instanta cu laboratoarele de testare - trebuia sa distrugi niste containere cu experimente, ele tot 1 dmg isi luau...?.a.m.d.

Link to comment

Esti newbie si faci aici pe mare doct. Dmg'ul asa e si pe retail. Spre exemplu, la questul asta e exact la fel. Acele "spawners" primesc doar 1 dmg, deci e ok sa le ataci cu DOT'uri si DPS ca sa se distruga mai repede. Mai e un exemplu pe care il tin minte, la un quest din lantul de Xenophone - undeva in instanta cu laboratoarele de testare - trebuia sa distrugi niste containere cu experimente, ele tot 1 dmg isi luau...?.a.m.d.

n-am inteles nimic din ce-ai zis

deci pan`la urma cum distrug vagonu ala?

Link to comment

n-am inteles nimic din ce-ai zis

deci pan`la urma cum distrug vagonu ala?

Nu-l distrugi, e invincibil, trebuie sa faci level 55 tu ca sa-l distrugi ca atunci ai spell'uri super super marfa. Nu poti sa chemi pe altcineva sa ti-l distruga ca nu se pune :(. Cauta termenii de gaming pe google, naaaab.

Link to comment

Nu-l distrugi, e invincibil, trebuie sa faci level 55 tu ca sa-l distrugi ca atunci ai spell'uri super super marfa. Nu poti sa chemi pe altcineva sa ti-l distruga ca nu se pune :(. Cauta termenii de gaming pe google, naaaab.

erm...s-a rezolvat bug-ul la Fear This?sa stiu daca ma apuc de el sau ba...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...