Jump to content
bunny

De la ce vine nick-ul vostru?

Recommended Posts

Guest Voodoo Thursty

BulleX...asha mia zis fratele meu de cand eram mic...shi asha mi se zice shin real life

Vodoo Thursty...am vazut numele asta in videoclipu black eyed peas dont phunk with my heart.....am modificat un pic cuv thirsty

Link to comment
Share on other sites

numele meu vine de la un joc pe care il juca sor'mea cand mai scapa de mine CowHunters si am zis k vaci nu pot sa vanez da Hunter merge nume pe care l-am avut la cs dupa mai multe incercari nereusite gen P$YH0 sau 007..cand ma apucasem de mu eram un pic mai bunisor si am zis asta sa vie numele meu si in joc:Hunter_87,Hunter_SM si multi alt ivanatori :))

numele pe forum ..Hunter..si trade..cred k nu e asa greu de dat seama :P

@nice topic bunny :D

Link to comment
Share on other sites

Guest [$conc$uL]

[Mg^Jupan] => nush de la ce vine, doar k m-am gandit k ar suna fain, knd o sa fie full stats, mg full - mg jupan.. :D

Link to comment
Share on other sites

Simpatik_b ( de fapt voiam sa pun Simpatik_bk da nu am avut loc si am pus Simpatik_b .. .mai nublete eram pe atunci :D ) Oricum nick-ul vine din real life adica snt F. SimpatiK :P:P:P

=))))))) chipesule

Spam

Edited by cRs
Link to comment
Share on other sites

Eh.. let's here the bug's story :)

Well... prin 2004 cand am inceput sa joc mu pe Link nu-mi gaseam si eu un nume asa... mai secsy pt elfa :D asa ca i-am spus SeksyElph... Well.... pe a doua baza de date am dat de unde elph urat numit dadina ;)) care se tot lua de nicku mg-ului meu [virus] si imi zicea bug... Oh well... de acolo vine bug... Hope ur happy now :P :)

Link to comment
Share on other sites

nume daniela, friends call me dana, piticotii din familie (verisori de 2-4 ani)ma striga "dada",si dupaia dadi...vroiau sa`mi zica dani..dar nu reuseau saracutii, cand m-am apucat de mu am combinat: dadi+ na...de la dana..si asa a iesit dadina...ciudat nume,dar se pare ca m-am obisnuit cu el

Link to comment
Share on other sites

Guest BestBrand

BestBrand :))

aveam examen la engleza si invatzam termeni de contabilitate in engleza

mi`a placut cum suna bestbrand si .... deci cartea dauneaza :))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...