Jump to content
bunny

De la ce vine nick-ul vostru?

Recommended Posts

hmm inainte sa joc link jucam global...unde avem nicul fane99 care vine de la fane spoitoru :D fane :P

[69] de la bine si rau:P

Link to comment
Share on other sites

Guest panduru1

la forum... asa ma cheama... si Hamid este porecla care mia dato un profesor... cand eram la liceu.. zicea ca sunt turc de nu se poate intelge cu mine ;O :kar:

Link to comment
Share on other sites

cand m-am apucat de Mu erm itr-o sala de net cu prietenii si m-am tot gandit ce nick sa-mi pun ........ si cum prietenii la nevoie se cunosc mi-au spus sa-mi pun Crenguta :) de la numele meu .... Codruta. :banana:

Link to comment
Share on other sites

Guest crimaMG

in facultate imi ziceau crima, vine de la numele de familie, crimu, care ziceau ca e masculinul de la crima, aveau si de ce, am facut-o prostituata pe julieta in examen la istoria teatrului, am dat foc la poarta facultatii, si multe altele.

Link to comment
Share on other sites

Name DAARK vine de la Dark Wiz pt k ce vroiam eu sa pun era deja luat k nu joc de cine stie cand niku de pe forum vine tot de la DAARK dar cnd eram mic si pitic cu lev 100+ mio zis o fata DAARKISS si asa mio ramas ..si acum tot asa ma striga :)

Link to comment
Share on other sites

Guest [cerbu]

Acesta nu e contu meu (cy care postez)al meu e Kedy*MG* si vine de la:am fost la sora mea in turcia si o vecina mia zis k sunt ca o pisica cum k imi place sa fiu mangaiat :P si in turca kedy inseamna pisik :D

fustangiu:am stat cu unele fete pe care le-am inselat si cand am vrut sa mai stau cu altele mi-au reprosat ca-s fustangiu :hair:

Link to comment
Share on other sites

ZuzuNebunu .. pff .. long story .. totu` a inceput de la nebunu .. undeva pe mirc .. dupa a derivat la ]\[ebunu .. si de cand am cunoscut o zuz? .. l-am schimbat in ZuzuNebunu :) imi place si unii zic ca ma reprezinta ^^ catziva gameri din MU sigur imi dau dreptate ^^

respect pt vechii jucatori de MU !

Link to comment
Share on other sites

La vrajeala l-am pus ... nu stiam c-o sa joc asa de mult mu ...

Hocus pocus preparatus,abracadabra alea,alea ...stitzi voi

Punct :tiphat:

Cat despre bsl^2peu ... bsl vine de la cstrike,sunt niste initziale de-ale mele iar 2peu,de la tupeu` pe care-l am :)

Link to comment
Share on other sites

alexix... alex -> alexis ( cum ma alinta cineva odata.. ) -> alexix ( sa fie mai cu motz )

VorceRayd .. jucam in joc aiurea prin care se afla si o bestie cu coasa numita Vorse Rayder.. micile motificari din motive: Vorce da senzatia de Force, Rayd.. nu incapaea Rayder

PalaAladin.. cred ca e clar.. paladin si aladin.. 2 in 1 :cool2:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...