Jump to content
bunny

De la ce vine nick-ul vostru?

Recommended Posts

Tata e Constantin, bunicul a fost Constantin si tot asa cu toata dinastia lui (au cica si cavou rezervat in Moldova), influenta de Alexa habar nu am de unde vine :)) Oricum nu ma deranjeaza, uneori imi ofera o ciudata satisfactie cand intreaba cineva pe net esti fata sau baiat? Alexa vine de la Alexandru? E doar Alex? etc.

P.S.: Acu am dat si eu de topicurile astea, sunt amuzante :)) Adio Plangeri si Vanzari-Cumparari.

ok, eu...ma retrag. :)))

:P spam is good. xD

Link to comment
Share on other sites

Indeed, ptr mine e noapte alba, partydul in the mix.

P.S.: Imi ofera satisfactie ptr ca multi dintre ei se dau mari microbisti (spre deosebire de mine care sunt total || cu fotbalul), dar nici unul nu au auzit de numele Alexa la baiat si de fapt este jucator: Dan-Alexa :)).

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Numele de forumist Raween provine de la prorecla castigata prin salile de net cand kiuleam de la scoala, pentru ca primul lucru pe care lam cautat pe google a fost poze din filmul  Corbul ingerul negru, asta era pe cand aveam 14 ani si am descoperit jocul MU erau niste baieti care jucau Mu si care mau ajutat la inceput. Apoi am stat 3 luni in atlans  singurel si in davias 3, Timp in care ma cam bateau toti. Pentru ca nu stiam ce face  tasta Ctrl. cand miau spus am batut 4 jucatori  de o data, ca nu erau resetati am invatat mai tarziu. Apoi din raween  cu anii am modificat eu numele in R@Ween, fost jucator de counter strike R@Ween4Cs. In MU eram numit RO4k. RO=roman; 4=for; K=kill. pentru ca dupa acele 4 kiluri am ajuns cel mai mare criminal pe server si ma intreceam cu acesti amici. Mai precis 2  SM. Rechinu_SM, si Adonai care a fost si admin pe linkmania, daca-mi aduc bine aminte. Iar numele din joc de acum este Flama si provine de la self defensul care explodeaza cand stai sa mori. Sau mai bine zis: doar flama mai e de tine ca esti mort de mult :)

Edited by Raween
Link to comment
Share on other sites

Indeed, ptr mine e noapte alba, partydul in the mix.

P.S.: Imi ofera satisfactie ptr ca multi dintre ei se dau mari microbisti (spre deosebire de mine care sunt total || cu fotbalul), dar nici unul nu au auzit de numele Alexa la baiat si de fapt este jucator: Dan-Alexa 21.gif.

Si daca imy aduc eu bine aminte eu credeam ca esti fata cand stateai pe gard in lorencia cu amicul meu Adonai =))

Link to comment
Share on other sites

JTO9000 hmmmmm vine de la placuta de inmatriculare de la masina. Primadata cand am intrat in joc nu stiam jocu si nu stiam ce nick sa pun zic pun un nick asa aiurea ca ori cum ma plictisesc rpd de joc da vad ca nu ^^

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...