Jump to content
bunny

De la ce vine nick-ul vostru?

Recommended Posts

Ma refer la nick-ul pe care l-ati ales pentru a posta pe forum, sau nick-ul pe care il aveti deasupra caracterului ^_^

my nick: bunny :blink: well, friends mi-au zis bunny from...bugs bunny o_O (de ce? asta e alta poveste :rofl1:), si asa mi-a ramas porecla si in real life ....so...i like it :nanana:

ps: si Insanity, vine de la insane=nebun. :D Asa numisem prima guilda dupa ce s-a spart K&P. :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

pai cred cai clar :rofl1::

Dinamovist cas dinamovist

Catalin asa ma cheama :whistle:

pante tu treia sa ai nicku ceva de genu "Gayutz" :whistle:

edit: exact!! si parca vorbisem sa schimbi semnatura :sef: :sef:

Link to comment
Share on other sites

0rion

In momentul cand m-am hotarat sa ma apuc de mu-online eram angajat la bestcomputers in buc si aveam un coleg care juca deja ....si asa am cautat un nick pe masura bk-ului meu...asa ca s-a ajuns la razboinicul 0rion

Ideea era ca trebuia si 0rion sa fie deosebit asa ca am scris cu zero :)

Incepand jocul dupa 2 sapt am realizat ca mai exista inca un Orion(dar era cu o mare)...de unde si discutii. Eu eram bk 1 rr si el mg de vreo 7 rr, multa vreme m-au vanat multi datorita acestui nick, dar acum nu pot face fatza :D

Link to comment
Share on other sites

in joc bostina_SM, cand era protasov la Steaua imi placea foarte mult de bostina, in joc mi-am ales dw si a iesit bostina_SM :)

pe forum Frody ... am vrut sa schimb numele in Frodo, dar era ocupat, deci... Frody mi s-a parut amuzant :)

Link to comment
Share on other sites

Guest freaky13

shi pe forum, freaky13 --> 13`le vine de la... de la... pai ma distreaza chestia asta cu .. superstitiile :hello: adik.. e asa amuzant sa vezi tipi pe strada care daca le trece o matza neagra prin fatza fac 3 pashi inapoi .. se intampla des sa vad =)) :nanana: its really funny :dontknow:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...