Jump to content
JerryBlue

Aion Online

Recommended Posts

revenind la faza cu plata pe retail .. daca voua va convine sa dati 150 ron pe luna doar ca sa jucati un joc treaba voastra .. dar mie nu mi`ar convenii sa dau 150 bani munciti pe un joc care il joc din an in paste si sa ii si pierd de`an "pulea" si cat topicu nu a fost facut doar pentru cei care "joaca pe retail" a fost facut cat si pt ceilalti .. asa ca lasati`o mai moale cu plata voastra si ajutatii pe cei care au intrebari ..

Link to comment

M-ai lamurit. Esti pe langa. PAAAAAAAAAAA :*

Edit: Vand pre paid cards NCSoft pe 2 luni cu 75 lei bucata. Daca e cineva interesat sa dea un PM.

stiu ma ca nu e 150 ala a fost la misto .. stiu ca e 50 ron .. si ca nu e chiar asa o suma mare dar cand ii vezi pe unui ca se bat cu pumnu in piept ca vai frate eu joc pe retail si tu joci pe private .. inseamna ca`s mai shmecher ca tine ... fiecare joaca pe ce vrea ..

sa inteleg ca tu din tot ce am scris ai citit doar aia de mai sus ... mai lamurit si pe mine ;) =))

Link to comment

daca nu stiai .. se mai pune h in fata la s ca sa se citeasca sh

la fel si la Tzeapa .. in caz ca nu stiai ;) ... fi tu "smecher" ( ca sa iti placa cum scriu :) ) .. in altceva nu ca platesti un joc doar ca sa il joci pe retail .. ca aceleasi magarii sunt pe ambele parti ;) bine cu catvea buguri la asta de private dar asta e .. noi astia care nu suntem 'smecheri" ca tine ne multumim si asa ;)

Link to comment

daca tu ai tastatura in romana asta`i altceva omule .. dar ca fapt divers .. mai uitate si la alte forumuri ..

a si apropo cand o sa vezi ca te fac prost sau in alt fel atunci sa ma faci prost ai inteles .. pana atunci vezi cum vorbesti

Link to comment

daca tu ai tastatura in romana asta`i altceva omule .. dar ca fapt divers .. mai uitate si la alte forumuri ..

a si apropo cand o sa vezi ca te fac prost sau in alt fel atunci sa ma faci prost ai inteles .. pana atunci vezi cum vorbesti

Nu-i nevoie să te facă arrow prost.

Şi din nou, nimeni nu se dă cu pumnii în piept că joacă pe retail, dar intrebările puerile de genul "cum se intră în abyss" trebuie puse pe forumurile respectivelor servere.

Link to comment

asta nu inseamna ca nici aia nu stiu sa scrie .. ca de sunt traducatori de atatia ani

1. Nu ai de unde sa stii ca acei oameni sunt traducatori (cu atestat si tot tacamul) sau pur si simplu poligloti.

2. Nu ai de unde sa stii ca sunt traducatori de "atatia ani" .

3. Ce legatura are asta cu TOPICUL in sine ori cu ceea ce am scris eu anterior?

4. Unii oameni sunt prosti iar toti traducatorii sunt oameni. Do the math.

p.s. intr-un / intr-o se poate scrie si intrun / intro conform DOOM .

Faptul ca te grabesti cand redactezi ceva nu reprezinta scuza pentru greseli de genul "miau" (ca pisica) sau altele.

Link to comment

Ce sa spunem Nyuu,daca de acuma nu folosim cumva - la unele cuvinte el nu mai intelege nimic,ca doar vorbim in alta limba.Ai dat reply la postul meu "ca asa zis toti agramatii" , stii ce , sunt multi care nu scriu cu semnele de ortografie si de punctuatie,nu numai pe acest forum ci si pe altele.Dupa tine toti ar trebui sa fim analfabeti,nu-i asa,trebuie de fiecare data sa se gaseasca cineva cu mot in frunte sa tipe pe aici.

Inca ceva m-am tot uitat pe acel forum sa vad daca scrie cum se intra in abyss dar nu am stat sa vad toate topicurile,era mai simplu sa intreb aici ,nu,ca doar ptr asta e facut acest topic.

PS:Uite iti las"onoarea" de ati impartasi cunostintele despre Aion cu Aldguth si cu ego tau cel mare,ca si asa tare multi vin si intreaba cate ceva aici, si nu uita si tu ai jucat pe Infinite Aion,so stfu & goodbye

Link to comment

Ce sa spunem Nyuu,daca de acuma nu folosim cumva - la unele cuvinte el nu mai intelege nimic,ca doar vorbim in alta limba.Ai dat reply la postul meu "ca asa zis toti agramatii" , stii ce , sunt multi care nu scriu cu semnele de ortografie si de punctuatie,nu numai pe acest forum ci si pe altele.Dupa tine toti ar trebui sa fim analfabeti,nu-i asa,trebuie de fiecare data sa se gaseasca cineva cu mot in frunte sa tipe pe aici.

Inca ceva m-am tot uitat pe acel forum sa vad daca scrie cum se intra in abyss dar nu am stat sa vad toate topicurile,era mai simplu sa intreb aici ,nu,ca doar ptr asta e facut acest topic.

PS:Uite iti las"onoarea" de ati impartasi cunostintele despre Aion cu Aldguth si cu ego tau cel mare,ca si asa tare multi vin si intreaba cate ceva aici, si nu uita si tu ai jucat pe Infinite Aion,so stfu & goodbye

Nu te pune cu prostii.

Da draguta, eu am cunostiinte multe despre Aion, insa nu au fost dobandite de pe chestia wannbe numita Infinite Aion ci din Kr OB/Ch CB/Ch OB/Ch retail/Eu CB si acum Eu retail. Am in spate aproximativ 4-5 luni de Aion dintr-un total de 1 an de cand s-a lansat prima data Kor CB. In schimb, TU, dragutule copil, invata sa folosesti Google. Are tot felul de informatii! S-E-R-I-O-S.

Nu e vorba ca daca nu folosesti cratima nu inteleg EU ceva... dar actul in sine denota lipsa unui respect de sine (ca deh, esti roman, poate macar in limba ta sa scrii corect) dar si lipsa unei anumite culturi. In plus, nu ma intereseaza ce se intampla pe alte forumuri, unde sunt eu admin (aka anime-xg.ro) nimeni nu misca in "front", ori te conformezi ori Pa-pa.

Ah, da, si btw, se cam pune spatiu dupa fiecare semn de punctuatie. [basic text formatting invatat in clasa a V-a]

Link to comment

Nu inteleg de ce te-ai aprins asa de tare,stii ce si eu am jucat OB Kr dar nu trecusem de lv 20,hai de acuma sa ne laudam ca avem 4,5 luni de Aion in spate,si de real life cate ai?

Inca ceva si asta e ultimul meu post in acest topic:

1)Incepi prin a incita omul la violenta si in cele din urma tot tia iti sare tandara =)) =)) =))

2)Daca ai atatea cunostinte fa in asa fel ca de acuma inainte cand cineva iti cere sa le imparti cu el,pur si simplu raspundei si nu te mai lega de el ,ptr ca tia nu-ti convine ceva,ca totusi nu e forumul tau

3)Si uite ca sa stii n-am dat search pe google,am preferat sa intreb aici ca sa te enervez pe tine =)) =)) =))

PS:Nu te mai osteni sa mai dai reply,ca nici nu ma mai intereseaza ce spui...

Bft all

Link to comment

Nu inteleg de ce te-ai aprins asa de tare,stii ce si eu am jucat OB Kr dar nu trecusem de lv 20,hai de acuma sa ne laudam ca avem 4,5 luni de Aion in spate,si de real life cate ai?

Inca ceva si asta e ultimul meu post in acest topic:

1)Incepi prin a incita omul la violenta si in cele din urma tot tia iti sare tandara =)) =)) =))

2)Daca ai atatea cunostinte fa in asa fel ca de acuma inainte cand cineva iti cere sa le imparti cu el,pur si simplu raspundei si nu te mai lega de el ,ptr ca tia nu-ti convine ceva,ca totusi nu e forumul tau

3)Si uite ca sa stii n-am dat search pe google,am preferat sa intreb aici ca sa te enervez pe tine =)) =)) =))

PS:Nu te mai osteni sa mai dai reply,ca nici nu ma mai intereseaza ce spui...

Bft all

Dust to dust. Ashes to ashes. Praf facut gramada. Moloz.

Link to comment

Merita , dar daca chiar vrei sa joci un MMO-RPG bun joaca World Of Warcraft , mai alex ca o sa apara Cataclismu .

4 ani WoW, 3 pe retail, te bagi si tu aiurea in seama. Cataclism o sa strice jocul pentru cei "batrani" si o sa-l faca frumos pentru newbies.

Link to comment

4 ani WoW, 3 pe retail, te bagi si tu aiurea in seama. Cataclism o sa strice jocul pentru cei "batrani" si o sa-l faca frumos pentru newbies.

Well sorry ca ma bag in topicul asta dar NU, cataclismul scoate chestii inutile si reinvie lucruri vechi intr-un mod nou, inlatura drama queens care sunt de genu " imma plate class imma pwning noobs"

Link to comment

Well sorry ca ma bag in topicul asta dar NU, cataclismul scoate chestii inutile si reinvie lucruri vechi intr-un mod nou, inlatura drama queens care sunt de genu " imma plate class imma pwning noobs"

Da, asa e, ca te-ai jucat tu cataclism si stii mai bine ce o sa bage si o sa scoata. In afara de cateva informatii date de blizz nu poti sa ai habar cum va influenta patchul overall. Asa ca DA, te bagi si tu aiurea in seama wowfanboy ca mi-am permis eu sa imi exprim o idee ce nu este in concordanta cu perspectiva ta bolnava despre un joc ce va apune in curand.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...