Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Guest __DsS__

asa e, nu are rost sa joci pe servere private, se inchid cand ti-e lumea mai draga

Unele servere private pot fii chiar mai reusite decat cele oficiale... Pentru silkroad salvation garantez eu + ca ii dau dreptate la Deidara, nu sau lasat putini de joc, sau lasat foarte multi, unii de tot altii joaca pe private... Dar sa revin cu ale mele, sugerez sa incercati silkroad salvation, si tie Deidara, pentru ca tu stii cine au fost cei din Avalon si stii ca serverul o sa tina... www.silkroadsalvation.com

Doamne o sa vedeti ISRO baga ISLAM si o sa vina multi oameni iar privatele ... debea se ... pe ele sa faca si ele un update

ce islam visezi unde au zis cei de la joymax ca baga islam

si cu alchimia de 12 dg miam facut stafu magic +10 ,nu imi permit rare sau legend inca :)) http://www.rev6.com/player/Phoenix/Hell_angelll.html

Link to comment

ce islam visezi unde au zis cei de la joymax ca baga islam

si cu alchimia de 12 dg miam facut stafu magic +10 ,nu imi permit rare sau legend inca :))

JOYMAX = KSRO ISRO etc

KSRO ANUNTAT !

Ca incepe sa lucreze la ISLAM UPDATA !! 13,14,15 dg "Seems like SilkroadSecret confirmed that the Arabian race map is now showing on ksro.

Also the Degree 13,14 and 15 are also been confirmed."

La peturile noi si noul sistem .

Arabian region: Monster list 

 Joymax has released the new mob names of the arabian region update in a kSRO update.

 I roughly translated them to English:


 Agile Wolf

 Adonis Wolf

 Outrageous Wolf

 Outrageous adonis Wolf

 Greedy Patjaitun (looks like a Mangyang)

 Greedy Yaktalkkun (looks like a Mangyang)

 Patjaitun Maniac (looks like a Mangyang)

 Yaktalkkun Maniac (looks like a Mangyang)

 Wild Uneg

 Wild Weneg

 Kuld Mujigi

 Mad Bastet

 Mad Bastet Thief

 Mad Bandit Archer

 Desert Bandit Archer

 Elite Bandit Archer

 Mad Bandit

 Desert Bandit

 Elite Bandit

 Evil Dark Khepri

 Hungry Dark Khepri

 Violent Dark Khepri

 Violent Hyena

 Wounded Hyena

 Agile Hyena

 Wounded Agile Hyena

 Desert Snake

 Woran (Snake Demon)

 Sabra Cactus

 Karmos Cactus

 Bandit Boss

 Mad General

 Mad Guard Officer

 Giant Demon



 Also, the 13th, 14th and 15th item degrees have been announced for future updates.

[

Mentionez toate UPDATE-URILE DE PE KSRO VOR FI FACUTE SI DE ISRO !!

Acu vezi unde au zis cei de la Joymax de updata?

Link to comment

o avut cineva noroc la 12D alchemy pana acu?

k mie imi da fail cu tot cu prem+ si lucky avatar si vad k toata lumea cu +12

sau este vro metoda pentru plusat 12D de care nu stiu ? :blink:

Citat Rev6

The bug has been fixed, the listing is now useless as there is too many player with full +12 set..

Link to comment

Mi-am tras si eu 2h legend ....+12 :) . Mai tre sa lucrez la set... dar tare mie teama ca or sa faca astia ceva acum marti ca sa reduca rata de succes... am o prietena care a vb o juma de ora cu un GM si cam asta a lasat sa se inteleaga.

Am fost la jupiter in weekend de 2 ori si nu a dropat nik... dar e fain ca e o misiune care da 1,2 bil exp ^^. E 1 time dar e bine :) . Si inca, ceva azi am facut 114 :P.

Link to comment

Cine imi poate spune si mia ce quest treb sa fac ptr a putea intra in Holy Water Temple (Middle) si (High)?

trebe sa faci questurile de la devil of century sau ceva de genu si in mod special cel in care iti da sa culegi inimile de la fie care unique din biginer dupa aceea poti intra in inter si ca sa treci in advance trebe sa faci senior general sau baron

Link to comment

Cine imi poate spune si mia ce quest treb sa fac ptr a putea intra in Holy Water Temple (Middle) si (High)?

trebe sa faci questurile de la devil of century sau ceva de genu si in mod special cel in care iti da sa culegi inimile de la fie care unique din biginer dupa aceea poti intra in inter si ca sa treci in advance trebe sa faci senior general sau baron

Aha, mc eu credeam ca trb sa fac q alea cu Becomeing a Deity sa omori de 10x fiecare uniq, mc

Link to comment

Am bagat 10E in total si mi-am luat 50 Silk si o luna de SroKing Bot , mi-am facut un character arcas si m-am pus pe treaba , sper sa mearga bine treaba.

Cu cele 50 de silk-uri , 40 am dat pe Magic POP si mi-am luat o teapa ca nu a pica tnimic , si am mai lasat 10 in cont sa nu iau ban ca botez:D

Link to comment
Guest __DsS__

in sfarsit a iesit si +11 magicu meu :)), prima data a dat failed

app voi aveti cv drop in fgw am fost de zeci de ori si doar 2 talismane am :|

si la Sbot mai merge treaba cu auto alchemy sa faca singur ?

Link to comment

Am si eu o problema, nu am jcuat sro vreo 2 -3 luni si i-am dat contu unui prieten .Contul meu avea email verification si totusi se pare ca nu mai are accealasi email, a fost vreo problema la joymax se poate schimba email verification cv de genu.... astept raspuns si sa imi ziceti daca se mai poate recupera contul mersi mult!

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...